Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Biciklizam

    http://www.khsbicycles.com/Images/Bike_ ... e-3000.jpg

    ja imam ovakvu, samo s drgacijim gumama i bez diska na zadnjoj
    1900 kn, ja super zadovoljan samo nebi skodilo da nisam izgubija nevinost na sidalu...
    bodee

    Comment


    • #47
      Re: Biciklizam

      lijepi bic...

      Comment


      • #48
        Re: Biciklizam

        http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti ... anika.html

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #49
          Re: Biciklizam

          Čovječe šta sve neće izmislit ,ovo je super....Još mi se sviđa ovo da se može namjestit opterećnje da jedna noga jače radi,odlično nakon ozljeda ili operacija ligamenata di ti jedna noga puno više oslabi.....P.s. nabavija sam neku bicklu vozimo svako drugi dan Solin-Split oko 30 km ,pa me zanima jel to pametno radit kad se rade noge jer konstantno imam upale i noge su mi sad tvrde kao kamen od silnog pedaliranja...Čak sam nabavija i žmigavce na bicikli to je nešto novo,morat ću stavit video da vidiš Kelly kako izgleda ako to još nisi vidija ,žmigavci ,štop svjetlo i pozicija sve spojeno i samo 50 kn.....
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #50
            Re: Biciklizam

            roberto ubaci koju sliku bike i koliko si je platija?
            mogu,hoču i želim!!!

            Comment


            • #51
              Re: Biciklizam

              Stavit ću,biciklu sam uzeja polovnu ali je odlična servisirana i bez problema napravim skoro svako drugi dan 30 km,400 kn samo.....Igra sam košarku možda 4 put nakon godinu i pol stanke nakon ozljede, i nemogu virovat da nisam ni malo izgubija na izdržljivosti,ljudi su se krstili , dva nogometaša i ja smo dobili 3 košarkaša .....Momci uvjereni da sam na winstrolu iako neznam kako winstrol uopće djeluje ,a kamoli da bih ga probao......Eto samo teretana me održala u vrhunskoj kondiciji,nevjerovatno ,ali istinito a kardio uopće nisam radija .....P.s. provat ću nabavit snimku sa košarke ......
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #52
                Voznja bicikle!

                Dali voznja bicikle pomaze u razvoju nogu i listova?
                Jer trenutno sam u predpubertetskoj fazi i zelin smrsavit 5 kg. I da malo ojacam!

                Dajte mi neke savjete i ako je bilo kakok moguce odgovorite mi na moje pitanje.da buden iskren trazia san pitanja ali nisan nasao!

                Hvala i veliki pozdrav svima
                SVI PAZITE STA RADITE.

                Comment


                • #53
                  Re: Biciklizam

                  Naravno da pomaže ,iako šta se tiče listova tu veliku ulogu igra i genetika...Ovaj moj prijatelj je malo jači od mene .ali ima listove duplo jače od mene baš gromada ,a meni je to slaba točka oni jesu tvrdi ali nisu masivni,i to je ako te majka priroda nije nadarila jako teško nešto više napravit...A sad da će ti se baš noge razvit od pedaliranja i neće ,ali je sigurno da će bit dosta jače ,sve ovisi o tome kako voziš ,koliko km i kojim intezitetom,jer nije isto ako voziš na planinu ili po Slavoniji....Zdrava prehrana je ključ svega ....Samo se ti bavi sportom nemožeš izgubit,možeš samo dobit...
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #54
                    Re: Biciklizam

                    Hvala robert nego koliko km mi preporucas.onako otprilike za mene? Hvala avima!
                    SVI PAZITE STA RADITE.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Biciklizam

                      ako želiš oblikovati tijelo - dizi utege
                      ako zelis biti brz na biciklu - vozi bicikl. End of story.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Biciklizam

                        Eh ovako... Imam ja jedno mutavo pitanje...
                        Recimo da sad vozim oko 50km 3 puta tjedno. Zanima me da li to može dovest do katabolizma?
                        Oprostite na pitanju al stvarno me jako zanima...

                        Comment


                        • #57
                          Re: Biciklizam

                          Originally posted by Rudolf
                          Hvala robert nego koliko km mi preporucas.onako otprilike za mene? Hvala avima!
                          A tek san sad vidija ovaj post,a nemogu ti preporučit ništa jer neznam ništa o tebi tako da teško mogu znat koliko tebi odgovara ,vidit ćeš sam slušaj svoje tijelo.....
                          Originally posted by Timotej
                          Eh ovako... Imam ja jedno mutavo pitanje...
                          Recimo da sad vozim oko 50km 3 puta tjedno. Zanima me da li to može dovest do katabolizma?
                          Oprostite na pitanju al stvarno me jako zanima...
                          Timotej voziš tjedno 150 km ili 50 sorry nisam skonta?
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Biciklizam

                            Pa sad ne vozim kad je zima! Al inače pitam jer mislim radit tako na ljeto!
                            Dakle 53 puta tjedno po 50km! 150km tjedno, točno tako!
                            Zanim me može li se dogodit katabolizam mišića ako tako budem radio...

                            Comment


                            • #59
                              Re: Biciklizam

                              Pošto sam u biciklizmu više godina, smatram da mogu savjetovati da zaboravite "koliko kilometra" i počnete razmišljati "koliko vremena traje jedna vožnja, koliko često se vozim i kakvim intenzitetom".
                              Tako će početniku trebati za 30km dva sata, a takmičaru manje od sata. Pa ako se trening "piše" u satima, a ne km, automatski će biti prilagođen formi u kojoj je vozač.

                              @timotej - ako ideš 3- 4 puta na tjedan u teretanu, mislim da ti je 3 puta po 50km previše. Odnosno da dovodi do katabolizma, jer za 50km po ravnom ti treba oko 2h. U tom razdoblju potrošiš najmanje 1000-1400 kcal (ovisi o tvojoj masi, intenzitetu vožnje...). Pa po mojoj računici, uz teretanu kao primarni sport – mislim da bi na kraju tjedna bio u deficitu.

                              @rudolf – ako se ozbiljno baviš tenisom, vjerojatno već jesi u kondiciji. I bajk ti može biti odlična zamjena za trening van tvoje sezone.
                              No moram te "upozoriti" da za jačanje nogu, i biciklisti idu u teretanu. Osim u teretani, vježbe za snagu na biciklu se rade različitim načinima vožnje na brdu (intervalima na teškom prenosu). Samo to nikako nemoj raditi ako barem dvije godine ne voziš bickl jer postoji velika mogućnost ozljeda koljena i tetiva. K tome, u to vrijeme je teško mršaviti
                              Jačanje listova dosta ovisi o poziciji sica (malo više gore – dole ili naprijed – nazad). Moraš osjetiti u kojoj poziciji najviše rade, ako ih želiš ciljano jačati.
                              Jačanje butina je na bajku neizbježno, samo ne dolazi preko noći!
                              Znači, moraš napisati malo više što je tebi zapravo cilj – imati jače noge zbog tenisa ili bolju kondiciju i malo smršaviti? Za prvo ja bi išla u teretanu, za drugo bi se vozikala montičem po brdima. Iako se meni tvoja težina na tvoju visinu čini idealna i nije mi jasno zašto bi mršavio?

                              Comment


                              • #60
                                Re: Biciklizam

                                Ne, ne!
                                Ja se ne bavim BB-om već pola godine, malo više jer nemam novaca i stvarno mi je teško sad izdvojit za to...
                                Dakle nije mi cilj jačanje mišića nego jednostavno bit u kondiciji i vozit bicikl jer je to moja velika kak da kažem, ljubav!
                                Tak da, meni BB nije primarni sport i samo me zanima da li ću izgubiti nešto mišića...
                                OK, možda jesam pretjerao sa tim 50km, dakle vozit ću zato jer to volim a sad koliko to neznam...

                                Comment

                                Working...
                                X