Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika - koje vjezbe u teretani daju najbolje rezultate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atletika - koje vjezbe u teretani daju najbolje rezultate

    koje vjezbe u teretani daju najbolje rezultate ,mozda ako se neko bavio ili se bavi pa da me savjetuje
    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

  • #2
    Re: Atletika

    Nedavno mi je prijatelj pokazao svoj trening program za teretanu koji mu je njegov trener atletike i vecinom preovladavaju razni cucnjevi(explozivni, skok iz cucnja itd) , zgibovi , power clean , i razne vrste explozivnih skokova malo biceps triceps i to je to .

    Comment


    • #3
      Re: Atletika

      Originally posted by sehaoo View Post
      Nedavno mi je prijatelj pokazao svoj trening program za teretanu koji mu je njegov trener atletike i vecinom preovladavaju razni cucnjevi(explozivni, skok iz cucnja itd) , zgibovi , power clean , i razne vrste explozivnih skokova malo biceps triceps i to je to .
      ohoo nema nigdje trbuh/leđa sta ce to biti,znaci da radim zgibove čučnjeve,izolacije i to je to?
      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

      Comment


      • #4
        Re: Atletika

        Atletika je sirok pojam... Skoro pa da si rekao da se bavis sportom i koje vjezbe da radis da poboljsas rezultate
        Cime se tocno bavis?
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: Atletika

          Originally posted by Aronnax View Post
          Atletika je sirok pojam... Skoro pa da si rekao da se bavis sportom i koje vjezbe da radis da poboljsas rezultate
          Cime se tocno bavis?
          60,100,200 m
          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

          Comment


          • #6
            Re: Atletika

            Originally posted by stipedinamit View Post
            ohoo nema nigdje trbuh/leđa sta ce to biti,znaci da radim zgibove čučnjeve,izolacije i to je to?
            Samo sam napisao cega sam se sjetio
            A trbusnjaci rade i na cucnju dealiftu powercleanu zgibovima itd

            Comment


            • #7
              Re: Atletika

              koliko ja znam u sprintu važnu ulogu imaju i ruke. vjezbaj expluzivnost. iskorak, sve vrste cucnjeva, gležanj-izbacaj, nabacaj, leg press... te naravno vježbe za sprint i nipošto ne zanemaruj gornji dio tijela, pogotovo ramena koja ti trebaju jaka
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #8
                Re: Atletika

                Originally posted by Aronnax View Post
                koliko ja znam u sprintu važnu ulogu imaju i ruke. vjezbaj expluzivnost. iskorak, sve vrste cucnjeva, gležanj-izbacaj, nabacaj, leg press... te naravno vježbe za sprint i nipošto ne zanemaruj gornji dio tijela, pogotovo ramena koja ti trebaju jaka
                imam jos pitanja hehehhe....ima li ko vec iskusani program za sprintere,nekog poznatog sprintera...samo neznam kako da jos uz atletske treninge ukomponiram teretanu posto imam trening svaki dan u tjednu i idem u skolu....
                slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Atletika

                  zar nemate teretanu u klubu
                  i netreba ti program nekog poznatog sprintera zato sto je on profesionalac a ti nisi
                  Prelistaj malo forum T-Nation i Body Building.com , i googlaj , vise ces korisnih informacija naci na engleskom!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Atletika

                    Originally posted by sehaoo View Post
                    zar nemate teretanu u klubu
                    i netreba ti program nekog poznatog sprintera zato sto je on profesionalac a ti nisi
                    Prelistaj malo forum T-Nation i Body Building.com , i googlaj , vise ces korisnih informacija naci na engleskom!
                    hvala na odgovoru
                    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Atletika

                      namjeravam krenuti sa ws4sb programom jer sam cuo da ga koristi dosta sprintera,ako neko ima bolji savjet neka napise
                      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Atletika

                        Glasajte za Sandru Perković da osvoji titulu najbolje atletičarke u Europi u 2012. godini

                        - http://www.european-athletics.org/eu...year-2012.html

                        Comment


                        • #13
                          Re: Atletika

                          Tek četvrta! Šteta!

                          - http://www.index.hr/sport/clanak/san...pe/640314.aspx

                          Comment

                          Working...
                          X