Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ždrijeb Euro 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ždrijeb Euro 2012

    Realno, opet, nemate sanse.
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #17
      Re: Ždrijeb Euro 2012

      A da je BIH umjesto nas u skupini što bi bilo realno?, hahaha

      Comment


      • #18
        Re: Ždrijeb Euro 2012

        Skull nema nikakve potrebe izrazavati mrznju ili što vec pokusavas, izjasnio si se i dobro .

        Comment


        • #19
          Re: Ždrijeb Euro 2012

          Originally posted by Builty View Post
          Skull nema nikakve potrebe izrazavati mrznju ili što vec pokusavas, izjasnio si se i dobro .
          +1 Što pokušavaš?
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • #20
            Re: Ždrijeb Euro 2012

            Jeste vi pili nesto ili mi pricamo o fudbalu i dalje? Alo deco, da se vratimo na fusbal!
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • #21
              Re: Ždrijeb Euro 2012

              Originally posted by skullHeaD View Post
              Jeste vi pili nesto ili mi pricamo o fudbalu i dalje? Alo deco, da se vratimo na fusbal!
              Kakva deca i kakvi fusbal??
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • #22
                Re: Ždrijeb Euro 2012

                Samo da se ubacim da je po FIFAinoj ljestvici Spanjolska trenutno prva repka svijeta, Mi smo 8., Italija 9. a Irska 21....
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment

                Working...
                X