Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li bi plivanjem imao umjereno povećanje mišićne mase...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li bi plivanjem imao umjereno povećanje mišićne mase...?

    Topic sam otvorio kao prvo, da se pohvalim da sam otvorio sezonu kupanja i otplivao sam 20-ak minuta bez problema

    Plan je sada , svaki 2-3 dan plivati po 30-45 minuta.

    Osim kondicije da li bi plivanjem, ovim tempom mogao vidjeti neke rezultate,kroz 3 mjeseca, u smislu umjrenog povečanja mišične mase, nadlaktice i prsnog koša?

  • #2
    Re: Plivanje

    Hm, plivanje je oblik kardia, a ne znam baš da se s kardiom povećava mišićna masa...
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #3
      Re: Plivanje

      i ja bih isto rekao da je to oblik kardia, al kad pogledam plivače i kakvu figuru imaju dođe ti da se zapitaš ... ne moze nikako biti lose ovo sto radis.

      Comment


      • #4
        Re: Plivanje

        Originally posted by acdc80
        i ja bih isto rekao da je to oblik kardia, al kad pogledam plivače i kakvu figuru imaju dođe ti da se zapitaš ... ne moze nikako biti lose ovo sto radis.
        plivači provode više vremena u teretani nego što ga mi na forumu provodimo. dodaj tu još aas i dobiješ figuru jednog phelpsa. I 12000 kcal dnevno kak on kaže
        Chill bro

        Comment


        • #5
          Re: Da li bi plivanjem imao umjereno povećanje mišićne mase...?


          zajebanciju na stranu, vjerojatno bi mogao ubildati leđa i rame nešto sitno. neš znat dok ne probaš
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #6
            Re: Da li bi plivanjem imao umjereno povećanje mišićne mase...?

            Drug mi reče, on inače pliva ima više od pola godine, da je primjetio poboljšanje na ramenima i leđima, mada na njemu nije ni teško primjetit jer se prije bazena nije skoro pa nikako bavio sportom niti teretanom
            "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

            Comment


            • #7
              Re: Da li bi plivanjem imao umjereno povećanje mišićne mase...?

              Rasiris se u ramenima od plivanja svakako a i odlicna je fizicka aktivnost cak i najbolja jer doslovno rade svi djelovi tijela,ruke,leda,prsa,noge,trbusni.
              Arena

              Comment


              • #8
                Re: Da li bi plivanjem imao umjereno povećanje mišićne mase...?

                naravno,
                ja veslam gotov cijelu godinu samo zimu pauziram, tad se zabavljam s tegovima,
                ledja pravo rastu...
                a da ne pricam o plivanju, ,
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: Da li bi plivanjem imao umjereno povećanje mišićne mase...?

                  Plivanje je dobro, ali nije baš dobro za mišićni tonus, ak ti je bitan izgled nećeš ga dobiti od plivanja.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Da li bi plivanjem imao umjereno povećanje mišićne mase...?

                    plivanje je odlicno pogotovo kod ljudi koji imaju problema s kraljeznicom, poznato je da plivanje ravna leda, a i za dobivanje kondicije je jako dobro, po meni kod plivanja tijelo prolazi kroz aerobni i anaerobni dio rada

                    Comment

                    Working...
                    X