Announcement

Collapse
No announcement yet.

sobni bicikl ili orbitrek?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sobni bicikl ili orbitrek?

    evo ovako ekipo,zanimaju me vaša iskustva,komentari itd...što mislite da je bolje,orbitrek ili sobni bicikl?pitam vas to zato jer trebam kupiti neku spravu za kardio za stan...pa biste mi puno pomogli.

  • #2
    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

    bez puno rasprave, bicikl. imam orbidrek doma, mislim ok je, dosadi.. al cini mi se da je bicikl zanimljiviji

    Al najbolje je bicikl vanka

    Comment


    • #3
      Re: sobni bicikl ili orbitrek?

      da slažem se,kada se bicikl vozi po vani je najbolji..ništa stavit ću ga na balkon pa ću zamislit da vozim po vani. bratić mi ima bicikl,ali kaže mi baš obrnuto,da je njemu bicikl dosadan,a da mu je orbitrek dobar...to je valjda sve individualno...zanima me samo što bi bilo korisnije koristit po pitanju kardia,bicikl ili orbač?ili je svejedno?

      Comment


      • #4
        Re: sobni bicikl ili orbitrek?

        A slušaj, možeš ti i hodati po stanu. Bitno je onih 65% od max pulsa.

        Comment


        • #5
          Re: sobni bicikl ili orbitrek?

          Originally posted by mario91
          bez puno rasprave, bicikl. imam orbidrek doma, mislim ok je, dosadi.. al cini mi se da je bicikl zanimljiviji

          Al najbolje je bicikl vanka

          a jesi car...orbidrek...

          Comment


          • #6
            Re: sobni bicikl ili orbitrek?

            Ak misliš zbog potrošnje sala onda ti je svejedno, bitni su otkucaji. Kod bicikla rade uglavnom noge, dok su kod orbitreka uključene i ruke. Orbitrek je simulacija nordijskog hodanja.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: sobni bicikl ili orbitrek?

              meni je stacio bicikl malo dosadan a orbitrek mi je super. Odličan i za zagrijavanje prije treninga jer radi skoro cijelo tijelo.

              Comment


              • #8
                Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                meni se bajs cini boljim rjesenjem, zato sam ga i uzeo prije skoro mjesec, isto sam vagao izmedu njega i orbitreka !

                Comment


                • #9
                  Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                  ništa morat ćemo složit neki bajsitrek,ili orbicikl...

                  Comment


                  • #10
                    Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                    Originally posted by mario91
                    A slušaj, možeš ti i hodati po stanu. Bitno je onih 65% od max pulsa.
                    Najbolja!!!!
                    :laughing-rollingred: :laughing-rollingyellow: :laughing-rollingyellow:

                    Ja još razmišljam pa bolje bike vani po prirodi. Il orbidrek u teretani da budem u društvu pa da me stimuliraju. Al ovo je genitalno. Najbolje rješenje. Lijepo po stanu.

                    Comment


                    • #11
                      Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                      pa na sobnom možeš raditi intervale + spremna si za ljeto, ako inače imaš bicikl. Ili možeš kupiti trenažer/valjke ako imaš neki dobar bajk. Mišljenja sam da ćeš intervalima ubit 2 muhe jednim udarcem - topiti salo i dovesti se u forumu. S 65% HR ćeš postići samo prvotno. A ako je dobar sobni/trenažer, možda ćeš dobiti i snage u noga - staviš na najteži prijenos i gvintaš.
                      Meni je orbitrek dobar samo za zagrijavanje prije utega. 65% nisam radio - dosadno je, pa...

                      Comment


                      • #12
                        Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                        Moj odgovor bicikl imat ces ljepse noge , a i licno ga imam i prezadovoljan sam , i HIIT je super na biciklu isto tako .

                        Comment


                        • #13
                          Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                          Prije nekoliko godina uzo sam neko smeće od sobnog bicikla i poslužio je al nedavno kad sam vidio novu generaciju te mašinerije a skoro iste cijene opet sam uzo biciklić i prezadovoljan sam.

                          Ja u njemu vidim prednost jer dok ga voziš glava potpuno miruje pa bez beda možeš gledati inspirativni video ili UFC.

                          Comment


                          • #14
                            Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                            Evo ovo je prava stvar, neka mjesavina orbitreka i bicikla, vidio sam da ga koriste dosta
                            ljudi koji se bave boksom i ostalim borilackim vjestinama
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              Re: sobni bicikl ili orbitrek?

                              dvoumio sam se,no nakon što sam probao orbidrek nije mi se svidio...pa sam uzeo bicikl,punooo mi je bolji...i mogu gledat tv bez problema..

                              Comment

                              Working...
                              X