Announcement

Collapse
No announcement yet.

šipka za zgibove

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: šipka za zgibove

    imao sam sipku za zgibove,ali nije mi se bas pokazala dobra...lipo poslje napravio svoju nasao zeljezo koje mi pase zavario varke i stavio...ali nisam stavlja na vrata vec na zid,imam mali "podrum" naparavio sipku od 2 metra,planiram sada kupiti drzace za noge za trbusne...
    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

    Comment


    • #17
      Re: šipka za zgibove

      gdje se može kupiti takva šipka koja je prikazana na početku teme?

      Comment


      • #18
        Re: šipka za zgibove

        Originally posted by biologija
        gdje se može kupiti takva šipka koja je prikazana na početku teme?
        imas na ebay , sigurno hiljade nezadovoljnih korisnika stavile su je u prodaju
        po meni rizicna stvar, dok radis zgibove samo cekas kad ce puknut i da ces se rasut, kupi zeleznih cjevi i nek ti komsija zavari konstrukciju i rahat si...
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #19
          Re: šipka za zgibove

          Zna netko u Zagrebu gdje ima šipka koja se ušarafi(nosači se ušarafe, al isto) u štokove.
          Tražim i nigdje ne mogu nać. U Intersportu nema.
          Našao sam ovakvu koja se samo stavi između, al tima nekako ne vjerujem

          Comment


          • #20
            Re: šipka za zgibove

            ja sam kupila takvu u Hervisu, i mislim da je bila oko 150 kn, isto ima šarafe da se učvrsti za štok mada je ja uopće nisam prišarafila i evo još uvijek se drži, računam da ako padnem da ću ipak pasti na noge

            Comment


            • #21
              Re: šipka za zgibove

              Originally posted by DeniZg
              Ako nekog zanima, kupio sam danas ovu stvarčicu u Hervisu u Zg za 150 šumskih životinja.



              Stvar funkcionira i drži na nejakom okviru od vrata mojih 80-ak kg bez problema. :handgestures-thumbupright:

              Gdje u Hervisu, jel ima u Garden Mallu jel znas? I ja razmisljam... jos si to kupim i neke utege i ja sam gotov do 16-17 godina

              Comment


              • #22
                Re: šipka za zgibove

                Prije 10ak dana sam kupio štangu vulgaris za 108 kn u nami kod trga (Zg). Ima i metalne kolutiće koji se ušarafe u zid pa onda štanga ide u njih. Ja to nisam ušarafio,pa sam prvi dan dobio štangom po zubima. Bogu fala zubi na broju!


                Onda sam je učvrstio još jače. I vježbao do danas na njoj svaki dan. A danas sam tako lijepo tresnuo guzicom po podu oko podneva da me i sada boli. Danas ću je još jaće montirati,ali neću ušarafiti te faking šrafiće i ak mi još samo jemput popusti,upoznal bum je sa svojom "sekiricom". Nihče mene nebu je...

                Nego ni kod koga nisam vidio da je šarafio nosače u štok,samo su štangu maksimalno odvrtili. To sam i ja učinio,i ne kužim kaje,zakaj isklizne pod mojih 66 kg? One metalne nosače sam stavio na gumu,samo ih nisam ušarafio u štok šrafićima. Da probam podboltati papirom izm metala i štoka?
                Whey (sirutka) k'o whey (sirutka)...koji špek da kupim?!?!

                Comment


                • #23
                  Re: šipka za zgibove

                  Ajmo momci iz Splita di se moze kupit sipka u Splitu i koliko otprilike kosta..

                  Comment


                  • #24
                    Re: šipka za zgibove

                    Originally posted by mayhem24
                    Ajmo momci iz Splita di se moze kupit sipka u Splitu i koliko otprilike kosta..
                    Probaj napraviti kao ja:

                    http://www.building-body.com/forum/t...4%87no-vratilo
                    Last edited by kelly; 24-08-13, 13:58.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: šipka za zgibove

                      Originally posted by kelly
                      Originally posted by mayhem24
                      Ajmo momci iz Splita di se moze kupit sipka u Splitu i koliko otprilike kosta..
                      Probaj napraviti kao ja:

                      viewtopic.php?f=7&t=1405

                      da si mi ideju al nezelim busit zid je stan renativno nov tek san se uselija ima mozda 4-5 godine i nebi bas unistva zid s tim.. rade bi kupija onu sta se moze na vrata stavit..

                      Comment


                      • #26
                        Re: šipka za zgibove

                        Prijatelju moj, tih par rupica ti moler uvijek može zakrpati, tako da ništa nisi uništio.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: šipka za zgibove

                          Dobro kaže Kelly, sa ovom za vrata uništit ćeš štok i nikada nećeš biti siguran hoće li te nositi.Ovih par rupa se uvijek lako pogipsa i kraj priče a i vratilo košta 50-ak kuna.

                          Comment


                          • #28
                            Re: šipka za zgibove

                            malo san slanpav sta se tice tih gradevinskih poslova.. mada san bia strojar pa bi ka to treba znat al neide mi to od ruke.. onda cu cekat starog da dode sa broda

                            Comment


                            • #29
                              Re: šipka za zgibove

                              ljudi uzea san sipku al se bojin da mi stok ne otpadne ili popuca jer mi je malo starija kuca ima li koje rjesenje za to?!

                              Comment


                              • #30
                                Re: šipka za zgibove

                                ma najbolje je ubusiti u zid i miran.

                                Comment

                                Working...
                                X