Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Biciklizam

    Evo vozam se već par dana na novom sjedalu i mogu reći da sam zadovoljan, salo ide a guzica ne boli...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Biciklizam

      Lako tako....
      Ja jos uvijek na starom sjedalu...nikako da odem u shoping.
      Salo ide,ali vise guzica boli.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • #18
        Re: Biciklizam

        Originally posted by kelly
        E sad pitanje; koliko je vožnja bicikla štetna, pogotovo za muškarce, jer je međunožje non-stop pod pritiskom?

        Negdje sam pročitao da biciklisti gube na kvaliteti spermatozoida pa neki ostaju i sterilni...neki kažu da može stradati i prostata...

        Imamo na forumu i liječnike i bicikliste pa ajmo to malo raspraviti svi...
        Mogu govoriti samo o osobnom iskustvu... Nakon pola sata genitalije mi utrnu (ko kad ste dugo kupate u moru, samo ih manje osjećate). Sad pod zadnje me stražnjica poprilično - nekakvi manji žuljevi, što ja znam. Mislim da mi je to od gaća - onaj rub gdje su opšivene mi se urezuje u mesinu
        Imam bicike ali svejedno. Kad sam počinjao činilo mi se da je to prvih tjedan dana a onda da prođe. Tako je čini se i bilo, ali je sad počelo jače boljet. Trebam nove gaće kupit. Bicikl dolazi za tjedan dana (a s njim i novo sjedalo), pa ćemo vidjet.

        A te priče...
        http://www.cyclobil.bloger.hr/post/bici ... 37021.aspx

        Comment


        • #19
          Re: Biciklizam

          btw. Robert Kiserlovski je zavrsio Giro D'italia na 10. mjestu, a ima samo 23 godine! Za koju godinu moze se stosta očekivat od njega.

          Comment


          • #20
            Re: Biciklizam

            Ako ima ko šta se razumi bolje u bicikle neka mi da savjet kakav je onaj mtb Trek 3700,dođe 2000 kn jel kvalitetna bicikla ,oće li izdržat 100 kg "mišića" ,vozija bi tjedno oko 100 km ...'?
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #21
              Re: Biciklizam

              ne razumim se
              http://www.google.com/search?q=trek+370 ... =firefox-a
              prosvrljaj! Mozes i na biciklistickim forumima - oni ce bolje znat neg ja.

              Comment


              • #22
                Re: Biciklizam

                Originally posted by robertost
                Ako ima ko šta se razumi bolje u bicikle neka mi da savjet kakav je onaj mtb Trek 3700,dođe 2000 kn jel kvalitetna bicikla ,oće li izdržat 100 kg "mišića" ,vozija bi tjedno oko 100 km ...'?
                Susjed mi ima baš taj tip i kaže da je super.. i više je nego zadovoljan, a ima i udobno sjedalo što je itekako važno.
                If you can't take the pain don't play the game

                Comment


                • #23
                  Re: Biciklizam

                  Evo baš sam stigao s vožnje bicikla. Vozim ujutro i naveče po cca sat vremena.
                  Ovo je dobar link što je dao Instinct; imam novo sjedalo i malo sam ga nagnuo prema napred i sada je sve OK, nema bolova ni problema u međunožju...

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Biciklizam

                    Ja sam kupio prije dva dana ovo sjedalo : http://www.rog-joma.com/osobna.asp?sif=1567
                    Malo je skuplje(325kn), ali je predobro....gelirano je,ne zulja,tocno odgovara za straznjicu i ima ventilacijski kanal za hladjenje medjunozja - sa usisnikom za zrak i mrezicom naprijed)valjda protiv insekata.
                    Trtica mi se preporodila.
                    Bicikla mi je novi najbolji prijatelj.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Biciklizam

                      Originally posted by IgyBoy
                      Bicikla mi je novi najbolji prijatelj.
                      I meni je, hehehe...
                      Sinoć sam odlučio da neću paliti auto do zime (samo u nuždi). Trošim skupo gorivo a salo imam besplatno. Vozim svaki dan bicikl po 2-3 sata i uopće me ne bole noge; to znači samo jedno - da se troši salo za energiju (glikogen zanemarivo, nije vrijedno spomena).
                      Igy ti i ja vučemo jedan drugoga...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Biciklizam

                        Originally posted by kelly
                        Sinoć sam odlučio da neću paliti auto do zime (samo u nuždi). Trošim skupo gorivo a salo imam besplatno.
                        Cheers to that! :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingorange:
                        Ja nazalost nemogu skroz izbaciti auto,ali sada vecinu toga obavljam bicom.

                        Originally posted by kelly
                        Vozim svaki dan bicikl po 2-3 sata i uopće me ne bole noge; to znači samo jedno - da se troši salo za energiju (glikogen zanemarivo, nije vrijedno spomena).
                        Igy ti i ja vučemo jedan drugoga...
                        Hehe...trebamo skupiti volontera i opaliti turneju Slavonijom i Baranjom.

                        Nego, jel' znas kako prepoznati ljubaznog biciklistu? Po muhama medju zubima!
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Biciklizam

                          Originally posted by IgyBoy
                          Ja nazalost nemogu skroz izbaciti auto,ali sada vecinu toga obavljam bicom.
                          Isto i ja.



                          Originally posted by IgyBoy
                          Nego, jel' znas kako prepoznati ljubaznog biciklistu? Po muhama medju zubima!
                          Odličan.

                          :laughing-jumpingpurple: :laughing-rollingred:
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Biciklizam

                            Igy jel se vozaš?
                            Ja svaki dan barem sat vremena...

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Biciklizam

                              Ja sam si namjeravao kupit nekakav bike sad za po ljetu da se vozim, ali nema se para jbm
                              Ošle pare na regu za auto i servis...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Biciklizam

                                Originally posted by kelly
                                Igy jel se vozaš?
                                Ja svaki dan barem sat vremena...

                                Hej...sorry,vidio sam poruke,ali sam se za kompom zadrzavao po 5min kroz dan...
                                Zadnja dva tri dana sam opet u autu...nakupilo se sranja za odradit...ali se vozam...
                                Ovi moji na poslu su me cudno gledali kad je prosli tjedan przilo na +37°C a ja biciklom na posao...
                                Danas sam autom,ali zato sto moram pokupiti bjelanjak u prahu - sutra nastavljam.
                                Vidim da ni tebe nista ne zadrzava...


                                Originally posted by Joochy
                                Ja sam si namjeravao kupit nekakav bike sad za po ljetu da se vozim, ali nema se para jbm
                                Ošle pare na regu za auto i servis...
                                Ma uzmes neki polovni i deri...imas ih po par-sto kuna... Dusu dalo za topit mast.
                                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                                Comment

                                Working...
                                X