Announcement

Collapse
No announcement yet.

Usain Bolt - Svjetski rekord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

    Originally posted by Car
    Iskreno, mislim da se to odnosi na Afroamerikance da ne kazem nesto drugo jer ne bi bilo bas korektno ....... takodjer sam negdje citao ali ne mogui reci sa sigurnoscu da oni imaju jedan misic vise u nozi. Nekako mi glupo zvuci ali imam osjecaj da sam to negdje , nekad davno procitao ili cuo
    nemaju... što se tiče anatomije, razlika je samo što imaju jedan ligament manje nego bjelci, i to ne na nozi...
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #32
      Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

      Koji ligament?
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #33
        Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

        Kao sto rekoh glupo zvuci al imao sam to negdje u podsvjesti , samo izgleda da i nije bas tocno...

        Pronasao sam nekakvu "studiju" gdje je i to potvrdjeno :
        " Muscle Structure

        The muscles themselves of black people, white people, or any other human being are not different. We are all the same species. "

        Dakle ovaj ligament je pokusaj neslane sale ??
        Zene meni kazu Rambo ti si Car

        Comment


        • #34
          Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

          nije neslana šala, gledajući anatomski ljudi se razlikuju, nemaju svi isti broj kostiju i ligamenata (razlike su minimalne, ali ipak postoje, npr. ligamenti stopala, broj kralježaka u sakralnom dijelu, točnije kokcigealni, sezamske kosti itd.), a ako gledamo razlku između crnaca i bijelaca, crnci nemaju lig. suspensorium penis i zbog toga jelte, imaju veću kitu... rekoh već da nema veze s donjim ekstremitetiam, ali anatomske razlike postoje
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #35
            Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

            Originally posted by metalic
            naleti na ovaj clanak o brzini ljudi sa jamajke:
            Istrazivanje su pokazala da cak 98% ljudi rođeni na Jamajki ima jedan ili dvostruki gen ACTN3 koji utjece na brzinu rada mišica.Za usporedbu cak 20% Europljana nema taj gen.


            Originally posted by Car
            Iskreno, mislim da se to odnosi na Afroamerikance da ne kazem nesto drugo jer ne bi bilo bas korektno ....... takodjer sam negdje citao ali ne mogui reci sa sigurnoscu da oni imaju jedan misic vise u nozi. Nekako mi glupo zvuci ali imam osjecaj da sam to negdje , nekad davno procitao ili cuo
            Ne, bas pise da se odnosi na narod jamajke za ovaj gen,svi ljudi imaju isti broj misica bez obzira na rasu!

            Comment


            • #36
              Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

              Daj mi taj clanak , bas me zanima jer mi logicki jako lose zvuci
              Zene meni kazu Rambo ti si Car

              Comment


              • #37
                Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

                Clanak sam procitao u novinama izdanje Vecrnji list prije par dana.

                Comment


                • #38
                  Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

                  Originally posted by riss
                  nije neslana šala, gledajući anatomski ljudi se razlikuju, nemaju svi isti broj kostiju i ligamenata (razlike su minimalne, ali ipak postoje, npr. ligamenti stopala, broj kralježaka u sakralnom dijelu, točnije kokcigealni, sezamske kosti itd.), a ako gledamo razlku između crnaca i bijelaca, crnci nemaju lig. suspensorium penis i zbog toga jelte, imaju veću kitu... rekoh već da nema veze s donjim ekstremitetiam, ali anatomske razlike postoje
                  Ovo je krivo.Odakle ti taj apsurdan podatak?
                  Neke razlike postoje ali razlika u veličini penisa (ako statistički postoji) nije definitivno vezana uz suspensorium penis.
                  Crnci imaju taj ligamenat.Da ga nemaju penis u erekciji im ne bi stajao u položaju prema gore već bi visio prema podu i penis bi im šetao u tijelo i van tijela pošto ne bi bio fiksiran.
                  Dakle ovo nije slučaj.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

                    to nije jedini ligament koji se veže na penis i dakako da ima veze s veličinom... na kirurškom tretmanu povećanja penisa ništa drugo ne rade nego korekciju i presjecanje ligamenata...
                    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

                      I jednako tako upozoravaju da u slučaju ostavljanja ligamenta odsječenog penis neče biti u uspravnom položaju.Operativni zahvat elongacije penisa podrazumijeva presjecanje i istezanje ligamenta.Uz ovo kada pomaknu penis prema naprijed tako nastalu prazninu ispune tkivom upravo radi "Šetnje" penisa unutra van...Dakle teorija otpada.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

                        pa ni nije im u erekciji u uspravnom stanju... i anatomija crnaca kako kod muškaraca tako i kod žena se razlikuje naspram ljudi bijele rase i točka...
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

                          Originally posted by riss
                          pa ni nije im u erekciji u uspravnom stanju... i anatomija crnaca kako kod muškaraca tako i kod žena se razlikuje naspram ljudi bijele rase i točka...
                          Ali je,žao mi je ali ovo ti jednostavno nije točno.Razlike postoje,to sam i sam negdje napisao ali ovo nije jedna od tih razlika.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Usain Bolt - Svjetski rekord


                            Tajna brzine Usaina Bolta

                            Comment


                            • #44
                              Re: Usain Bolt - Svjetski rekord

                              Originally posted by bandalino

                              Tajna brzine Usaina Bolta
                              ahahaha, al' ce moje dijete bome od 3. godine onda trcat nizbrdo 2 sata svaki dan! ROFL, pa ovo je smijesna... Usain je ima nadljudsku psihu i ubojitu tehniku. Visok je preko 190 sto je ogromno za sprintera i ima jako duge noge. To ga sprecava kod starta, ali kada se ufura u svoj trk, nema mu ravnog...
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment

                              Working...
                              X