Announcement

Collapse
No announcement yet.

Američki nogomet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Američki nogomet

    Ovako, zanima me kakvo je stanje sa klubovima američkog nogometa u Hrvatskoj? Znam da ih ima vec desetak i da je neka liga vec u zacetku no cini mi se da to jos nije ozbiljno. Namjeravao sam prekinuti sport koji trenutno treniram i prebacit se uskoro na američki nogomet. U Zagrebu imaju trenutno ako se ne varam 4 kluba: Thunder, Raiders, Capitals i Patriots. Koliko vidim svi imaju neku tendenciju napraviti nesto iz tog sporta i to mi se sviđa.
    Uglavnom, zanima me ima li itko kakva iskustva sa američkim nogometom? Tocnije sa istim ovdje kod nas?
    Jer nebih htio trenirati 2puta tjedno na pivici u birtiji, nego ocu pravi natjecateljski sport i zanima me koji od klubova to nudi. Da se igra pravi americki nogomet (ne razne varijacije na temu sa 5-7 igraca), da su treninzi cesto itd... uglavnom, nadam se da shvacate sto pitam!
    P.S. Ja sam '95. godiste da napomenem...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

  • #2
    Re: Američki nogomet

    Dobro dajte ljudi pa da sam pitao o umjetnickom klizanju na ovom forumu bi bilo barem troje ljudi koji prate/treniraju taj sport... nemoguce da nitko nezna nista o americkom nogometu ovdje kod nas :S
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment

    Working...
    X