Announcement

Collapse
No announcement yet.

Planinarenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Planinarenje

    Originally posted by remode View Post
    podrzavam te u svemu.ja sam 12god zivio u planinama i znam kako je zakon trcat i penjat se po planinama. i moj brat ce postat ovu temu kad se vrati s redarenja u klubu... vidit ces slike on to radi

    Je to nesto o meni. ?!?

    Na drugom kompu su mi slike i ja sam ljubitelj planina i nema mi veceg i jaceg osjecaja kad dodjem na tocku koju sam si zacrto.eto skinio sam zasad 3 vrha,juznog velebita Kita Gaćešina 1227 m. n.v. .Crnopac 1402 m. n.v. i Zir 850 m. n.v. Sad je plan Sveto Brdo srednji velebit nekih 2000 m. n.v. i to je preljep sport i spada u sport sto WTF mozda nezna al eto nek zna da inace i osim nogometa ima jos sportova.
    Nego sto se tice vremena planinarenje je sport tokom cjele godine ja osobno sam ovo sve penjanje radio tokom ljeta i mogu reci da je super osim zmija i vrucine sto je jedina mana,tako da cu pocet vise prakticirati jesen(bablje ljeto) ili rano proljece kad nije kisno.
    Jer taj zrak gore je neopisiv tamo vise nepostoje bjelancevine i proteini,ugljikohidrati taj zrak reze disne puteve,hednostavno trazi pravu hranu a o vodi necu ni pricati koliko se popije al eto lika je puna izvora tako da je je to neopisivo i slike kad prolistate i pogledate nakon par dana film vas se vrti u glavi jer je to super.a putevi postoje i oznake jer profi planinari to markiraju sa crvenim tockama i nemozete pogrijesit na svakom putu postoji skloniste sa kamenim rostiljem i cak planinskim drvenim kucicama sa lezajima i svim jer fascinantno je gdje je to napravaljneo i da to nitko nedira (jer je predaleko od gradskih lopina) sve je otvoreno i voda kako se skuplja sa izvora i kisnice ma super,super.
    Ko nije probo nek proba,nemoze pozaliti nema teorije.Naravno sve je ovo u klasicnim okolnostima planinarenja nije ovo ekstrema i pak ona trazi skolu.

    i tema je postavljena gdje treba,i to hebacki spada u sport stoga nemoj filozofirati tipa "ovo je B.B. forum" a tamo vidim tema REAL MADRID - BARCELONA wtf./what the fuck.
    Last edited by darill; 22-04-12, 11:27.

    Comment


    • #17
      Re: Planinarenje

      Originally posted by bot1950 View Post
      ćao razvijeni, prvo se malo obrazuj i nauči manire dobrog ponašanje, a ne dečku popljuvat temu zato jer ti ne voliš planinarenje, pa wtf wtf?!?!?
      hahaha..kao prvo, moj prvi post je bio šala što pokazuju srca (bez loše namjere), drugo, u drugom postu vidiš lijepo kako piše bez uvrijede i svaka čast onom tko voli, trece, u trecem postu sam naveo da se mozda cak i okušam, ali ti si takav jazavac da jednostavno ne odustaješ, i hvala na komplimentu

      The Shadow - bez uvrijede po drugi put, svaka čast tko voli, samo naprijed

      Comment


      • #18
        Re: Planinarenje

        Originally posted by WTF View Post
        hahaha..kao prvo, moj prvi post je bio šala što pokazuju srca (bez loše namjere), drugo, u drugom postu vidiš lijepo kako piše bez uvrijede i svaka čast onom tko voli, trece, u trecem postu sam naveo da se mozda cak i okušam, ali ti si takav jazavac da jednostavno ne odustaješ, i hvala na komplimentu

        The Shadow - bez uvrijede po drugi put, svaka čast tko voli, samo naprijed

        ti jesi malo glupast za svoje godine da jednostavno ne odustaješ, a?


        prvi post je kao "šala" a nijedna osoba to nije svatila (čak ni autor teme), mora da si dobar, drugi post napišeš "ovo je bb forum" (vrlo inteligentno?)

        a treći post ti je nešto o meni jer si toliko zaosta da nemaš ništa nego uvik iste riječi
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #19
          Re: Planinarenje

          svaka cast decki,al meni su muda premala za tako sta

          Comment


          • #20
            Re: Planinarenje

            super je planinarenje... najbolji LI cardio))) ja sam najviše 30 km, ali po snegu do kolena jedva živ ostadoh
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #21
              Re: Planinarenje

              Originally posted by bot1950 View Post
              ti jesi malo glupast za svoje godine da jednostavno ne odustaješ, a?


              prvi post je kao "šala" a nijedna osoba to nije svatila (čak ni autor teme), mora da si dobar, drugi post napišeš "ovo je bb forum" (vrlo inteligentno?)

              a treći post ti je nešto o meni jer si toliko zaosta da nemaš ništa nego uvik iste riječi

              ajde pusti to vidis da ispravlja krivu drinu .

              Comment


              • #22
                Re: Planinarenje

                Originally posted by bot1950 View Post
                ti jesi malo glupast za svoje godine da jednostavno ne odustaješ, a?


                prvi post je kao "šala" a nijedna osoba to nije svatila (čak ni autor teme), mora da si dobar, drugi post napišeš "ovo je bb forum" (vrlo inteligentno?)

                a treći post ti je nešto o meni jer si toliko zaosta da nemaš ništa nego uvik iste riječi

                I dalje stojim iza toga da je ovo bb forum, kasnije odes na google upises '' planinarenje'' i dovede te ovdje, ili upises body building pa ti ispiše planinarenje haha, kako god j.ebe mi se kako ces me ti ili autor teme shvatiti, ajte oba u planine

                Comment


                • #23
                  Re: Planinarenje

                  Svake subote idem na pješačko-planinarske ture na Lipu(4h i 30min traje),odličan LI cardio,uživanje u prirodi,nešto fenomenalno..Svakome bi preporučio da proba

                  Comment


                  • #24
                    Re: Planinarenje

                    Ma ajde WTF ok je sve ali ako ne zelis planinarenje... ne bih preporucio komentirat.. Zasto"? jer sad neko ko voli i zeli da komentira o ovim sportom videce glupe postove.. Nemam nista protiv tebe i tvoje zaebancija ali ovu temu sam otvorio za svi sto zele planinarenje i sto su aktivni da spodjele neko znanje neke trikove vestie pitanje odgovora... a ne da se zajebavamo.
                    I live for BODYBUILDING

                    Comment


                    • #25
                      Re: Planinarenje

                      Originally posted by TheShadow View Post
                      Ma ajde WTF ok je sve ali ako ne zelis planinarenje... ne bih preporucio komentirat.. Zasto"? jer sad neko ko voli i zeli da komentira o ovim sportom videce glupe postove.. Nemam nista protiv tebe i tvoje zaebancija ali ovu temu sam otvorio za svi sto zele planinarenje i sto su aktivni da spodjele neko znanje neke trikove vestie pitanje odgovora... a ne da se zajebavamo.
                      +1.....

                      Pošteno

                      Comment


                      • #26
                        Re: Planinarenje

                        Volim tu i tamo na Sljeme se popeti.
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Planinarenje

                          Originally posted by PatrickStar View Post
                          Volim tu i tamo na Sljeme se popeti.
                          to cu i ja probati frend sto trenira boks kaze da trci svaki dan po sljemenu i da bez tog trcanja po sljemenu nezna sto bi da ga to cini zvjeri sto se tice kondicije.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Planinarenje

                            evo ja se ove godine spremam na Triglav (2864m)... neznam zašto pljuju po planinarenju jer neznam dali postoji išta bolje za nabit kondiciju od hodanja po rijetkom zraku na većim visinama...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Planinarenje

                              Triglav je zakon!treba dobra kondicija za do vrha ali vrijedi truda:

                              Comment


                              • #30
                                Re: Planinarenje

                                Meni je Sljeme zakon za planinarenje. Da imam pravo društvo za to išao bi svaki vikend gore.

                                Comment

                                Working...
                                X