Announcement

Collapse
No announcement yet.

sobni bicikl ili orbitrek?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    Niti jedan, spining bike.
    Ja ih obožavam.
    Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

    Comment


    • #17
      Re: sobni bicikl ili orbitrek?

      a koja je razlika između spinning bikea i sobnog bicikla?!?!?
      zar nije to isto??????

      Comment


      • #18
        Re: sobni bicikl ili orbitrek?

        Spinning bike. Služi za pripremu profića.



        Obični sobni bike:

        Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

        Comment


        • #19
          Re: sobni bicikl ili orbitrek?

          spinning bike je praktički isto kao i sobni bicikl,probao sam oba,samo što je sobni bicikl nešto kao običan bicikl,a spinning bike je nešto kao specijalka,na njemu treniraju profesionalni biciklisti,ali za bodybuilding nema nikakve razlike,jer je specijalka brža zbog tanjih i punijih guma,ali ne troši ništa više masnog tkiva kao običan bicikl...meni je najvažniji sic,da je udoban,jer kada siđem sa bicikla nakon sat vremena kardia,imam osjećaj kao da sam spavao cijelu noć sjedeći na podu...sve me nažulja.

          Comment


          • #20
            Re: sobni bicikl ili orbitrek?

            e da to je i meni največi problem... sic mi je onak solidan al bi mogao bit udobniji !

            Comment


            • #21
              Re: sobni bicikl ili orbitrek?

              a imaju baš oni gelirani sicevi,koji su jako udobni i prilagođavaju se svačijoj stražnjici...
              samo što treba to nabavit,pa naći prave mjere i tako to...al kad sam ja prelijen.moj frend si je tapecirao spužvu,i sad uživa,ja sam vozio na njegovom i sat vremena ti prođe samo tako,fino sjediš,uživaj i gledaš telku,dok na ovom mom kad voziš imaš osjećaj da nikad kraja,neudobno i nakon što siđem treba mi par minuta da normalnije hodam.

              Comment


              • #22
                Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                Dečki najbolje je kupiti pokretnu traku, brzo hodanje je zakon za potrošnju sala, samo što su jako skupe te trake...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                  Originally posted by kelly
                  Dečki najbolje je kupiti pokretnu traku, brzo hodanje je zakon za potrošnju sala, samo što su jako skupe te trake...


                  da,to je istina,šteta što su tako skupe.

                  Comment


                  • #24
                    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                    Spinning bike mi je neudoban, prednost mu vidim jedino kod forsiranja max broja otkucaja jer je tako prilagođen al za klasični kardio laganice od 60-70% opterećenja srca je sobni nekako idealan a i sad proizvode bolesno udobne siceve pa nam je prostata zahvalnija.

                    No i dalje ovo odražava moje osobno mišljenje, nemam znanstvene podatke da sam u pravu

                    Comment


                    • #25
                      Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                      Koliko košta spinner bike cca. ???? Zna li netko cijenu??

                      Comment


                      • #26
                        Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                        Originally posted by Fredy Kruger
                        Koliko košta spinner bike cca. ???? Zna li netko cijenu??
                        polovni u solidnom stanju od 1500kn na više a novi osrednji od 3000kn pa na više....

                        Comment


                        • #27
                          Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                          ljudi daj mi recite dal se isplati uzet onaj sliver orbitrek iz emezzete dobivam ga za 500kn sestrična kupila, po njoj se vidi da je samo jednom stala na njega inače novi je 700kn no ugl. pitanje je da li se isplati dat za to 500kn meni treba za jutarnji kardio? ne znam ni kolki je zamašnjak ni ništ znam da ima ono za mjerenje otkucaja i to....DAKLE ZA JUTARNJI KARDIO ZA DEFKU DA ILI NE

                          Comment


                          • #28
                            Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                            Originally posted by Boss
                            ljudi daj mi recite dal se isplati uzet onaj sliver orbitrek iz emezzete dobivam ga za 500kn sestrična kupila, po njoj se vidi da je samo jednom stala na njega inače novi je 700kn no ugl. pitanje je da li se isplati dat za to 500kn meni treba za jutarnji kardio? ne znam ni kolki je zamašnjak ni ništ znam da ima ono za mjerenje otkucaja i to....DAKLE ZA JUTARNJI KARDIO ZA DEFKU DA ILI NE
                            Za 500 kn uzmi. Ja svoj isto toliko platio, za LI cardio natašte ti i ne treba više.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #29
                              Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                              pozz ljudi,
                              evo odavno ganjam sobni bicikl .. radi sebe i roditelja, malo kardio vjezbe u ovim zimskim danima...
                              ugovorio sam sve vec , nasao sam za 50 € ovaj sobni bicikl,
                              ako ima neko strucan da mi kaze valja li cemu, inace extra stanje radi sve,
                              ima display, odmjerava predjeni put, brzina, potrosene kalorije, otkucaji srca itd, magnetno opterecenje, 8 brzina...
                              evo artikla :
                              http://www.pik.ba/artikal/2255080/biciklo-kucno-2/
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • #30
                                Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                                Kod kućnog bicikla jedina bitna stvar je masa/otpor zamašnjaka u kg. Većina ovih biciklova kao ovaj na slici ima 3 kg, a to je premalo, sa tim ne možeš podići otkucaje srca, kao da vrtiš u prazno.
                                Po meni minimum 5-6 kg da bi se isplatilo vježbati na njemu.



                                Evo jedan primjer:


                                Karakteristike proizvoda:
                                * Dimenzije sprave u cm: 124 x 64 x 183
                                * Maksimalna težina korisnika u kg: 120
                                * Masa zamašnjaka u kg: 6

                                * Neto/bruto težina sprave u kg: 35,9/39,8

                                * Magnetni sistem regulacije otpora
                                * Ručno podešavanje otpora u 8 stupnjeva
                                * Baterijski kompjuter s LCD ekranom
                                * Funkcije kompjutera: brzina (km/h), prijeđena udaljenost (km), vrijeme, potrošnja kalorija, mjerenje pulsa, odometar, funkcija scan (automatski prebacuje s funkcije na funkciju u određenom vremenskom intervalu)
                                Last edited by kelly; 25-12-11, 21:35.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X