Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

    Predviđanja? Favoriti? Komentari?

    Mi Hrvati ćemo biti 1. ili 2. Francuzi glavni protivnici.

    Danas smo širili bratstvo i jedinstvo sa Srbima
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

  • #2
    Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

    vidim kako smo 1 ili 2 -.-''
    livi vanjski i golmani uzas
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • #3
      Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

      Originally posted by Archiv3r
      vidim kako smo 1 ili 2 -.-''
      livi vanjski i golmani uzas
      Nadam se da misliš na Kopljara
      Golmani su baš podbacili ....Jedino je Zrnić bio na nivou...
      Vrijeme je da se Balić povuče
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #4
        Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

        ne gine nam 5. mjesto
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #5
          Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

          Originally posted by VelikiBlek
          Originally posted by Archiv3r
          vidim kako smo 1 ili 2 -.-''
          livi vanjski i golmani uzas
          Nadam se da misliš na Kopljara
          Golmani su baš podbacili ....Jedino je Zrnić bio na nivou...
          Vrijeme je da se Balić povuče



          O čemu ti?
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #6
            Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

            Piše decidirano
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #7
              Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

              Samo ću ti ovo reći:
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • #8
                Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

                Originally posted by DrHouse
                Samo ću ti ovo reći:
                Uhvati se ti svog ragbija, kod rukometa ipak treba nešto mozga u glavi
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • #9
                  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

                  Bravo Veliki Bleče. Još jednom si dokazao da ti je inteligencija na nivou. Balić je najvažniji kotač naše repke, jedini kojemu ne fali samopouzdanja, jedini koji je tehnički odlično potkovan... uglavnom, njegov profil rukometaša zadovoljava sve kriterije svakog aspekta igre.

                  Glede ragbija... misliš da zato ne treba mozak? Dođi na jedan trening, pohvataj sve konce, i vidit ćeš kako je to zapravo kompleksna igra. A, dotad, šuti i odi ga izdrkaj.
                  Originally posted by HeadacheR
                  Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                  Comment


                  • #10
                    Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

                    Originally posted by DrHouse
                    Bravo Veliki Bleče. Još jednom si dokazao da ti je inteligencija na nivou. Balić je najvažniji kotač naše repke, jedini kojemu ne fali samopouzdanja, jedini koji je tehnički odlično potkovan... uglavnom, njegov profil rukometaša zadovoljava sve kriterije svakog aspekta igre.

                    Glede ragbija... misliš da zato ne treba mozak? Dođi na jedan trening, pohvataj sve konce, i vidit ćeš kako je to zapravo kompleksna igra. A, dotad, šuti i odi ga izdrkaj.

                    Što volim vas koji se ne kužite...ajde potrosit cu koju minutu na tebe da te malo unaprijedim

                    O Ivanu Baliću sve najbolje! Balić je najbolji rukometaš svih vremena! Vodio nas je kroz većinu osvojenih titula! Njegov sam veliki fan.
                    Nadalje, vrli ragbijašu, nadam se da se ove tvoje riječi gore odnose na ovo prvenstvo jer to je zapravo i tema...prema tome...Balić je inače najvažniji kotač repke, ovaj put je zakazao-događa se, ne zamjeram mu.Samopouzdanja ne fali ni onim smiješnim likovima što uđu u oktagon pa ih premlate ko djecu.No, samopouzdanja Baliću ne manjka, slažem se.Ali zafali samopouzdanja jednom Buntiću kad mu Balić jeb.... mat.. zbog pogreške, a Balić ih napravi 6 u istoj tekmi
                    Tehnički je odlično potkovan, bez daljnjeg. Misliš da je njegov profil pak zadovoljio i u obrani, misliš da nije imao dosta izgubljenih lopti, misliš da njegovo ponašanje na klupi dolikuje pravom vođi uz kojeg srastaju naše nove uzdanice, misliš da je korektno da ruši autoritet svim izbornicima....Sjeti se Dušebajeva, Richardsona, pa i ovog sadašnjeg trenera šveda.
                    Osobno mislim da samo tako otežava drugim igračima...Tu su Duvnjak i Vuković koji mogu odigrati srednjeg sasvim solidno.
                    Zaključak: Balićevo vrijeme je prošle, nikad nije živio sportski(ne krivim ga), cigare su uzele svoj dio,.....a i genijalci se trebaju povući na vrhuncu
                    Ne kažem ni slučajno da je on krivac za ovaj krah!

                    Što se tiče masturbacije koju spominješ gore....to nije stil osobe-tvog avatara, on argumentirano "vrijeđa", rijetko se spušta nisko

                    btw.siguran sam da je ragbi kompleksna igra
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

                      Jedini koji je zakazao je Goluža.

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • #12
                        Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

                        Oskudni poznavatelju kako rukometa, tako i materije samog ovog sporta, taman kad sam mislio da nećeš odgovorit, ti napišeš ovako glupi post, u kojem gotovo potvrdiš sve što sam ja rekao, i u okviru toga tvoriš rupe u samu kontekstu svoga posta, i time dovodiš svoju inteligenciju u pitanje. Balić je zajebao 6 lopti, zato što naša reprezentacija, još iz onog zlatnog doba vlastita rukometa, prezentira igru na jedna ne idividualan način, uz puno ekipnog djelovanja, pod okriljem sjajne natjecateljske atmosfere. Danas se stanje u momčadi ne može tako okarakterizirati. Barijere u samoj rukometnoj organizaciji postavljaju neki igrači iz naše repke, kao recimo Buntić, koji je ne izravan, manjka mu samopouzdanja... jednostavno nije na razini igre naše reprezentacije. Da se takvi nedostatci zakrpaju, Balić bi ponovo zablistao u punom sjaju, i ponovo vodio Hrvatsku do trona. Stvar je što je adekvatnost koncepta naše igre, u kontekstu taktičke strukture i igračke inteligencije naših igrača, obrnuto proporcionalan rukometnoj igri na današnjoj razini. Kad bi se igrački kadar malo izmijenio, ja sa sigurnošću kažem da bi Balićeva rukometna umjetnost opet došla do izražaja.
                        Originally posted by HeadacheR
                        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                        Comment


                        • #13
                          Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

                          svaka cast balicu al je on pretezak karakter za timsku igru...on je bije problem i kod cervara...
                          misli da je vazniji od ekipe, i to je ono zasto on nebi meni bije u repki
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

                            Originally posted by vea
                            Jedini koji je zakazao je Goluža.
                            Moram se složit da je njegova domaća zadaća (ne)izvršena na totalno ne profesionalan način, te da se to, u velikoj mjeri, manifestiralo na konačan ishod utakmice.
                            Originally posted by HeadacheR
                            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                            Comment


                            • #15
                              Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011

                              recite što god oćete....izgubuli smo zbog 3 stvari
                              1.golmana
                              2.protivničkog golmana
                              3.trenera


                              di ćeš protiv šveda, domaćina, igrat sa 20 % obrana, dok će oni sa 50% O.O

                              trener je zakazao...ovakva nekontinuiranost nas nikad nije mučila....
                              bez lina nije to to....

                              Comment

                              Working...
                              X