Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nogomet - zanimljivosti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Nogomet - zanimljivosti

    @Aquila +1
    - To sam i ja govorio, imam osjecaj da Messi krade titule od Xavi-a sto mi se nimalo ne svidja Samo kad uspored tijela Ronalda i Messia vidis koji je trud ulozio Ronaldo.

    Comment


    • #62
      Re: Nogomet - zanimljivosti

      Originally posted by HADEN1337 View Post
      @Aquila +1
      - To sam i ja govorio, imam osjecaj da Messi krade titule od Xavi-a sto mi se nimalo ne svidja Samo kad uspored tijela Ronalda i Messia vidis koji je trud ulozio Ronaldo.
      Pa da

      Ronalda je teško prokužit, zato šta je u mogućnosti sve izvest sam, jednostavno je.... bolji

      A sad objektivno, zaista, njih dvoje se ne mogu uspoređivat jer su to potpuno dva različita igrača, ima u tome istine, tako i je, samo šta ja Messija u zadnje vrime neviđan, nema ga više
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • #63
        Re: Nogomet - zanimljivosti

        Čestitke Iniesti za nagradu, zaslužio je!

        Je'l gledao tko Chelsea - Atletico? Vidio sam samo rezultat - 1:4. Falcao opet dao 3 komada, a prije par dana i Bilbau. Strašan igrač. Moram reći da me rezultat malo iznenadio, o.k., očekivao sam tijesnu tekmu, ali ovakav potop... Primera ove godine odnosi primat Premiershipu, mislim, no vidjet ćemo kaj će Manchesteri pokazati.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #64
          Re: Nogomet - zanimljivosti

          Originally posted by PatrickStar View Post
          Čestitke Iniesti za nagradu, zaslužio je!

          Je'l gledao tko Chelsea - Atletico? Vidio sam samo rezultat - 1:4. Falcao opet dao 3 komada, a prije par dana i Bilbau. Strašan igrač. Moram reći da me rezultat malo iznenadio, o.k., očekivao sam tijesnu tekmu, ali ovakav potop... Primera ove godine odnosi primat Premiershipu, mislim, no vidjet ćemo kaj će Manchesteri pokazati.
          Gledo sam ja, taj Falcao je stvarno zvijer jer osim 3 gola pogodio je i 2 stative. Mislim da i on na zimu mogo otić za velike pare u Chelsea. Osobno navijam za Real, još sad kad nam je Modrić stigo neću propuštat ni jednu tekmu, al opet mislim da je Premiership ujednačeniji od Primere

          Comment


          • #65
            Re: Nogomet - zanimljivosti

            Slažem se da je ujednačeniji - neki naš igrač je rekao da ti je isti Đavo je'l ti u goste dolazi Manchester ili Wigan, nema tu polovičnih tekmi, moraš dati 100% ili bananko. No, pogledaj Real i Barcu, Atlethic i Atletico prošle sezone. O.k., Chelsea, ali to je faktor sreće, mislim. Manchesteri su mi oba podbacila. E, sada, tempo im je fakat ubitačan, a i mislim da je njima najviše stalo do Premiershipa.

            Zanima me Bayern ove sezone. Prošlu su izgubili sve kaj su mogli.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #66
              Re: Nogomet - zanimljivosti

              sigurno je premiership ujednaceniji, ali zato sto je losiji, odnosno svi su podjednaki, ili, bolje receno, podjednakiji nego u španjolskoj
              da objasnim, da je real ili barca u premiershipu imali bi, kao i u primeri, 20 bodova prednosti pred ostalima

              Comment


              • #67
                Re: Nogomet - zanimljivosti

                http://www.index.hr/sport/clanak/maj...ra/637242.aspx
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #68
                  Re: Nogomet - zanimljivosti

                  http://www.index.hr/sport/clanak/pra...ra/639201.aspx


                  E tako se to radi....

                  Comment


                  • #69
                    Re: Nogomet - zanimljivosti

                    Ma Pranjić je 100 % u pravu. A fali nam još samo Anas Sharbini i kontam da onda ni Englezi ne bi mogli popit više od naše repke XD

                    Comment


                    • #70
                      Re: Nogomet - zanimljivosti

                      Ma, vidi se da je proradila relacija Štimac-Mamić-Šuker.... Pranjić je dobro napravia.
                      Sitite se eduarda kad je prolazia ovo, samo sta se oko njega nije dizala ovakva prašina. I igra je bolje nego Bananko 35 puta...

                      E sad, ili je to šta Dudu nije bia crn ko Sammir, ili nije Sammir još na tom nivou. (OBOJE)
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #71
                        Re: Nogomet - zanimljivosti

                        Sammir je itekako na tom nivou.(Ne navijam ni za hajduk ni za dinamo da se zna). Covjek je jedan od najboljih strijelaca nase lige. U 60 utakmica je zabio 40 golova i mislim da itekako zasluzuje igrati za reprezentaciju , nisam siguran jel tu upleten rasizam, iako cisto sumnjam , ali ima nesto u tome ..

                        Comment


                        • #72
                          Re: Nogomet - zanimljivosti

                          Sammir je ribar, blitvar i pečinar.
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #73
                            Re: Nogomet - zanimljivosti

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Sammir je ribar, blitvar i pečinar.
                            Svatko ima pravo na svoje misljenje

                            Comment


                            • #74
                              Re: Nogomet - zanimljivosti

                              Originally posted by Builty View Post
                              Sammir je itekako na tom nivou.(Ne navijam ni za hajduk ni za dinamo da se zna). Covjek je jedan od najboljih strijelaca nase lige. U 60 utakmica je zabio 40 golova i mislim da itekako zasluzuje igrati za reprezentaciju , nisam siguran jel tu upleten rasizam, iako cisto sumnjam , ali ima nesto u tome ..
                              Zabio bi i ti toliko golova jer se Dinamu u prosjeku sudi penal na svakoj drugoj tekmi. A znamo kome je gazda prepustio da puca penale, ipak treba se konačno i prodat

                              Comment


                              • #75
                                Re: Nogomet - zanimljivosti

                                da sammir ista valja otisao bi odavno u neki kvalitetan (ili barem prosjecan) europski klub
                                to sto je jos uvijek u nasoj jadnoj ligi dovoljno govori

                                p.s. sa toliko penala bih i ja bio prvi strijelac lige

                                Comment

                                Working...
                                X