Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kempo
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Točno tako!
    Tamo gdje ja idem su likovi većinom žgoljavci (jedini frend i ja debeli), osim par nabildanih, a cure većinom debele (osim par komada)
    Kaj te briga, nemoj se sekirat s glupostima i općenito kaj te briga kaj drugi misle, to radiš za sebe i svoje tijelo

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Već u startu imaš pogrešno viđenje na posjetitelje teretana. Tamo ne hodaju samo nabildani likovi i utegnute trebe. Dapače takvih je u manjem broju. Mnogo više ima žgoljavih, debelih i sličnih tipova i muškaraca i žena.
    Važno je da imaš volju i da treniraš i kao takva sigurno ćeš postići svoj cilj. I kako god bilo nisu važni pogledi drugih.
    Pozdrav i sretno.

    Leave a comment:


  • emma2emily
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Bok ljudovi!!Imam jedno pitanjce,možda bi bilo bolje da odgovori koja cura ako ima kakvih iskustva u tom području.Idem već više od godine dana na aerobik i uspjela sam skresat dobrih 15 kg.No na žalost ima toga još.Svjesna sam da pod hitno trebam krenut u teretanu ali muku mučim s tom odlukom jer baš zbog tih kilograma ne pucam od samopouzdanja pa mi odlazak u teretanu predstavlja savršeni horor scenarij.Spremna sam se znojiti,truditi i upijati svaku korisnu informaciju bez zabušavanja samo da znam da je osoblje dobro i educirano i da se ne osijećam ko zadnji frik u društvu nabildanih tipova i zategnutih treba.Pa eto,ako ima koja cura da je prošla takvu torturu,neka preporuka nebi bila na odmet.Jednostavno mi taj aerobik više ne pomaže iako se dosta radi i na vježbama snage.Izgleda da mi se organizam naviknuo i pod hitno mi treba promjena.Hvala unaprijed!!!!

    Leave a comment:


  • Afeja
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by mario91
    Ima ko iskustva s teretanom u Zavrtnici - First Fitness ?

    Mislio sam da bih tamo išao jer mi je manje od minute hoda.
    Si otišao tamo? I ja razmišljam o toj teretani.

    Jel netko ide tamo?

    Leave a comment:


  • mario91
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Za studente je 150 mjesecno, svaki dan od 7 do 15h.. jako dobro

    Leave a comment:


  • Golubica
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by mario91
    Originally posted by mario91
    Ima ko iskustva s teretanom u Zavrtnici - First Fitness ?

    Mislio sam da bih tamo išao jer mi je manje od minute hoda.
    Ajde purgeri, ne morate se sramit.
    Trenirala sam tamo oko 2 godine, jako lijepa i uredna teretana.Sve što ti treba za trening, oni imaju.
    Cijena, preskupo!

    Leave a comment:


  • vmilakovi
    replied
    Re: Teretane u ZG

    fitness centar fortis na okretištu remize!!! mrak teretana na 500m2 i imaju baš sve sprave,prostrano,čisto i predobro za napraviti kvalitetan trening,mi idemo tamo i stvarno je super!

    Leave a comment:


  • mario91
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by mario91
    Ima ko iskustva s teretanom u Zavrtnici - First Fitness ?

    Mislio sam da bih tamo išao jer mi je manje od minute hoda.
    Ajde purgeri, ne morate se sramit.

    Leave a comment:


  • mario91
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Ima ko iskustva s teretanom u Zavrtnici - First Fitness ?

    Mislio sam da bih tamo išao jer mi je manje od minute hoda.

    Leave a comment:


  • vmilakovi
    replied
    Re: Teretane u ZG

    bok ljudi... postoji super otvorena teretana na remizi,samo okretište,radi već par mjeseci i dobro je opremljena,prostrana..Fortis se zove

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Jel trenira netko u teretani "Trend" Velikopoljlska 5,Sloboština.To je tam odma kad se skine s autoputa jel? Ak ima neko da zna kakvi su financijski uvjeti i radno vrijeme,navodno je najbolje opremljena u gradu...any kind of info

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by donald
    pozdrav, jel može netko reć koje sve teretane imaju zapadnom dijelu...na području vrapče, malešnica, špansko?
    Imaš u Španskom iznad Konzuma na autocesti,mada su dosta skupi s obzirom da je teretana relativno mala.

    Leave a comment:


  • donald
    replied
    Re: Teretane u ZG

    pozdrav, jel može netko reć koje sve teretane imaju zapadnom dijelu...na području vrapče, malešnica, špansko?

    Leave a comment:


  • Fredy Kruger
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by mario91
    Možda piše na topicu, ali u žurbi sam i opet ću zaboraviti ako ne pitam:

    Kakve su cijene teretana u ZG-u? Od jeseni sam studoš, tak da me zanima. Čuo sam da čam neke teretane imaju termine kad možeš doći?
    a ima svašta, ja znam jednu koja je jako mala (no limit) za 180kn što je gotovo đaba a ja viježbam za 280 mjesecno mislim da je to neki prosjek ako ne briješ na nekaj fency!!!

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Bio u izvidnici danas u XXL-u,do jaja gym

    Leave a comment:

Working...
X