Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP u rukometu - 2010.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: EP u rukometu - 2010.

    Uoči natjecanja sam bio pesimist, tako da su me ugodno iznenadili s rezultatom. Dojma sam da smo sami sebe pobijedili u finalu. Linu kapa dolje.
    1 i 1 nisu 2 već 11

    Comment


    • #62
      Re: EP u rukometu - 2010.

      Originally posted by avdolini
      imali su zlato cervar je zasro sa postavom jbg igraci igraju na neprirodnim pozicijama il je bio sljep il nezz al protiv francuske probavat neke ne uhodane taktike i ne igrat svoju igru igru koja je hrvatsku dovela do finala ne znam!!! zezno je stvar imali su zlato!
      Krivo si se izrazio...Nisi uzeo u obzir to da je Lino igrao s najmljađom repkom.Da ne pričamo o tome da mi iz foteljhe možemo vidjeti svega 10% što se događa u igračkom taboru.
      A gde su noge?

      Comment


      • #63
        Re: EP u rukometu - 2010.

        Originally posted by Dalibor
        Da se malo osvrnem na prijašnje komentare.
        Našoj reprezentaciji ne fali u završnici ni snage ni psihičke stabilnosti. Dapače obrnuto jer sve utakmice dobivamo u završnici. Barem na ovom prvenstvu iako nije rijedak slućaj ni u prošlosti.

        Mackiel, Portugal je koliko se ja sjećam bio domaćin Svjetskom prvenstvu 2003. a ne 2000. godine.

        Daleko ćemo dogurat. Polufinale je nadomak ruke a vjerujem da tu nećemo stat. Francuzi ne briljiraju. Mogli bi do kraja.
        Inače htio sam se ispraviti ali kad nitko nije komao temu mislio sam da je zamrtvila.Da znam,zeznuo sam se,Sp je bilo 2003.
        A gde su noge?

        Comment

        Working...
        X