Announcement

Collapse
No announcement yet.

Airsoft

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Airsoft

    Bavi li se tko na forumu airsoftom?

    Ako netko nezna što je to, ukratko, simulacija rata Neznam bolje objasniti

    Evo moje puške

    M4A1 Full Metal
    Attached Files

  • #2
    Re: Airsoft

    Imam jednog frenada koji se bavi time!
    Potraži ga na Faceu ako hoćeš! (Chika Loky)
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: Airsoft

      Također imam jedno 5 ili 6 frendova zaluđenih time.Puške su dosta skupe mislim da negdje oko 1500 kn mad aima za kupiti i onih pištolja i uzija i snajpera,a rekli su mi da čak ima i tenk za kupit.
      A gde su noge?

      Comment


      • #4
        Re: Airsoft

        joj kompa to mi je rak rana, evo baš sam neki dan bio, razvalili smo se u 2 sata igre do jaja. Sve me boli, odličana dodatna aktivnost za poboljšavanje nekih skilova koji su zapostavljeni u BB-u.

        Ovo ljeto radim dodatne poslove samo za kupnju vrhunske opreme, imat ćemo puno za pričati o tome a eto nek ovo bude i naša tema di će mo slike stavljati. Inače sad još uvijek rentam opremu ali zato robe iz vojske imam da je djelim okolo

        E da, dobio sam s 10m kuglicu drito u gornji dio glave taman di nema zaštite, još me boli glavudža

        Comment


        • #5
          Re: Airsoft

          Kizo, s kim si trenirao?

          Comment


          • #6
            Re: Airsoft

            Originally posted by Mackiel
            Također imam jedno 5 ili 6 frendova zaluđenih time.Puške su dosta skupe mislim da negdje oko 1500 kn mad aima za kupiti i onih pištolja i uzija i snajpera,a rekli su mi da čak ima i tenk za kupit.
            Je, skup je sport, al hebes mi majku ako nije dobro
            Full Metal puske su skuplje, imas bas onaj pravi dojam dok si s njom u borbi, moja M4A1 je FM i bome nakon 45min trcanja s njom osjetis kako lijepo bicepsi rade
            Vecina ih koristi plasticne, neki govore da su im super i da su zadovoljni sa njima, ja sam pucao iz G36c od frenda i nisam bas nis pretjerano zadovoljan, slab domet i imam osjecaj kao da imam igracku u ruci.. Mi smo u Crikvenici prosle godine osnovali udrugu, isli smo dosta cesto na treninge al sada smo zapostavili totalno, zadnji trening 10.mj/2009
            Sad smo se ponovo nesto dogovarali i sada krecemo malo ozbiljnije
            Kizo posto vidim da ces trenirati, neznam dal si upucen ili ne, al nasa udruga ti je Frankopan, to ti vodi Davidovic murijak.. Ima nas cca 8 stalnih, al uvijek se netko ubaci unutra... Naocale najbitnije, bez naocala nema treninga, a za ostalo lako.. Ja koristim vojnu od starog...

            Comment


            • #7
              Re: Airsoft

              Eo jedna ovako iz zajebancije

              Prosla godina..
              Attached Files

              Comment


              • #8
                Re: Airsoft

                Originally posted by Mauro9
                Kizo, s kim si trenirao?
                Mauro iz rijeke, mi iz crikve se pokupimo i subotom odemo temo negdje ne znem ni sam gdje po šumi i koljaža.

                Comment


                • #9
                  Re: Airsoft

                  Cuo sam da se i gore kod Kukija natjeravaju s puskama Ugl, mogli bi jedan dan s nama otic na trening u udruzi

                  Comment


                  • #10
                    Re: Airsoft

                    joj..nish ne kontam pa nasta idu ove puske "na vodu" ak izmedju sebe trenirate ......znam za onaj sport sto koriste puske na boju...one kuglice u boji...a za ovo jos nisam cuo....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Airsoft

                      Pogledaj na youtubeu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Airsoft

                        Originally posted by Mauro9
                        Cuo sam da se i gore kod Kukija natjeravaju s puskama Ugl, mogli bi jedan dan s nama otic na trening u udruzi
                        he he he....pa s kukijem i idemo......to je ta ekipa, al mi smo početnici........

                        Comment


                        • #13
                          Re: Airsoft

                          hehe..gledo sam na youtube sta je airsoft...jaoo kako cool ocu i ja...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Airsoft


                            Comment


                            • #15
                              Re: Airsoft

                              Originally posted by Kizo
                              Originally posted by Mauro9
                              Cuo sam da se i gore kod Kukija natjeravaju s puskama Ugl, mogli bi jedan dan s nama otic na trening u udruzi
                              he he he....pa s kukijem i idemo......to je ta ekipa, al mi smo početnici........
                              Nebi mi u udruzi imali nista protiv kad bi odradili jedan fight protiv vas

                              Comment

                              Working...
                              X