Announcement

Collapse
No announcement yet.

Golman sam: htio bi se nabildati. Jel moze to dvoje ici skupa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golman sam: htio bi se nabildati. Jel moze to dvoje ici skupa?

    Eo golman sam u nogometu a u isto vrijeme bi se htio bavaiti bildanjem , teretana i to . Jel moze to dvoje ici skupa ? Da se neko nabilda a nogometni golman ?(jeli to ide skupa ? ) Thx unaprid ! ( PITAN zato jer je vecina golmana ono "mrsava " nije mrsava uopce ali ono nije nabildana , neznan se izrazit al nemislin sada nesto nabildan da nemogu obuc dres )

  • #2
    Re: Golman, nogomet !

    Jesi rekreativac ili profesionalac. Ako braniš u trećoj seoskoj koga briga kako izgledaš.

    Comment


    • #3
      Re: Golman, nogomet !

      a zašto ne?bildat može svatko tko ima vremena uskladit prehranu i treninge.i naravno volju i želju.

      Comment


      • #4
        Re: Golman, nogomet !

        ja san bia golman dok se nisan razbolia i iša san u gym normano.. i nie istina da golmani nisu jaki.. jači su od pola igrača.. osim ako ne treniraš neznan di pa nemaš nikakve treninge.. uvjeravam te da ni jedan igrač nebi dočekao kraj pravog golmanskog treninga.

        šta se tiče tertane + nogometa (vratar pogotovo) u teretani ti možeš radit na nekim stvarima al nikako ne na bildanju i širenju svog tijela.. jer će te to usporavat pri letovima i općenito u izlascima na visoke balune itd itd.. i trebat će ti više vremena da iz povaljke ustaneš recimo i napraviš paradu u drugu stranu.. dakle NE.. usporit će te.. biraj jedno ili drugo.. a i nećeš moć napredovat kako bi ti htio s teretanom jer nogomet i teretana neidu skupa
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • #5
          Re: Golman sam: htio bi se bildati. Jel moze to dvoje ici skupa?

          nisi naveo svoje mjere, visinu i kilažu. ako si npr visok 190 i imaš 60 kila onda bi ti bilo poželjno da dobiješ na masi... i to naravno na mišićnoj. za tebe bi kao nogometaša trebala biti definicija i fizička spremnost ipak ispred mase.
          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

          Comment


          • #6
            Re: Golman sam: htio bi se bildati. Jel moze to dvoje ici skupa?

            Ako mislis vec u teretanu uz nogomet nemoj forsirat noge zato jer dosta njih je reklo da se pomalo smanji explozivnost.
            It's not over until i win.

            Comment


            • #7
              Re: Golman sam: htio bi se bildati. Jel moze to dvoje ici skupa?

              nije istina.
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #8
                Re: Golman sam: htio bi se bildati. Jel moze to dvoje ici skupa?

                ovaj juka dobro veli, nemore jedno i drugo to da se rasinin teretana i golman . e sad ja neznan stacu bgmi !

                Comment


                • #9
                  Re: Golman sam: htio bi se nabildati. Jel moze to dvoje ici skupa?

                  Druja, nisi naveo gdje igras. Ako igras u prvoj lizi, tocnije moras bit najbolji, onda ne. No kao sto su rekli, ako igras rekreativno u trecoj seoskoj, bitan je talent i nece te nista previse usporit. A ako ti je vazno da dobro izgledas, samo daj...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment

                  Working...
                  X