Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fadeaway
    replied
    Imam pitanje, selim se ubrzo u zg i imam stan u blizini Tkalčićeve, dakle centar grada. Zanima me koja bi mi dobro opremljena teretana bila najbliza. Po mogucnosti da bude nesto gdje se moze i dobr zensku vidjet.
    Hvala unaprijed!

    Leave a comment:


  • Qwasy6
    replied
    U Zagrebu ima stvarno puno teretana za birati, isao sam u teretanu na Salati(ispod tribina od klizalista) i bila mi je odlicna, prostrana, treneri odlicni, stvarno se osjecas ugodno, jedino sto mi je bila preskupa, sad sam se prebacio tu na laniste, blizu kuce mi je, uzmem na 6mj i ispadne mi oko 120kn mjesecno, opcenito sam zadovoljan sa spravama jedino im nemogu oprostiti sto fali klupica za kontra-kosi bench , inace bas sminkerska teretana

    Leave a comment:


  • BENCH
    replied
    Dodite u Pakrac u fitness studio ANA tam je zakon

    Leave a comment:


  • ass muncher
    replied
    teretana trim-swim - trg športova - trešnja

    teretana trim-swim - trg športova - trešnja

    Bio sam prvi put. Teretana nije nešto velika, ali ima večinu potrebnih strojeva.
    Tu su stalci za slobodne težine, bučice, klupe i sve potrebno za hardcore trening. Ekipa koja radi je stvarno super. Dečki su cool, vedri i nasmijani.
    Jako mi se sviđa to što ima puno zgodnih cura koje se trude izgledati još bolje.

    Svakako preporučam svakom tko je u blizini.

    nabildaj se, nabildajse

    Leave a comment:


  • XENICKA
    replied
    moja preporuka bi svakako bila vita fitness kod rotora u zagrebu iskreno, totalno sam odusevljena i ne bi je mijenjala

    obrazlozit cu to na ovaj nacin: tipicna sam plavusa sto se tice vjezbanja i opcenito razumijevanja o vjezbanju. uvijek sam kao i sve zene odlucila sa na grupno vjezbanje sa coporom zena....i pomislila nisam na teretanu, tocnije zaobilazila je u sirokom luku
    i tako sam dosla tamo jer prijateljica postigla lijepe rezultate pa sam odlucila da vidim o cemu to ona prica.. kakvoj traci za trcanje, spravama, bucicama itd.
    da skratim, od prvog susreta, nakon prvog treninga decko mi je u drugom planu, a teretana je na prvom mjestu
    mozda sam malo i okrutna, ali meni je tamo lijepo, ugodna je atmosfera, dolaze zanimljivi ljudi, a ono najvaznije sprave, trake su nove, redovito ih se mazi i pazi, a higijena je na jako visokoj razini

    Leave a comment:


  • Neeoo
    replied
    pošto sam student, najbolja mi je u studenstkom domu stjepan radić. nije skupo, ima sve potrebne sprave, fino je uredjena, dodje i poneka cura, što je oku ugodno

    Leave a comment:


  • cora
    replied
    teratana je prostrana, velika je, interijer je opuštajući i pozitivan, ima saunu, puno sprava, ok ekpiu, sve u svemu izvrsna, savršena

    Leave a comment:


  • ind
    replied
    daj mi opiši tu teretanu na jarunu, jel ima saunu i to...te kakvo je osoblje?
    dugo već ideš tamo?

    Leave a comment:


  • cora
    replied
    Prošla sam ih 3-4 i najbolja mi je ona teretana na Jarunskom jezeru, iznad veslačkih klubova. Ugodna, opremljena i prostrana.

    Leave a comment:


  • Tomek
    started a topic Teretane u ZG

    Teretane u ZG

    Koju teretanu u Zagrebu bi preporučili?
Working...
X