Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 50-kilas
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Kako imaš predavanja? Možda će te pustiti da dođeš bilo kad. Ja sam bio jučer poslije 5, neka cura je radila (ljubazna je da ne povjeruješ) pa bi možda trebao pogoditi baš kad gazda radi pa direktno njega pitati. Ja sam mislio ići u Savu ali mi je daleko, gubim vrijeme u tramvaju i riskiram ZET- kontrolu jer nemam kartu. Kod trešnjevačkog placa sam na stanu pa mi je ova blizu. Skoro sam otišao u metalac ali bi mi odlazilo pola mjesečnog džeparca samo na teretanu, a to si ne mogu priuštiti.

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Upisao sam Tonus fitness Gazda mi je dao popust za studente i neograničene dolaske (7x tjedno) jer imam predavanja do 17h za samo 170kn mjesečno. Svaka mu čast. Teretanica je dosta dobro opremljena, malo me samo šipke *ebu jer su neke laganije od 20kg, a ne znam koliko su točno teške, jedna samo ima grip u sredini (ostale su glatke i skližu se kod čučnja), a nijedna mi ne odgovara za sumo deadlift kod kojeg je hvat uzak pa mi se skližu ruke. Ma, smislit ćemo nešto. Bučice su one crne šesterokutne do 50kg, a ploče klasične gumirane do 20kg. Ima netko da tamo trenira?
    Meni je blizu,sad si me zainteresirao posto ova domska di treniram nije bas nesto....

    Viditi cu,samo je eto problem sto je do 5 sati :S

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Upisao sam Tonus fitness Gazda mi je dao popust za studente i neograničene dolaske (7x tjedno) jer imam predavanja do 17h za samo 170kn mjesečno. Svaka mu čast. Teretanica je dosta dobro opremljena, malo me samo šipke *ebu jer su neke laganije od 20kg, a ne znam koliko su točno teške, jedna samo ima grip u sredini (ostale su glatke i skližu se kod čučnja), a nijedna mi ne odgovara za sumo deadlift kod kojeg je hvat uzak pa mi se skližu ruke. Ma, smislit ćemo nešto. Bučice su one crne šesterokutne do 50kg, a ploče klasične gumirane do 20kg. Ima netko da tamo trenira?

    Leave a comment:


  • cro-cop
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Na Ravnicama je GL Fitness u Radauševoj, mala je ali 185kn za studente. Nešto lošija je kod teniskih terena, neznam cijenu.

    Leave a comment:


  • lolipop1
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Pozz , za mjesec dana dolazim studirat u zg pa me zanima me neka bolja teretana a da nije pre daleko od "ravnica" ... onako novije uređenje sprave i tako

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Imaju u Metalcu neke rekvizite za zagrijavanje tipa gume i foam roller te kakva je situacija s bučicama? Pregledao sam sve slike na internetu, ali nisam vidio ništa osim ogromnog podija za dizanje, kavez, tri stalka kakve koriste olimpijski dizaći utega, jedan squat rack i par bencheva. Nemoguće da je to sva oprema koju imaju...

    Leave a comment:


  • Sinews
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Ma Metalac je mrak! Velika dvorana (ne čekaš dugo na red) i za 250kn imaš neograničen dolazak.

    Sumnjam da u Zg. ima bolji deal sa takvim uvjetima.

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Vidio sam negdje da je u metalcu 240kn pa sam ostao pafff, reko´ skupo to brate (sad plačam 140kn). Kad sam malo bolje pogledao, Metalac je zapravo jeftin jer su cijene i po 300kn, a negdje se plača i upisnina od 60kn. Dolazim na fax u ZG na jesen i već se vidim kako treniram s Eleiko opremom.

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Vidio sam negdje da je u metalcu 240kn pa sam ostao pafff, reko´ skupo to brate (sad plačam 140kn). Kad sam malo bolje pogledao, Metalac je zapravo jeftin jer su cijene i po 300kn, a negdje se plača i upisnina od 60kn. Dolazim na fax u ZG na jesen i već se vidim kako treniram s Eleiko opremom.

    Leave a comment:


  • Sinews
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Metalac 250kn.



    Originally posted by 50-kilas View Post
    Koliko je cijena mjesečne karte u Metalcu i ima li na Trešnjevci još neka teretana, a da je jeftinija?

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Koliko je cijena mjesečne karte u Metalcu i ima li na Trešnjevci još neka teretana, a da je jeftinija?

    Leave a comment:


  • ITFighter
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Sta nije to taekwon-do klub?

    Sent from my ALCATEL_one_touch_990 using Tapatalk 2

    Leave a comment:


  • Sinews
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Jel Metalac u Zg. i dalje ima pauzu u 8. mjesecu?

    Leave a comment:


  • MP1
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Pozdrav i od mene,
    može neka preporuka teretana na podrucju Jarun-Sava-N.Zagreb (do velesajma).
    Znam za XXL i Core gym,valjda ih ima još?

    Koliko se opcenitko krecu cijene za teretanu,mjesecno?Koliko bi koštao još osobni trener mjesecno?
    Ja sam zaključio oko 250-300kn....

    Leave a comment:


  • brutalac
    replied
    Re: Teretane u ZG

    pozdrav,

    koju teretanu bi preporučili na području novog zagreba, ili u blizini držičeve/radničke/heinzelove?

    Leave a comment:


  • BuCoo
    replied
    Re: Teretane u ZG

    slazem se RAC JE LEGENDA

    Leave a comment:

Working...
X