Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP u rukometu - 2010.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • EP u rukometu - 2010.

    Prva utakmica Hrvatske i prva pobjeda.
    Hrvatska : Norveška - 25 : 23
    Čestitam našim dečkima.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: EP u rukometu - 2010.

    Hrvatska!
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: EP u rukometu - 2010.

      fino fino ... idemo po zlato

      Comment


      • #4
        Re: EP u rukometu - 2010.

        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

        Comment


        • #5
          Re: EP u rukometu - 2010.

          bravo decki...
          kakva je bila tekma? ko inace nase tekme u rukometu ili ipak ne?
          nisam gledao!

          Comment


          • #6
            Re: EP u rukometu - 2010.

            Opet stare muke, fali im snage u završnici, i mentalne i fizičke. Tek sam jučer čuo da počinje prvenstvo, nadam se da ćemo napravit nešto, al mislin da nećemo daleko. Mora se priznat Linu da je pogodio s zamjenom igrač više pri isključenju. Mislim da smo zabili svaki put gol. Možda je s tom idejom i započeo revoluciju, možda i ostale repke to probaju igrat, djeluje jako korisno. Ako ništa drugo igrači znaju da ne smiju izgubit loptu, inače zna se šta slijedi.
            1 i 1 nisu 2 već 11

            Comment


            • #7
              Re: EP u rukometu - 2010.

              daj Boze da osvojimo zlato posto nam jos samo ono fali na EP, no bojim se da su oscilacije u igri prevelike, posebno sa novom pomladenom ekipom, volio bi da se varam !

              Comment


              • #8
                Re: EP u rukometu - 2010.

                super utakmica nisam hrvat al posto bosne nema na prvenstvu oni su moji favoriti nadam se da ce blazenku ruka uskoro bit dobro jer fali u ekipi inace sve su utakmice bile dobre neizvjesne do samog kraja bas ono dobar rukomet )

                Comment


                • #9
                  Re: EP u rukometu - 2010.

                  Hrvatska : Ukrajina - 28 : 25

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: EP u rukometu - 2010.

                    Originally posted by kelly
                    Hrvatska : Ukrajina - 28 : 25

                    kelly brži si od cnn-a
                    da pobjedili smo,al malo me sasjeklo kad su se poceli zahebavat
                    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                    Comment


                    • #11
                      Re: EP u rukometu - 2010.

                      Zadnjih 10-12 minuta je bilo na nivou, malo smo stisli obranu, a ovo prije je bilo neozbiljno. Dobra ukrajina. A i kvaliteta rukometa je pala tako da su gotovo sve repke približne kvalitete.
                      1 i 1 nisu 2 već 11

                      Comment


                      • #12
                        Re: EP u rukometu - 2010.

                        Originally posted by Fredy Kruger
                        bravo decki...
                        kakva je bila tekma? ko inace nase tekme u rukometu ili ipak ne?
                        nisam gledao!
                        ja pratim redovitno našu rukometnu repku...ne znam jel sam ikada propustio ijednu utakmicu od Portugala 2000.
                        Originally posted by outlaw
                        Opet stare muke, fali im snage u završnici, i mentalne i fizičke. Tek sam jučer čuo da počinje prvenstvo, nadam se da ćemo napravit nešto, al mislin da nećemo daleko. Mora se priznat Linu da je pogodio s zamjenom igrač više pri isključenju. Mislim da smo zabili svaki put gol. Možda je s tom idejom i započeo revoluciju, možda i ostale repke to probaju igrat, djeluje jako korisno. Ako ništa drugo igrači znaju da ne smiju izgubit loptu, inače zna se šta slijedi.
                        Za ovu novinu u reprezentaciji se slažem...inovativno,ali u kranjem slučaju i opasno po gol...a ovo za završnicu-gle,jako je to teško pogotovo kad Balić vuče cijelu repku u napadu...kad on više ne može onda i ostali posustaju nekako...ali taj čovjek je stvarno virtuoz...ima 96 kg i brz je ko onda u Portugalu 2000.,možda čak i brži,ali ono kaj me fascinira je bezbroj njegovih energičnih pokreta i poteza...on je apsolutni car što se tiče srednjih vanjskih...tekma protiv Norvežana-kruta i teška ko i obično...probajte usporediti njkihovu i našu igru-oni igraju naskroz na snagu,bez imalo ljepote i kreativnosti,a Ukrajina...jebiga imaju ubojitog lijevog vanjskog i srednjeg koji ima dobri pregled igre...ali nema veze jer smo mi ipak najbolji...
                        A gde su noge?

                        Comment


                        • #13
                          Re: EP u rukometu - 2010.

                          hehehe...citam danas u novinama:-lino:da sam malo visi namlatio bih kopljara po guzi!!!!!! :P ...
                          kakav kralj taj lino!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: EP u rukometu - 2010.

                            http://www.index.hr/sport/clanak/premin ... 71838.aspx

                            R.I.P. Večina se sječa ovog sjajno šutera

                            Comment


                            • #15
                              Re: EP u rukometu - 2010.

                              kak se nebi sjećal...perfektan šuter...
                              A gde su noge?

                              Comment

                              Working...
                              X