Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: NBA - Tko od vas prati najbolju kosarkasku ligu?

    Originally posted by david22 View Post
    Miami definitivno osvaja i mislim da će tako biti i sljedećih par godina.
    To sam ja znao i prije početka sezone!

    Comment


    • #32
      Re: NBA

      Ovakvu Indianu ej stvarno repglupo otpisivati,cinjenica je da Indiana ima sanse u ovoj seriji i to dobre sanse.Osim toga u finalu eventualnoom ih ceka memphis/Sas..memphis je tip ekipe koji im nikako,al nikako ne lezi,a i grizliji su stvarno kvalitetna ekipa.Bit ce tu svega,a sve mi se cini da bi ove godine osvajac mogao biti veliko iznenadenje.

      Comment


      • #33
        Re: NBA

        Originally posted by redthunder View Post
        Ovakvu Indianu ej stvarno repglupo otpisivati,cinjenica je da Indiana ima sanse u ovoj seriji i to dobre sanse.Osim toga u finalu eventualnoom ih ceka memphis/Sas..memphis je tip ekipe koji im nikako,al nikako ne lezi,a i grizliji su stvarno kvalitetna ekipa.Bit ce tu svega,a sve mi se cini da bi ove godine osvajac mogao biti veliko iznenadenje.
        Sve to stoji što si reko. Naravno da je svaka ekipa opasna, ali miami je jednostavno prekvalitetan za sve u ovom trenutku.

        Comment


        • #34
          Re: NBA

          Originally posted by redthunder View Post
          Ovakvu Indianu ej stvarno repglupo otpisivati,cinjenica je da Indiana ima sanse u ovoj seriji i to dobre sanse.Osim toga u finalu eventualnoom ih ceka memphis/Sas..memphis je tip ekipe koji im nikako,al nikako ne lezi,a i grizliji su stvarno kvalitetna ekipa.Bit ce tu svega,a sve mi se cini da bi ove godine osvajac mogao biti veliko iznenadenje.
          Kao šta rekoh, nije indiana bezveze dogurala do konferencijskog finala, ona i memphisi su prava iznenadjenja ovog playoffa, to ce svako rec, ko kaze suprotno, taj ili laze il je lud. Pored clippersa, kniksa, okc-a, bullsa i ostalih (heat i lakerse necu racunat, znamo iz kojih razloga za oboje) izabrat mem i indianu....

          Memphis je otpisan, parker vodi spurse u funale, vidi se, proslu je ima 18 assista sta je strasno, tako da mislin da je tu stvar rijesena.
          Drugi par, pacersi i heat su imali malu pauzu, odmor. Indiana kolko god se smatrala autsajderom u ovom duelu, ipak treba pripazit na nju, premda mislin da nebi trebalo bit iznenadjenja i da ce heat prohunjat kraj njih, tesko ili ne, tesko je rec, s jedne strane imamo solidnu indianu koja je izbacila i atlantu i knikse, a s druge heat, znamo u kakvoj su formi ove sezone...

          Indiana da oteža heatu posa triba kao prvo dobit tu prvu utakmicu u miamiu, sta nije nimalo lako, al to bi im treba bit jedan od glavnih prioriteta, jer prosli krug sa kniksima su prvu utakmicu "ukrali" u gostima, i tako postavili formu za ostale, kniski su ostale utakmice bili izgubljeni, kao da su ostali pod sokom te prve utakmice, tako da ako naprave istu stvar sa miamiom, jest da je heat tvrđi orah od kniksa, al navelike će im pomoć u ostalim utakmicama. Drugo, iskoristit visinu kojom raspolažu, Hibbert, George, Hansbrough... sve su to ogromni igrači dobre forme, knikse su unistili u rebaundima, dok je heat medju losijima po tom pitanju. Ne kažu za qrc da je obrana i rebaunding dvije glavne stvari za pobjedu uopce, a kamoli pohod na titulu. Treće, drzat turnovere nisko, to san objasnija par postova, povise. Onda pripazit na trice, heat ima dobar range, malo nepaznje i nakrcat će ih tricama dok ni ne trepnu. Pacersi imaju los % trica, dok puno vise ih pokusavaju nego inace, a trice su pametan potez pogotovo kad si autsajder.
          Jos zaustavit LeBrona, sta sumnjan, neće on imat svaku utakmicu 30+ poena, al covik je hodajuci triple double...
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment

          Working...
          X