Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretane u ZG

    Koju teretanu u Zagrebu bi preporučili?
    13

  • #2
    Prošla sam ih 3-4 i najbolja mi je ona teretana na Jarunskom jezeru, iznad veslačkih klubova. Ugodna, opremljena i prostrana.

    Comment


    • #3
      daj mi opiši tu teretanu na jarunu, jel ima saunu i to...te kakvo je osoblje?
      dugo već ideš tamo?

      Comment


      • #4
        teratana je prostrana, velika je, interijer je opuštajući i pozitivan, ima saunu, puno sprava, ok ekpiu, sve u svemu izvrsna, savršena

        Comment


        • #5
          pošto sam student, najbolja mi je u studenstkom domu stjepan radić. nije skupo, ima sve potrebne sprave, fino je uredjena, dodje i poneka cura, što je oku ugodno

          Comment


          • #6
            moja preporuka bi svakako bila vita fitness kod rotora u zagrebu iskreno, totalno sam odusevljena i ne bi je mijenjala

            obrazlozit cu to na ovaj nacin: tipicna sam plavusa sto se tice vjezbanja i opcenito razumijevanja o vjezbanju. uvijek sam kao i sve zene odlucila sa na grupno vjezbanje sa coporom zena....i pomislila nisam na teretanu, tocnije zaobilazila je u sirokom luku
            i tako sam dosla tamo jer prijateljica postigla lijepe rezultate pa sam odlucila da vidim o cemu to ona prica.. kakvoj traci za trcanje, spravama, bucicama itd.
            da skratim, od prvog susreta, nakon prvog treninga decko mi je u drugom planu, a teretana je na prvom mjestu
            mozda sam malo i okrutna, ali meni je tamo lijepo, ugodna je atmosfera, dolaze zanimljivi ljudi, a ono najvaznije sprave, trake su nove, redovito ih se mazi i pazi, a higijena je na jako visokoj razini

            Comment


            • #7
              teretana trim-swim - trg športova - trešnja

              teretana trim-swim - trg športova - trešnja

              Bio sam prvi put. Teretana nije nešto velika, ali ima večinu potrebnih strojeva.
              Tu su stalci za slobodne težine, bučice, klupe i sve potrebno za hardcore trening. Ekipa koja radi je stvarno super. Dečki su cool, vedri i nasmijani.
              Jako mi se sviđa to što ima puno zgodnih cura koje se trude izgledati još bolje.

              Svakako preporučam svakom tko je u blizini.

              nabildaj se, nabildajse
              http://therealnews.com

              Comment


              • #8
                Dodite u Pakrac u fitness studio ANA tam je zakon
                I RESPECT YOU

                Comment


                • #9
                  U Zagrebu ima stvarno puno teretana za birati, isao sam u teretanu na Salati(ispod tribina od klizalista) i bila mi je odlicna, prostrana, treneri odlicni, stvarno se osjecas ugodno, jedino sto mi je bila preskupa, sad sam se prebacio tu na laniste, blizu kuce mi je, uzmem na 6mj i ispadne mi oko 120kn mjesecno, opcenito sam zadovoljan sa spravama jedino im nemogu oprostiti sto fali klupica za kontra-kosi bench , inace bas sminkerska teretana
                  Hakuna matata

                  Comment


                  • #10
                    Imam pitanje, selim se ubrzo u zg i imam stan u blizini Tkalčićeve, dakle centar grada. Zanima me koja bi mi dobro opremljena teretana bila najbliza. Po mogucnosti da bude nesto gdje se moze i dobr zensku vidjet.
                    Hvala unaprijed!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by fadeaway
                      Imam pitanje, selim se ubrzo u zg i imam stan u blizini Tkalčićeve, dakle centar grada. Zanima me koja bi mi dobro opremljena teretana bila najbliza. Po mogucnosti da bude nesto gdje se moze i dobr zensku vidjet.
                      Hvala unaprijed!

                      tipičan primjer picolovca.Dolazi u teretanu radit bicepse popije koji shake i više vremena provodi odmarajući se i gledajući okolo nego vježbajući.
                      http://svegapomalo.com

                      Comment


                      • #12
                        Iako ti je odgovor duhovit, nije istinit. Treniram vec godinama sam samcat. Ali nije da se pravdam.
                        Mislim da bi mi dobro doslo okruzenje u kojem nije sve nabijeno testosteronima.

                        Btw. ne pijem cak ni šejkove.

                        Dakle, zna netko neku teretanu koja odgovara mojoj molbi?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Teretane u ZG

                          zanima me jel ima koja dobra teretana negdje oko vrapča? pod dobra mislim da nije neka šupa sa 3 sprave i 2 utega, znači nešto normalno i nije uvjet da tamo idu samo trebice 90-60-90

                          Comment


                          • #14
                            Re:

                            Originally posted by fadeaway
                            Iako ti je odgovor duhovit, nije istinit. Treniram vec godinama sam samcat. Ali nije da se pravdam.
                            Mislim da bi mi dobro doslo okruzenje u kojem nije sve nabijeno testosteronima.

                            Btw. ne pijem cak ni šejkove.

                            Dakle, zna netko neku teretanu koja odgovara mojoj molbi?
                            Forma, Hebrangova (Zeleni val) - http://www.fitness-forma.com
                            Zavrtnica (istina, ova ti je malo dalje) - link
                            Imas u Sheratonu teretanu.

                            Nadam se da sam pomogao.

                            *tek sad vidim datum posta

                            Comment


                            • #15
                              Re: Teretane u ZG

                              Pozz ljudi da se i ja malo priključim temi...
                              Što se tiče teretana u ZG.
                              moja preporuka za ljude koji nisu baš sa iskustvom i nemaju zahtjevne treninge definitivno FUTURA-školovano osoblje i vlasnici znači nema toga što neznaju kad je u pitanju fitness..
                              Moj izbor broj 1 je "TREND"- trenutno teretana koja ima najbolje sprave koja radi kroz cijelu godinu, klimatizirana, čista, mogućnost zahtjevnig treninga, uvjek topla voda..... Profesionalno osoblje....
                              Jedino je problem lokacija Novi zagreb, Velikopoljska prema Velikoj Gorici...
                              Najbitnije od svega je omjer uloženog i dobivenog........
                              pozz

                              Comment

                              Working...
                              X