Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ždrijeb Euro 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ždrijeb Euro 2012

    SKUPINA A:
    1. Poljska
    2. Grčka
    3. Rusija
    4. Češka

    SKUPINA B:
    1. Nizozemska
    2. Danska
    3. Njemačka
    4. Portugal

    Skupina C:
    1. Španjolska
    2. Italija
    3. Irska
    4. HRVATSKA

    Skupina D:
    1. Ukrajina
    2. Švedska
    3. Francuska
    4. Engleska


    Što mislite o našoj skupini , sa Španjolcima smo imali 2 pobjede i 1 remi , sa Talijanima smo znali dobro proci , a Irsku bi trebali zgaziti

  • #2
    Re: Ždrijeb Euro 2012

    a ne prodemo li onda stavno nismo za nigdi

    Comment


    • #3
      Re: Ždrijeb Euro 2012

      ja mislim da smo naguzeni
      neznam kako si racuno al 2 pobijede sa spanjolcima i 1 remi?? koje godine? 94?
      a s talijanima sigurno gubimo
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #4
        Re: Ždrijeb Euro 2012

        Originally posted by Archiv3r View Post
        ja mislim da smo naguzeni
        neznam kako si racuno al 2 pobijede sa spanjolcima i 1 remi?? koje godine? 94?
        a s talijanima sigurno gubimo
        Talijane sigurno pobjeđujemo, od španjolaca gubimo, a sa ircima remiziramo....

        Comment


        • #5
          Re: Ždrijeb Euro 2012

          Originally posted by Archiv3r View Post
          ja mislim da smo naguzeni
          neznam kako si racuno al 2 pobijede sa spanjolcima i 1 remi?? koje godine? 94?
          a s talijanima sigurno gubimo
          Ma jos u vrijeme Prosineckog,Bobana,Šukera i te ekipe , al danas su Španjolci druga prica

          Comment


          • #6
            Re: Ždrijeb Euro 2012

            prolazimo sa pol snage hahaha strašno :S
            skupina B je brutalna
            a skupina A je daleko najlakša

            Comment


            • #7
              Re: Ždrijeb Euro 2012

              Realno, nemate sanse!
              DR. Lonnie Lowery

              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

              Comment


              • #8
                Re: Ždrijeb Euro 2012

                Originally posted by skullHeaD View Post
                Realno, nemate sanse!
                Realno, slažem se!
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #9
                  Re: Ždrijeb Euro 2012

                  Originally posted by skullHeaD View Post
                  Realno, nemate sanse!
                  Ljubomora je gadna stvar. Ne vidim zašto nebi imali šanse, talijanima dajem 55% šansi da će biti ispred nas, španjolska prva a irska je lošija od nas, što ne znaći da nemaju barem 30% izgleda da budu ispred nas.
                  Pobjeđivali smo na svakom natjecanju i kvalifikacijama velike reprezetacije pa nevidim zašto sada nebi imali šanse.
                  Njemačka 2 puta, italija 2 puta, španjolska 2 puta, engleska 2 puta, nizozemska, argentina, francuska... ove manje neću ni nabrajati.
                  Na balkanu smo jedna repka koja nešto predstavlja od raspada jugoslavije i tvoj komentar je apsurdan, nema nikakve temelje niti si dao obrazloženje za svoje mišljenje.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ždrijeb Euro 2012

                    Talijane morate dobiti sigurno, karina su od ekipe. Irci su prosli zahvaljujuci onima zbog kojih mi nismo, a Spanjolci su svoja prica Sve u svemu, sretno
                    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ždrijeb Euro 2012

                      Ljubomora, odacu ti tajnu uspeha Nemacke i Italijanske reprezentacije, dve reci, Bayern i JUVENTUS. U poslednje vreme, tu je i barselona za spaniju. Ne shvati me pogresno, ja ih mrzim u fudbalskom smislu isto koliko i ti, ali razumi, oni su ono sto niedna zemlja balkana nikad nije niti ce u skorijoj buducnosti biti, oni su fudbalske velesile i oni ce uvek da prodju! Budi optimista! Ali realno, nemate sanse! Zabari uvek otpisani, zabare uvek svi pobedjuju! Ma daj, covece, pogle u zadnjih 30 godina njihove plasmane i izbroji mi koliko puta nisu usli u cetvrtfinale i sve ce ti biti jasno. moras da shvatis da te niko ne mrzi ili voli u fudbalu na reprezentativnom nivou bog njih voli vise nego tebe i kraj! A da ne kazem da npr, nemacka i talijanska reprezentacija u mesec dana ima obavezu da bude dva dana zaedno u trening kampu. :P
                      DR. Lonnie Lowery

                      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ždrijeb Euro 2012

                        Da ti najjednostavnije srocim, Italijani i Nemci i Spanci imaju ligu da razvijaju svoj fudbal, ne dolaze oni kod nas, nego mi idemo kod njih, ako oni vide kvalitet, da ga oni unaprede do neslucenih razmera, i da naprave zvezde! Ali ce uvek pre toga da izaberu svoje.
                        DR. Lonnie Lowery

                        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ždrijeb Euro 2012

                          Originally posted by skullHeaD View Post
                          Ljubomora, odacu ti tajnu uspeha Nemacke i Italijanske reprezentacije, dve reci, Bayern i JUVENTUS. U poslednje vreme, tu je i barselona za spaniju. Ne shvati me pogresno, ja ih mrzim u fudbalskom smislu isto koliko i ti, ali razumi, oni su ono sto niedna zemlja balkana nikad nije niti ce u skorijoj buducnosti biti, oni su fudbalske velesile i oni ce uvek da prodju! Budi optimista! Ali realno, nemate sanse! Zabari uvek otpisani, zabare uvek svi pobedjuju! Ma daj, covece, pogle u zadnjih 30 godina njihove plasmane i izbroji mi koliko puta nisu usli u cetvrtfinale i sve ce ti biti jasno. moras da shvatis da te niko ne mrzi ili voli u fudbalu na reprezentativnom nivou bog njih voli vise nego tebe i kraj! A da ne kazem da npr, nemacka i talijanska reprezentacija u mesec dana ima obavezu da bude dva dana zaedno u trening kampu. :P
                          Hehe, protiv nas je puno fudbalskih velesila otišlo kući . Mogu oni imati juventus i milan ali trebaju dobiti tu jednu utakmicu u kojoj imaju po meni 5 posto više šansi.
                          Uostalom, mislim da nas italija nikada nije dobila u nogometnu, ako se ne varam imamo 2 pobjede i 2 remija protiv njih.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ždrijeb Euro 2012

                            Evo našao sam, 3 pobjede 2 remija.
                            1994. Italija - Hrvatska 1-2 Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 1996.
                            1994. Italija - Hrvatska 1-1 Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 1996.
                            1999. Italija - Hrvatska 0-0 Prijateljska utakmica
                            2002. Italija - Hrvatska 1-2 Svjetsko prvenstvo 2002.
                            2006. Italija - Hrvatska 0-2 Prijateljska utakmica

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ždrijeb Euro 2012

                              Jedan prigodni

                              Euro 2012.g Skupina K (Kauč):
                              1. Slovenija
                              2. Srbija
                              3. BiH
                              4. Crna Gora

                              Comment

                              Working...
                              X