Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rony
    replied
    Re: Teretane u ZG

    ovako, da i ja nesto priupitam.....teretana Metalac...cuo sam da od Nove godine traze novog trenera pa me zanima ukoliko mi neko moze dati kakav kontakt, gazde ili gyma..mozda mail...naravno moja malenkost je zainteresirana za posao...

    Leave a comment:


  • ajacoub
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Vladebisi
    Imaš na velesajmu ti je otvorena nova teretana,navodno največa u gradu,zove ti se XXL.Da sam u remetincu ja bi tam išao
    Thnx , raspitat cu se

    Leave a comment:


  • pepen
    replied
    Re: Teretane u ZG

    ...ja hodam u gl fitness na ravnicama jermi je najblize...dost dobra...275 kuna mjesecno,da li je to puno??...ako ko zna negdje u blizini jeftiniju,dobrodosao je odgovor...

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Imaš na velesajmu ti je otvorena nova teretana,navodno največa u gradu,zove ti se XXL.Da sam u remetincu ja bi tam išao

    Leave a comment:


  • ajacoub
    replied
    Povoljna i kvalitetna teretana

    Pozdrav svima

    Dakle mene interesira ponajvise prostor dobro opremljen osnovnim spravama, za kvalitetno vjezbanje.

    S obzirom da mi nije bitno kakvih cura ima i koliko (za razliku od nekih kojima je to bitno za sto ne treba uopce traziti nimalo zamjerke , mene ponajvise interesira vjezbanje.

    Ipak sam i u nekim zrelijim godinama Salu na stranu.

    Molio bih za sugestiju neke teretane u podrucju Novog Zagreba ili podrucje Savska pa i do grada (jer sam u Remetincu) a da bi zadovoljavala navedene parametre i da nije neka guzva. Osobito da nije sminkerska, ako takva postoji.

    Dakle cijena i kvaliteta

    Unaprijed zahvaljujem

    Amin

    Leave a comment:


  • Nedjeljko
    replied
    Re: Teretane u ZG

    ...Stanujem na Malešnici.A. Topića Mimare..jel netko može preporučiti teretanu u blizini...sve znate da je ok i da nije klaustofobična...

    Leave a comment:


  • Doomeo
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Car
    Daklem, zbog posla se selim u Zg, je li netko zna di je najbliza teretana u Dugavama, tamo sam dobio stan na koristenje.
    Znam, Kinezis u Dugavama pokraj Oktogona, upiso sam se tamo prije tjedan dana to mi je najbliža teretana ja sam u Sloboštini, prije sam išo u Gymnasium ali su je renovirali dost dugo pa sam našo ovu. Google-aj za Kinezis, imaju web pa tamo vidiš sve.

    Leave a comment:


  • Car
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Daklem, zbog posla se selim u Zg, je li netko zna di je najbliza teretana u Dugavama, tamo sam dobio stan na koristenje.

    Leave a comment:


  • branimir1
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Point Sesvete.

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Vladebisi
    Originally posted by Marijan
    http://www.dsromega.hr/

    mislim da je 200 kuna 3put tjedno il tak neš, al znam da frend ide i češće
    Ak je to ovaj sjedi lik kaj je na stranicama onda je to Rac,to mu je nadimak inače je radio u OTV domu kao redar dok sam ja tamo radio,Vukovarac,bivši vojni policajac,brijem da sad radi u Gjuri.
    E je...RAC...legenda je čovjek...slavonac, rodom iz bogdanovaca

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: Teretane u ZG

    je, on je više manje legendaran, radio je valjda ko redar u svakom klubu z zg-u

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Marijan
    http://www.dsromega.hr/

    mislim da je 200 kuna 3put tjedno il tak neš, al znam da frend ide i češće
    Ak je to ovaj sjedi lik kaj je na stranicama onda je to Rac,to mu je nadimak inače je radio u OTV domu kao redar dok sam ja tamo radio,Vukovarac,bivši vojni policajac,brijem da sad radi u Gjuri.

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: Teretane u ZG

    http://www.dsromega.hr/

    mislim da je 200 kuna 3put tjedno il tak neš, al znam da frend ide i češće

    Leave a comment:


  • Šimun
    replied
    Re: Teretane u ZG

    ima kakav site teretane, ja nemrem nac?
    i kolko para je

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: Teretane u ZG

    reko sam PRSA a ne PRSTI. da, to je on, frajer je kralj.

    Leave a comment:

Working...
X