Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dinamo!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Dinamo!!!

    Boli te poraz a Fredy pa pišeš ovakve postove?!
    A čudi me kako je to ždrijebom odlučeno da u prvih deset kola Dinamo jedan jedini put napusti Zagreb i to izgubi protiv Zadra? Ej čekaj Dinamo igra kao gost protiv Lokomotive na svom stadionu. Eto toliko o regularnosti.
    Ne ja nemam protiv Dinama ništa. Pročitaj gornje postove pa ćeš znati da sam lani zbog privatnih razloga i navijao za Dinamo.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #92
      Re: Dinamo!!!

      Znam da si kao navijao za Dinamo, ali ja ti priznajem boli me poraz ali sigurno da tebe vise boli to sto niste uzeli prvenstvo 5 godina nego mene ovaj poraz!

      A sto se zdrijeba tice, ovako je ispalo ove godine nevjerujem da je nariktano, a u sportu ti treba koji puta i srece, što si vidio u subotu na derbiju da iz ruke date gol a nitko vam ništa ne svira.

      Comment


      • #93
        Re: Dinamo!!!

        Originally posted by Fredy Kruger
        Znam da si kao navijao za Dinamo, ali ja ti priznajem boli me poraz ali sigurno da tebe vise boli to sto niste uzeli prvenstvo 5 godina nego mene ovaj poraz!
        Ne uopće me ne boli. Žao mi je ali ne razbijam glavu s time. Moja sestra i zet žive od nogometa i ja to gledam na jedan drugi način. A i treniram par nogometaša tako da se više nerviram oko njihove karijere nego oko uspjeha Hajduka ili Dinama. Ponavljam navijam, drago mi je kad su naši klubovi uspješni ali ne plačem ako izgube.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #94
          Re: Dinamo!!!

          Originally posted by Dalibor
          Originally posted by Fredy Kruger
          Znam da si kao navijao za Dinamo, ali ja ti priznajem boli me poraz ali sigurno da tebe vise boli to sto niste uzeli prvenstvo 5 godina nego mene ovaj poraz!
          Ne uopće me ne boli. Žao mi je ali ne razbijam glavu s time. Moja sestra i zet žive od nogometa i ja to gledam na jedan drugi način. A i treniram par nogometaša tako da se više nerviram oko njihove karijere nego oko uspjeha Hajduka ili Dinama. Ponavljam navijam, drago mi je kad su naši klubovi uspješni ali ne plačem ako izgube.
          Boli te boli Dalibore samo neces priznati, da te ne boli nebi ti odmah poslje utakmice ovdje prvi pisao "Eto sinoć ste mogli pogledat derbi Hajduk-Dinamo i uvjeriti se u moje tvrdnje da Hajduk ima bolju momčad od Dinama...."
          No ja ti ne zamjeram to je uredu....
          Također nemoj misliti da ja nisam mogao spavati ili sl. radi poraza Dinama. Naprotiv spavao sam ko beba....

          Comment


          • #95
            Re: Dinamo!!!

            Freddy nije me briga niti me boli ako Hajduk izgubi. Ža mi je ali ne plačem. Vjeruj mi nogomet ja gledam na neki drugi način nego što ti misliš. Gledam ga kao biznis od kojeg bi mogao zaraditi u budućnosti.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #96
              Re: Dinamo!!!

              Kruger...ne bi trebao biti tako direktan i vrijeđati Dalibora...ovo je taj problem koji se veže uz Dinamo i uz Hajduk...Ja sdam osobno pacifist i nisam za nikakvu vrstu sukoba...ali mislim,sad se tu vrijeđati oko toga tko navija za koji klub je jako djetinjasto...obično takva vrijeđanja uvijek prerastu u svađe pa tučnjave jer svaki misli da je njegov klub svetinja i da svi drugi ne valjaju ni ne dolaze u obzir...ja na to gledam ovako...Svi smo Hrvati,svi volimo svoju zemlju pa zašto bi se pobogu onda vrijeđali ak je netko iz Dalmacije ili iz Zagreba...ne kužim čemu ta netrepeljivost?Čemu obrijati glavu, vikati onu staru ustašku(Za dom...etc...),doći na tekmu,zapaliti baklju i zatući nekog čovjeka samo zato jer on navija za drugi klub?Malo sam se sad raspisao općenito o problemu koji me muči...a ionako,na ovom forumu smo svi skupa da bi naučili neke nove stvari a ne da bi se svađali oko toga je li Dinamo ili Hajduk bolji...
              A gde su noge?

              Comment


              • #97
                Re: Dinamo!!!

                Tako je Mackiel, ja navijam samo za repku a svaki hrvatski klub mi je jednako drag.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #98
                  Re: Dinamo!!!

                  ja navijam za Dinamo ali to mi ne daje za pravo da vrijeđam Hajduk ili bilo koji drugi klub u HNL ! A što se tiče europskih klubova volim ih sve osim Milana, njega nemogu smislit !

                  Comment


                  • #99
                    Re: Dinamo!!!

                    Originally posted by Mackiel
                    Kruger...ne bi trebao biti tako direktan i vrijeđati Dalibora...ovo je taj problem koji se veže uz Dinamo i uz Hajduk...Ja sdam osobno pacifist i nisam za nikakvu vrstu sukoba...ali mislim,sad se tu vrijeđati oko toga tko navija za koji klub je jako djetinjasto...obično takva vrijeđanja uvijek prerastu u svađe pa tučnjave jer svaki misli da je njegov klub svetinja i da svi drugi ne valjaju ni ne dolaze u obzir...ja na to gledam ovako...Svi smo Hrvati,svi volimo svoju zemlju pa zašto bi se pobogu onda vrijeđali ak je netko iz Dalmacije ili iz Zagreba...ne kužim čemu ta netrepeljivost?Čemu obrijati glavu, vikati onu staru ustašku(Za dom...etc...),doći na tekmu,zapaliti baklju i zatući nekog čovjeka samo zato jer on navija za drugi klub?Malo sam se sad raspisao općenito o problemu koji me muči...a ionako,na ovom forumu smo svi skupa da bi naučili neke nove stvari a ne da bi se svađali oko toga je li Dinamo ili Hajduk bolji...
                    Upravo to Mackiel.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • Re: Dinamo!!!

                      jeste gledali možda večeras Volim Nogomet, gostovao je među ostalima i Maminjo i opet je naravno priredio show , strgo sam se kad se posvado sa Beusanom oko zaleđa !

                      Comment


                      • Re: Dinamo!!!

                        Originally posted by breezer20
                        jeste gledali možda večeras Volim Nogomet, gostovao je među ostalima i Maminjo i opet je naravno priredio show , strgo sam se kad se posvado sa Beusanom oko zaleđa !
                        ponovno je pokazao da je veći neandertalac od lokalnog seljaka iz sibira
                        što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                        Comment


                        • Re: Dinamo!!!

                          http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=15303

                          Najnoviji ispad Maminja, nije mu dugo trebalo !

                          Comment


                          • Re: Dinamo!!!

                            dok su drugi gledali Dinamo Ajax ja sam u pumpao miške
                            I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                            Comment


                            • Re: Dinamo!!!

                              Originally posted by breezer20
                              http://sportske.jutarnji.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=15303

                              Najnoviji ispad Maminja, nije mu dugo trebalo !
                              Ipak nije on sasvim svoj.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment

                              Working...
                              X