Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2012 - Hrvatska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bot1950
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    Goluža je najgori mogući izbornik, nije zna igrat, a ne zna ni predvodit igrače. Tako je bilo otpočetka, nema on taj autoritet, tu snagu, to znanje.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    da je goluza sjebo sjebo je..reko si on je ikona ok..on je ikona..

    uzmimo arnolda kao ikonu..rastura 20 godina ali 21. god on proba malo drugacije se ispraznit, nesto drukcije napravi, i usere. on je ikona(kao i goluza) al je usro.

    tako je jucer goluza usro(ikona).

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    Ma veslači su i bili jedni od najizglednijih za zlato, premda to malo ko zna jer ne prati veslanje baš ko sport, šta je i u redu. Poanta je da naš četverac je relativno dosta mlad, s obziron da veslači svoj vrhunac imaju oko 30te, a njih četvero su daleko ispod toga, tako da za sljedece olimpijske imamo zlato iz četverca 100%. Ovo srebro dosta obećava.

    A rukometaši.... uvik nas francuzi s.jebu, zadnjih par godina su jednostavno moćniji :/ .

    A o rudićevim prvacima niko ništa ne govori Naravno, kolko su pokazali na ovin olimpijskin, bit će sutra zlato

    Leave a comment:


  • Aronnax
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    Za Sandru sam i ocekivao zlato, no ocekivao sam ga i od cetverca. No eto kao sto sam se i pribojavao, Njemci su se iskazali, nasima jednostavno nije bilo osjecaja u provlaku (sto je zaebana stvar kad se dogodi) i na kraju srebrni. No to je isto odlicno kada pogledamo da imaju sigurno jos barem jedne ili dvoje olimpijskih ispred sebe sva cetvorica.
    Bez uvrede ikome, no osim njih i rukometasa nisam previse pratio nase olimpijce. Rukometase smo svi vidjeli i jbga izgubili su se na utakmici, no eto, sigurno su broncani jer u ovom drugom polufinalu obje repke kao da su zalutale do ondje. Francuzi su prvaci a mi treci 100%.

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    Originally posted by staragarda View Post
    goluza bas i ne voli balica, sve mi se cini kad bi mogao da ga nebi ni stavio u repku...

    balica nije nista stavljao..balic ude mao ih sustignemo,pa ga ovaj zivadi, pa opet popusimo.....i tako smo se vrtili...


    ovog bicanica necu ni komentirat..i jucer nakon utakmice su svi izbjegavali komentirati goluzine odluke...
    Pa nikad njih dvoje nisu bili u nekin odnosima. Otkad je doša goluža to je krenulo....
    Zašto? Pa upravo smo razlog vidili sinoc na utakmici.

    Balić, ka sigurno naš najbolji igrač, plejmejker, ne zabija al razigra cilu momčad, odmah se vidi kad je on u igri, ima odličan pregled igre i svaki napad stvori neku dobru šansu. Al naš Goluža stavi "panjine" umisto njega iz neznam kojeg razloga...
    Većinu prvog pluvrimena je drža kopljara i gojuna a ništa nisu napravili....Kasnije u igri, opet je par puta njih stavlja jer je "mislija da mogu prominit stvar..."

    Inače ne volin po trenerima pljuvat, Goluža ka i svaki trener je ikona, senzacija kad smo npr. dance tukli 11 razlike, a odma nakon francuza je niko i ništa. Da, moglo se više izvuć sa naše strane sinoć, al niko ne gleda na to da su francuzi sa omeyerom načelu bili nemoguće dobri, da su se naši pripali i da nisu imali svoj dan? Nije goluža jedini krivac (al je jedan OD )...

    http://rutube.ru/video/4ad4dc0e6d6d1...5b19a497318c6/

    evo

    Balić je pravi dragulj u svijetu rukometa, i sad na koncu njegove karijere, na kraju tog velikana da goluža ne može iskoristit njegov talent u naše svrhe.... bravo slavek
    Last edited by Aquila_hr; 11-08-12, 15:02.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    goluza bas i ne voli balica, sve mi se cini kad bi mogao da ga nebi ni stavio u repku...

    balica nije nista stavljao..balic ude mao ih sustignemo,pa ga ovaj zivadi, pa opet popusimo.....i tako smo se vrtili...


    ovog bicanica necu ni komentirat..i jucer nakon utakmice su svi izbjegavali komentirati goluzine odluke...

    Leave a comment:


  • blento
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    Bicanic ? E j***** Goluza

    Leave a comment:


  • Builty
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    Ostaje nam pokousati osvojiti broncu .. steta ..

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    Originally posted by stipedinamit View Post
    imali smo francuze u šaci u 2.poluvremenu al gola nismo mogli zabit omeyeru
    A jbg, šteta...

    Leave a comment:


  • stipedinamit
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    imali smo francuze u šaci u 2.poluvremenu al gola nismo mogli zabit omeyeru

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    baš sam gledala sandru i..pomela ih je... za nju..

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: London 2012 - Hrvatska

    Bit će još medalja.

    Leave a comment:


  • Builty
    started a topic London 2012 - Hrvatska

    London 2012 - Hrvatska

    Ako se ne varam , nitko jos nije otvorio temu na ovo ime. Kako komentirate zlato Sandre Perkovic i srebro nasih veslasa dosad? Nadamo se zlato u rukometu muskih i bar neku od medalja zenskih, a takoder i vaterpolo
Working...
X