Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko je pametno veslati prije treninga s utezima?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je pametno veslati prije treninga s utezima?!

    Imam 86kg i visok sam 179cm, bavim se teretanom vec dosta dugo al sam u zadnje vrijeme uveo i veslanje u program pa me zanima dali je pametnije "crknut" veslajuci prije treninga teretane il bi bilo bolje odvojit jedno od drugog tipa ujutro veslat a popodne teretana?!

  • #2
    Re: Koliko je pametno veslati prije treninga s utezima?!

    a cuj, veslanje ti spada u aerobne sportove, tako da bilo bi bolje odradit teretanu pa veslanje, ili jedan dan teretana drugi dan veslanje
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #3
      Re: Koliko je pametno veslati prije treninga s utezima?!

      Sta veslas druze ?
      trebas uvjek bit sto vise odmoran za dobar trening sa utezima pa tako to "veslanje" odvoji, npr bar ujutro veslaj a uvece teretana
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: Koliko je pametno veslati prije treninga s utezima?!

        mene fascinira kako moj rodjak koji trenira veslanje 8 godina na svakom treningu prvo trči dok ne krepa, ili vesla dok ne krepa a tek onda idu u teretanu ... fascinantno...

        Comment

        Working...
        X