Announcement

Collapse
No announcement yet.

sobni bicikl ili orbitrek?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • breezer20
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    e da to je i meni največi problem... sic mi je onak solidan al bi mogao bit udobniji !

    Leave a comment:


  • teretana555
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    spinning bike je praktički isto kao i sobni bicikl,probao sam oba,samo što je sobni bicikl nešto kao običan bicikl,a spinning bike je nešto kao specijalka,na njemu treniraju profesionalni biciklisti,ali za bodybuilding nema nikakve razlike,jer je specijalka brža zbog tanjih i punijih guma,ali ne troši ništa više masnog tkiva kao običan bicikl...meni je najvažniji sic,da je udoban,jer kada siđem sa bicikla nakon sat vremena kardia,imam osjećaj kao da sam spavao cijelu noć sjedeći na podu...sve me nažulja.

    Leave a comment:


  • Golubica
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    Spinning bike. Služi za pripremu profića.



    Obični sobni bike:

    Leave a comment:


  • Fredy Kruger
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    a koja je razlika između spinning bikea i sobnog bicikla?!?!?
    zar nije to isto??????

    Leave a comment:


  • Golubica
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    Niti jedan, spining bike.
    Ja ih obožavam.

    Leave a comment:


  • teretana555
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    dvoumio sam se,no nakon što sam probao orbidrek nije mi se svidio...pa sam uzeo bicikl,punooo mi je bolji...i mogu gledat tv bez problema..

    Leave a comment:


  • IAmLegend
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    Evo ovo je prava stvar, neka mjesavina orbitreka i bicikla, vidio sam da ga koriste dosta
    ljudi koji se bave boksom i ostalim borilackim vjestinama
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Kizo
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    Prije nekoliko godina uzo sam neko smeće od sobnog bicikla i poslužio je al nedavno kad sam vidio novu generaciju te mašinerije a skoro iste cijene opet sam uzo biciklić i prezadovoljan sam.

    Ja u njemu vidim prednost jer dok ga voziš glava potpuno miruje pa bez beda možeš gledati inspirativni video ili UFC.

    Leave a comment:


  • Dumbbells
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    Moj odgovor bicikl imat ces ljepse noge , a i licno ga imam i prezadovoljan sam , i HIIT je super na biciklu isto tako .

    Leave a comment:


  • Instinct
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    pa na sobnom možeš raditi intervale + spremna si za ljeto, ako inače imaš bicikl. Ili možeš kupiti trenažer/valjke ako imaš neki dobar bajk. Mišljenja sam da ćeš intervalima ubit 2 muhe jednim udarcem - topiti salo i dovesti se u forumu. S 65% HR ćeš postići samo prvotno. A ako je dobar sobni/trenažer, možda ćeš dobiti i snage u noga - staviš na najteži prijenos i gvintaš.
    Meni je orbitrek dobar samo za zagrijavanje prije utega. 65% nisam radio - dosadno je, pa...

    Leave a comment:


  • Sisi
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    Originally posted by mario91
    A slušaj, možeš ti i hodati po stanu. Bitno je onih 65% od max pulsa.
    Najbolja!!!!
    :laughing-rollingred: :laughing-rollingyellow: :laughing-rollingyellow:

    Ja još razmišljam pa bolje bike vani po prirodi. Il orbidrek u teretani da budem u društvu pa da me stimuliraju. Al ovo je genitalno. Najbolje rješenje. Lijepo po stanu.

    Leave a comment:


  • teretana555
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    ništa morat ćemo složit neki bajsitrek,ili orbicikl...

    Leave a comment:


  • breezer20
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    meni se bajs cini boljim rjesenjem, zato sam ga i uzeo prije skoro mjesec, isto sam vagao izmedu njega i orbitreka !

    Leave a comment:


  • AnfrA
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    meni je stacio bicikl malo dosadan a orbitrek mi je super. Odličan i za zagrijavanje prije treninga jer radi skoro cijelo tijelo.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    Ak misliš zbog potrošnje sala onda ti je svejedno, bitni su otkucaji. Kod bicikla rade uglavnom noge, dok su kod orbitreka uključene i ruke. Orbitrek je simulacija nordijskog hodanja.

    Leave a comment:

Working...
X