Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gym, run & swim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gym, run & swim

    Kao što sam naslov kaže, kako svakodnevno uskladiti te 3 stvari?

    181cm, 85kg i 19god, primarni cilj je postati vrhunski sportaš, točnije atletičar na 800m.
    Pošto ću 3.mj provesti na ljetovanju, kako bih uz svakodnevno trčanje koje radim ovdje i zgibove i sklekove,
    tamo mogao ubaciti umjesto sklekova i zgibova teretanu, te naravno plivanje.
    Cilj mi je razviti i oblikovati tijelo, te naravno povečati snagu i izdržljivost kako bih u 9, 10.mj mogao pun snage izaći na prvo natjecanje i iskazati se. Od trčanja radim svakodnevno od 5-15km ovisno umoru i raspoloženju, 10 većinom je optimalno jer sam na 100m prije cca godinu dana trčao 12.2 u ne baš nekoj formi a vjerujem da bih mogao i ispod 12 jer genetski sam brz, ali snaga i izdržljivost za dulje su mi problem, pa želim to srediti uz trčanje, dodati plivanje i teretanu. Uzimao bih whey i kreatin monohidrat (tablete) i shake ako je preporučljivo. Molio bih da mi to malo uskladite, i da ne vrijeđate, podcjenjujete ili isprdavate. Ako ste se pronašli negdje u ovome, molio bih da zaobiđete temu, i pustite nekoga tko zna i želi pomoći.

  • #2
    Re: Gym, run & swim

    zasto kreatin u tabletama..neisplati se!
    "Bol je privremena, a ponos je zauvijek!"

    Comment


    • #3
      Re: Gym, run & swim

      Već je kupljen..

      Comment


      • #4
        Re: Gym, run & swim

        Baš nitko ne zna odgovoriti mi?

        Comment


        • #5
          Re: Gym, run & swim

          Ako želiš postati vrhunski atletičar upiši se u neki atletski klub, tamo će ti najbolje reći šta i kako, ne vrijedi ovdje puno filozofirati.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Gym, run & swim

            vrhunski atleticar se ne postaje u 19. godini, pogotovo pomocu savjeta s foruma.
            a ti me razuvjeri.
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • #7
              Re: Gym, run & swim

              Mogli ste jednostavno niti ne odgovoriti, ili reći ne znamo, a ne filozofirati i iznositi svoje mišljenje,
              mogu li uspjeti nešto ili ne. Ja sam tražio ako znate, da mi kažete kako to ukomponirati, a vi ste otišli sasvim drugim putem koji ne vodi prema mojem upitu.

              Comment


              • #8
                Re: Gym, run & swim

                Ha ne znam starino. Ja sam nekad davno mislio da cu nesto postici ptlivanjem, trcanjem i teretanom. Postigao sam to da izgledam kao stapic Bobi sa vrhrunskom kondicijom.
                Necu duljiti jer tinemam sta pametno reci ali ako zelis biti trkac na 800m zasto trcis svaki dan 10 km? Sta ne bi onda trebao trcati puno puta 800 m?
                Znoj štedi krv

                Comment


                • #9
                  Re: Gym, run & swim

                  slazem se sa kingpin-om apsulutno, ti ces dobit na kondiciji tim laganim trcanjem, al moras radit te staze, od 800 m, da bi bio dobar u necemu , moras dobro utvrdit gradivo,i citavih 800 m znat kad povuc maximum pred kraj, raspodjela snage, a to se radi utvrdjivanjem gradiva i svakodnevnim stazama, a i trcanje u intervalima, sprintevi sa pjescanim tegovima , u pjesku , pod nagibom, to ti treba, i naravno compound pokreti u gymu..

                  Jer pricam ti ovo iz iskustva,ja sam prije bio kajakas, na 200, 500 i 1000 m, samo u off sezoni sam veslao po nekih 10-ak km dnevno radi kondicije, a staze su zakon, i sprintevi , intervalni ,veslanje sa opterecenjem, to je ono sto ti treba
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gym, run & swim

                    Kingpin i SemaMare zahvaljujem

                    Comment

                    Working...
                    X