Announcement

Collapse
No announcement yet.

El Clasico Barcelona-Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • El Clasico Barcelona-Real Madrid




    Uglavnom,večeras u 21h nam se sprema utakmica koja će kažu biti najgledanija u cijeloj godini,susret dva nogometna velikana,FC Barcelone i Real Madrida.Klubovi koji imaju dva najbolja pojedinca u svijetu,Messija i Ronalda,dva nogometna genija,što definitivno obećava da će ova utakmica imati pravu nogometnu atmosferu na terenu.Uz dva najbolja igrača na terenu,puno se priča i o sudaru Guardiole i Mourinha,koji će imati veliku ulogu u ovoj utakmici.E sad,moje je pitanje gdje ćete gledati ovu utakmicu,naravno HRT ovo ne prenosi,sramotno ali eto,nije se ni očekivalo ništa drugo od HRT-a...prvo nisu prenosili megaderbi intera i milana,sada ovo,bzvze.
    E sad,ja inače imam bnet,pa me zanima ako netko zna,a da ima bnet na kojem programu bi mogao pratiti utakmicu?ili ako znate neki dobar stream preko interneta...nadam se samo da nisam ovdje jedini zaljubljenik u nogomet,i da mi ekipa neće reći da to danas neće gledati.


  • #2
    Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

    ja sam inace fan barce,
    i mislim da ce kod nas bit prenos na tvt il hayatu ( BiH) ,
    a kod vas u hr su dosta ocajni prenosi, nekad na novoj bude al dosta slabo je to
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

      ako netko ima neka nabaci link da se moze gledat preko neta
      panta rei

      Comment


      • #4
        Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

        prvo poluvrijeme dvojka ,kraj jedinica
        “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

        Comment


        • #5
          Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

          Inače sam također veliki fan Barce,jednostavno ne mogu ne uživati gledajući messija.

          što se tiče tv turopolje to imam i ja na bnetu...imam i hayat sat.ali vidim da na hayatu neće biti prijenosa,gledao sam baš sada na netu,ne znam za tvt?

          Comment


          • #6
            Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

            Originally posted by teretana555
            Inače sam također veliki fan Barce,jednostavno ne mogu ne uživati gledajući messija.

            što se tiče tv turopolje to imam i ja na bnetu...imam i hayat sat.ali vidim da na hayatu neće biti prijenosa,gledao sam baš sada na netu,ne znam za tvt?
            jbga onda nista od tog, nece ni bit prenosa,
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

              http://atdhe.net/

              Comment


              • #8
                Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

                Originally posted by daedraug
                prvo poluvrijeme dvojka ,kraj jedinica
                Hmm... Hmm... Ja ih nisam stavio na listić, ali da jesam, onda bih išao na oba daju gol.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

                  Originally posted by kupislav
                  http://atdhe.net/
                  odlicna stranica, to je to
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #10
                    Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

                    ma bzvze..od toliko programa kojih imam na bnetu,skoro njih 100...ne vjerujem da neće niti jedan prenositi,ono wtf??? sportskih imam negdje 10-15...daj jel zna netko koji će još programi prenositi utakmicu,ili da zna netko gdje to piše barem na netu?

                    a što se tiče gledanja preko neta,to mi je inače zadnja opcija,jer ili je stream prespor pa šteka,ili je slika sranje pa ne znam koji je messi koji ronaldo...a današnju utakmicu će pratiti jako puno ljudi,tako da će stream sigurno biti sporiji.

                    Comment


                    • #11
                      Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

                      ali ce zato biti i puno streamova...
                      inace ima onaj sopcast koji je kakti dobar, al meni ne radi na poslu...
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • #12
                        Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

                        ali koja sramota,uglavno koliko sam čuo arena sport je jedina na našim prostorima kupila taj prijenos,što znači da niti hrt,niti bih,niti srpska televizija ne mogu prenositi zbog toga...a arenu sport pak mogu gledati samo oni koji imaju max tv.

                        Comment


                        • #13
                          Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

                          fino danas svi u goste...
                          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                          Comment


                          • #14
                            Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

                            Originally posted by t111
                            fino danas svi u goste...
                            šteta,ja ne znam nikoga tko ima max tv...sranje...bilo bi super kada bi imali neki stream za arenu sport,e to bi bilo cool. ajde hakeri,napravite neku magiju...

                            Comment


                            • #15
                              Re: El Clasico Barcelona-Real Madrid večeras

                              Ništa dečki, streaming...

                              www.livescorehunter.com


                              Originally posted by daedraug
                              prvo poluvrijeme dvojka ,kraj jedinica
                              Manje od 3 gola, vjerovatno x

                              Comment

                              Working...
                              X