Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hajduk razbija Unireu,Dinamo Gyora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Hajduk razbija Unireu,Dinamo Gyora

    Originally posted by robertost
    Pa napisa si da Unirea nije u rangu sa Hajdukom,wtf zto jer ju je sad dobija šta pratiš ti nogomet???Reka si da Gyor nije u rangu sa Dinamom i tu se slažem sa tobom,njihov najskuplji igrač košta samo miljun eura ....P.s. Koper je slab klub pa je zamalo izbacija Dinama tako da unogometu nikad neznaš......

    Ti si nisi baš u najboljim odnosima s mozgom?


    Ja te pitam di sam rekao da je Gyor jadan klub, a ti napišeš ''Pa napisa si da Unirea nije u rangu sa Hajdukom,wtf zto jer ju je sad dobija šta pratiš ti nogomet???''


    Originally posted by HeadacheR
    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

    Comment


    • #17
      Re: Hajduk razbija Unireu,Dinamo Gyora

      Pa dobro tija sam reć da san se krivo izrazija šta se tiče Gyora,poslije sam tek vidija šta si točno napisa...Ja tebe pitam po čemu si ti to zaključija da Unirea nije u rangu sa Hajdukom?A šta se mozga tiče ,bila je duga noć to mi zanemari.....
      Menky je napisao...
      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

      Comment


      • #18
        Re: Hajduk razbija Unireu,Dinamo Gyora

        Originally posted by robertost
        Pa dobro tija sam reć da san se krivo izrazija šta se tiče Gyora,poslije sam tek vidija šta si točno napisa...Ja tebe pitam po čemu si ti to zaključija da Unirea nije u rangu sa Hajdukom?A šta se mozga tiče ,bila je duga noć to mi zanemari.....


        Unirea nije u rangu s Hajdukom zato što je Hajduk kvalitetniji klub. Unirea saks. Jebo Rumunjsku ligu.
        Originally posted by HeadacheR
        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

        Comment


        • #19
          Re: Hajduk razbija Unireu,Dinamo Gyora

          Rumunjska liga je puno jača od Hrvatske..

          Comment


          • #20
            Re: Hajduk razbija Unireu,Dinamo Gyora

            Originally posted by Mauro9
            Rumunjska liga je puno jača od Hrvatske..

            Moš mislit. Steaua i Dinamo Bukurešt rulaju u toj ligi i to je to. Ostatak lošiji od ostatka Hrvatske lige.
            Originally posted by HeadacheR
            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

            Comment


            • #21
              Re: Hajduk razbija Unireu,Dinamo Gyora

              Steaua, Cluj, Unirea, Dinamo B... Unirea nije nesto ove godine, ali inace ubijaju.. Ostatak lige je jači od našeg ostatka liga ako izuzmemo Dinamo, Hajduk i Rijeku.. Steaua i Cluj su već napravili posao u LP

              Comment

              Working...
              X