Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening za plivače u teretani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening za plivače u teretani

    Pozdrav,treniram plivanje i s obzirom da moj trener nije baš motiviran i zapravo nema nikakav interes za svoj posao ja sam odlučio uzeti stvari u svoje ruke i sam ići u teretanu.Ono što me zanima jest to što zapravo i nisam baš siguran na koji način bi jedan plivač trebao trenirati u teretani jer kao što se može vidjeti ni jedan plivač zapravo nije prevelik i nema neki BB izgled,tj. količina mišićne mase je jako umjerena s nekakvim lean-low fat izgledom.Na internetu sam dosta trazio neke stvari od vrhunskih plivača i zapravo sam i našao neke stvari,ali me zanima mišljenje ljudi s ovoga foruma koji znaju i imaju rezultate iza sebe da to potvrde na koji bi tocno nacin trebao trenirati.uz to zanimalo bi me jesu li vjezbe tipa squat,deadlift,hang clean i slicne vjezbe toliko obavezne jer na videima koje cu staviti vidim jedno a na jednom clanku koji cu isto staviti vidim drugo.zbunjuje me to koje vjezbe bi trebao radit jer bi mi bilo puno lakse radit vjezbe na spravama s obzirom da nemam bas iskustva sa free weights vjezbama na kojima je velika mogucnost ozljede,nekako se sigurnije osjecam.evo stavljam par videa da vidite kako to izgleda kod profija a clanak je ispod







    http://www.bodybuilding.com/fun/jasonlezak1.htm


    molim vas stvarno za pomoc jer nemam previse iskustva sta se tice teretane a jako mi je bitno
Working...
X