Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbe u bazenu: detaljan trening plivanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbe u bazenu: detaljan trening plivanja

    imam 16 godina i poceo bi plivati u bazenu , svaki dan,cilj mi je malo se razviti i ojacati , ako bi mi neko mogao reci detaljan trening plivanja i pravilne nacine plivanja , koja vrsta je za koju skupinu misica i sl... hvala unaprijed

  • #2
    Re: vjezbe u bazenu

    jel želiš upisat plivanje ili?šta se tiće prehrane imaš dosta tema.šta se tiće stilova imaš prsno,leđno,leptir i kraul.samo strpljenja plivanje je najbolje za razvijanje,proširit ćeš ramena i sve,drž se toga.tamo ćeš sigurno imat teretanu u sklopu treninga koju moš koristit bar san ja ima,tako da se nebrineš za ništa.
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • #3
      Re: vjezbe u bazenu

      Najbolje da se upišeš u neki plivački klub, teško ćeš sam sve to naučiti.

      Koliko imaš cm/kg?
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Vježbe u bazenu: detaljan trening plivanja

        ma mislio sam preko ljeta imam termin svaki dan , pa sam se htjeo raspitat sta da radim kako i to... visok sam 175cm i 62 kg

        Comment


        • #5
          Re: Vježbe u bazenu: detaljan trening plivanja

          teško ti je sam naučit pravilno plivat,pokušaj se upisat u neki klub i naučit ćeš tamo sve šta tribaš znat.
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment


          • #6
            Re: Vježbe u bazenu: detaljan trening plivanja

            ok , hvala

            Comment

            Working...
            X