Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

    Vidim da nitko nije otvorio tu temu pa rekoh da je ja otvorim.Jel tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?Ja je pratim redovito i fan sam Oklahome za koju se nadam da ove godine moze do prstena

  • #2
    Re: NBA

    Pratim ja. A nije loša Oklahoma al mislim da će morat još malo pričekat jer Miami će uzet prsten i ove godine. James igra po meni svoju najbolju sezonu, a otkad im je stigo "Birdman" nanizali su 18-0 tak da su sad pokriveni na svim pozicijama.

    Comment


    • #3
      Re: NBA

      Originally posted by TomyBravo View Post
      Pratim ja. A nije loša Oklahoma al mislim da će morat još malo pričekat jer Miami će uzet prsten i ove godine. James igra po meni svoju najbolju sezonu, a otkad im je stigo "Birdman" nanizali su 18-0 tak da su sad pokriveni na svim pozicijama.
      Polako s prognozama jos je dalek put do finala.Miami ima jednu ozbiljnu prepreku Indianu,a Oklahoma ima dosta teskih utakmica jer je to ipak zapad koji je kvalitetniji.Ako pricamo o kvalitetama ekipa( Oklahome i Miamia) rekao bi da su podjednake cak bi rekao da je Oklahoma talentiranija ekipa.Oklahomin problem su los trener i neoubuzdani Westbrook.

      Comment


      • #4
        Re: NBA

        Da, talent je svakako na strani Oklahome i ekipa je mlada stoga i mislim da je još rano za njih. I napravili su veliku grešku što su pustili Hardena u Huston. Spursi su isto jaki, al bojim se da im se ne dogodi ono od prošle godine kad su ispali vrlo rano u playoffu.

        Comment


        • #5
          Re: NBA

          Originally posted by TomyBravo View Post
          Da, talent je svakako na strani Oklahome i ekipa je mlada stoga i mislim da je još rano za njih. I napravili su veliku grešku što su pustili Hardena u Huston. Spursi su isto jaki, al bojim se da im se ne dogodi ono od prošle godine kad su ispali vrlo rano u playoffu.
          Ekipa je mlada al vec je iskusila car igranja u velikom finalu tako da je to velika prednost.A gle harden je htio ici negdje gdje ce biti prva opcija a to je Houston.Dokazao je svima kako je odlican fransizni igrac o kojem ce se pricati .Spursi su prosle godine ispali u finalu konferencije sto nije bas tako rano.Ove godine su isto jaki no mislim ih Oklahoma izbacuje ako se susretnu

          Comment


          • #6
            Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

            Lakersima se ozljedio Kobe,govore da ce biti neko vrijeme ozlijeden(jos se nezna),uglavnom evo prilika jazzerima,Portlandu da se priblize malo 8. mjestu..Oklahoma rutinski naravno

            Comment


            • #7
              Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

              kad vi decki to aktivno pratite dajte nama koji smo svorc par tipova za kladaru haha

              Comment


              • #8
                Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

                Jones mu nije da puno prostora nakon šuta, krivo se dočeka i ode gležanj...
                Šteta, taj šut je moga napravit puno razlike....

                Nadan se da će moć izgurat isprid utaha do kraja sezone, šteta bi bilo gledat playoff bez lakersa
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • #9
                  Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

                  nisam nesto njegov fan ali ovo je nevjerovatno

                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    nisam nesto njegov fan ali ovo je nevjerovatno

                    Ni ja ga ne obozavam,al velik igrac svakako.nego sta mislite koje zasluzio nagradu za MVp-a.Ja teska srca kazem Lebron iako bih volio da mogu reci Durant.Durant je dozivio velik napredak no Lebron igra sezonu zivota i bila bi velika nepravda da je nedobije po 4. put.

                    Comment


                    • #11
                      Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

                      Originally posted by Aquila_hr View Post
                      Jones mu nije da puno prostora nakon šuta, krivo se dočeka i ode gležanj...
                      Šteta, taj šut je moga napravit puno razlike....

                      Nadan se da će moć izgurat isprid utaha do kraja sezone, šteta bi bilo gledat playoff bez lakersa
                      Imam osjecaj da ce to bit mrtva utrka izmedu Lakersa i jazzera.Utah ima kvalitetan roster samo fali im Mo Wiliams i to dosta no i bez njega imaju sasvim dobar roster .

                      Comment


                      • #12
                        Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

                        veceras se igra kljucna utakmica za moju Oklahomu.Izgube li vcrs adio finale konferencije.Utakmica je u 3 i pol a odredio sam sebi trening ujutro,bit ce hebeno

                        Comment


                        • #13
                          Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

                          Originally posted by redthunder View Post
                          veceras se igra kljucna utakmica za moju Oklahomu.Izgube li vcrs adio finale konferencije.Utakmica je u 3 i pol a odredio sam sebi trening ujutro,bit ce hebeno
                          Riječi ti se pozlatile.
                          Originally posted by Songoku
                          najbolji pwm je burek

                          Comment


                          • #14
                            Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

                            ja igrao igrica EA NBA za vrijeme Gary Paytona , Scottie Pippena , Michael Jordana, Reggie Millera ,Ray allena al izgleda da su se vremena promjenila
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #15
                              Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

                              Originally posted by david22 View Post
                              Riječi ti se pozlatile.
                              Durant ce veceras izvuci Okc,bez panike

                              Comment

                              Working...
                              X