Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fredy Kruger
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Originally posted by kelly
    Počela je utakmica Austrija - Hrvatska.

    nisu me bas odusevili u prvom poluvremenu!

    i usput dres mi je katastrofa!!!
    a trenirke ko od estonije!

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Počela je utakmica Austrija - Hrvatska.

    Leave a comment:


  • Fredy Kruger
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    pa meni nije baš neki prekrasan gol

    po sredini gola, to pravi golman brani bez problema, imao je dosta srece!

    svedno drago mi je što smo pobjedili....

    Leave a comment:


  • Debeljko
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    veoma ljep gol nike,mogli smo i bolje dapace odigrati,ali ionako je prijateljska utakmica...neka nasih momaka jako mi je drago zbog njih!

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Dobili smo Belgiju večeras 1 : 0, Niko Kranjčar je dao prekrasan gol.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Dobili smo Kazahstan ali i Ukrajina je dobila Andoru, i to je to...

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Nije Ukrajina bolja od nas. Dapače. Imala je samo više sreće. Samo ih je dragi Bog spasio u prvoj utakmici protiv nas u Ukrajini a da ne govorimo o one dvi stative na kraju u Zagrebu. A i igrali su sa Englezima kad ovima rezultat više nije bia bitan a mi smo igrali u sredini i najvažnijem dijelu kvalifikacija protiv Engleza.

    A to za pijančevanje se apslolutno slažem ali mislim da je ipak malo prenapuhano. Uostalom tko kaže da nećemo usprkos svemu tome dobiti Kazahstan.

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Nije meni žao Dalibore šta nismo otišli,drugi su bolji od nas(bar tako kažu rezultati) i zasluženo putuju.Po meni nije fer da se oni 3 dana prije nama ključne utakmice(da nije Ukrajna dobila Englesku) napijaju ko svinje i jedan drugog nosaju do hotela i onda još to izbornik proglašava "jačanjem zajedništva". I onda se čude kad utakmicu odigraju ispod razine.Pa normalno kad nakon takvo pijanstva ti organizam nemože doči još danima k sebi.I tak je to išlo tokom kvalifikacija i zato smo tu di jesmo.To je jedino što mi se ne sviđa.

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Originally posted by Vladebisi
    Ma naši nisu ni zaslužili da idu dalje,njima ionako te reprezentativne stanke više služe u zadnje vrijeme za cuganje i lumpovanje po narodnjačkim klubovima nego da brane čast države.Tu je i uvelike kumovao Nane sa svojim prijateljskim odnosom sa dečkima što su oni debelo koristili.Postao je mekan.JA bi ih za kaznu sad poslao u Kazahstan sa starim zetovim autobusom,pa nek malo razmišljaju.Može ih biti sram.
    Pretjeruješ. Ne odemo na jedno jedino natjecanje nakon toliko godina i odmah naši ne valjaju. Nije u redu ni pošteno da tako pišeš.

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Ma naši nisu ni zaslužili da idu dalje,njima ionako te reprezentativne stanke više služe u zadnje vrijeme za cuganje i lumpovanje po narodnjačkim klubovima nego da brane čast države.Tu je i uvelike kumovao Nane sa svojim prijateljskim odnosom sa dečkima što su oni debelo koristili.Postao je mekan.JA bi ih za kaznu sad poslao u Kazahstan sa starim zetovim autobusom,pa nek malo razmišljaju.Može ih biti sram.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Pa iskreno ćemo navijati, tamo je naš tata Ćiro...

    Leave a comment:


  • Vendetha
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Ako je iskreno...zasto da ne
    Ja sam iskreno rekao svoje za hrvatsku...to je po meni ipak velesila u fudbalu, svaku svjetsko i evropsko oni daleko doguraju...i sigurno nije do znanja, jednostavo i malo srece odlucuje..

    Ali realno, BiH nikad jaci sastav nije imala...skoro sve zvijezde, koje igraju u vrhunskim klubovima...

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Sad ćemo navijati za BiH.

    Leave a comment:


  • Vendetha
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Originally posted by Dalibor
    Ali nema veze zato Bosna i Hercegovina će ić na Svjetsko prvenstvo.
    Iskreno,.. za nepovjerovat.

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Nisu Englezi pustili. Hrvatska je ispala onog trenutka kad su u utakmici sa Ukrajinom u Zagrebu Modrićev i Olićev šut nisu završili u golu već u stativi a to je bilo pri samom kraju utakmice.
    Ali nema veze zato Bosna i Hercegovina će ić na Svjetsko prvenstvo.

    Leave a comment:

Working...
X