Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DaVinciZg
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Ide netko u VITU-hypo centar?
    -> treba mi gym buddy za motivaciju

    Leave a comment:


  • brandjo
    replied
    Re: Teretane u ZG

    imaš wipe off dubrava, stanica ljubijska tramvajska, preko puta lidla zgrada

    Leave a comment:


  • Kudzu Billy
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Može preporuka neke teretane u ZG na Dubravi ili u blizini, za samo jedan ili dva treninga uplatiti, da nije previsoka cijena, ne treba mi neki previsoki standard (osnovne stvari - tegovi, bučice, razboj, šipke, možda sajle) i da po mogućnosti nije potrebna osobna (lična) karta za uplatiti, jer je nemam, radi se o tome da sam za vikend u zg, pa da ne propuštam treninge, a i dobro će mi doći malo upoznavanja jer planiram za 2 godine na faks u ZG.

    Hvala puno unaprijed

    Leave a comment:


  • vea
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Orlando u Kaptol Centru je dobra... sad imaju nove cijene, spustili su ih, pa pogledaj!

    Leave a comment:


  • arianko
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Negdje u centru zg... sve jdno mi je gdije. Mislio sam XXL teretanu ali ako ima neka bolja mogu i u nju.

    Leave a comment:


  • Ant0ni0
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by arianko View Post
    Može preporuka teretane koja je na visokom nivou, kvalitetne sprave i da su što novije itd. I da nije pre skupa.
    Prošao nekoliko teretana i imam preporuku, ali zavisi u kojem si djelu grada...

    Leave a comment:


  • arianko
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Može preporuka teretane koja je na visokom nivou, kvalitetne sprave i da su što novije itd. I da nije pre skupa.

    Leave a comment:


  • pekizggs
    replied
    Re: Teretane u ZG

    ja upisao http://www.mofit.hr/ na tresnjevci...

    jako zadovoljan teretanom, prostrano, puno sprava i bucica, puno girjica, pilates lopti, guma za istezanje, imaju i zid za penjanje...
    puno kardio sprava...
    prozracno je i stalno osvjezavaju prostor...
    velika svlacionica....
    sve novo..
    300kn mj/neograniceno....

    imaju jos dosta u ponudi grupnih treninga i svaceg neceg...

    Leave a comment:


  • Aronnax
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Denny View Post
    imaš jednu stanicu prije remize kod tcoma teretanu gibigib nove sve sprave, za studente je 250 neograniceno mislim
    a top line je ova kaj si spomenuo na jarunu, mislim da su cijene iste al je teretana stara 10-15 god mislim
    Da, to je ta. A sprave jesu mozda malo starije ali sve radi pa mi ne smeta taj dio nego mislim da cu se morat prebacit jer ne rade nedjeljom a radno vrijeme je od 9-13 i 18-21. Mislio sam prvo da je to samo ljetno al' ocito nije. Teretana je super, ima relativno malo ljudi, nikada jos u guzvu nisam naisao, ima dosta sprava i slobodnih tezina, ljudi su super.... No kad imam skolu ujutro rado bih odma otisao u teretanu, sto je neizvedivo. A nedjelja bi mi bila savrsen dan za teretanu.

    Tak' da sad trazim neku na potezu Vrbani - Savski most a da je blizu tramvaja.

    Leave a comment:


  • Denny
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Aronnax View Post
    Ispricavam se na double postu, no jel' itko iz tog dijela grada???
    Cuo sam za neki Sport GM, no nemam pojma gdje je to tocno i + ne radi im stranica pa ne znam niti kako tocno izgleda. A primjetio sam iz tramvaja da ima na jarunu preko puta crkve sv. mati slobode na jarunu neka teretanica? Ici cu ovih dana vidjeti, no jel' zna tko sta o njoj?
    Ako nista drugo, ici cu u ponedjeljak u Spartu... :/
    imaš jednu stanicu prije remize kod tcoma teretanu gibigib nove sve sprave, za studente je 250 neograniceno mislim
    a top line je ova kaj si spomenuo na jarunu, mislim da su cijene iste al je teretana stara 10-15 god mislim

    Leave a comment:


  • Dida
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by pekizggs View Post
    i da... jel XXL ima parking? ako nema, ima li gdje u blizini besplatan
    Parking unutar velesajma je ja mislim 50 kn mjesečno, a ako imaš godišnju članarinu za xxl onda dobiješ parking gratis.

    Ali kod zapadnog ulaza na velesajam je besplatni parking inače. Jest da je blato kad padne kiša, al jbg.

    Leave a comment:


  • Aronnax
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by pekizggs View Post
    i da... jel XXL ima parking? ako nema, ima li gdje u blizini besplatan
    Kolko ja znam ima, odnosno nisam ziher jel bas od XXLa, no ugl. imaas na velesajmu gdje parkirat.

    Leave a comment:


  • pekizggs
    replied
    Re: Teretane u ZG

    i da... jel XXL ima parking? ako nema, ima li gdje u blizini besplatan

    Leave a comment:


  • pekizggs
    replied
    Re: Teretane u ZG

    jel zna tko kaj se desilo sa Virtus wellness&fitness centrom kod Cibone?
    evo danas dolazim i vidim da su unutra radovi, a na ulazu pise da je otvorenje pocetkom 9.mj, ali s obzirom na stanje unutra sumnjam da ce otvorit jos bar mjesec dana?
    na netu ne mogu nac nikakve informacije..?

    Leave a comment:


  • Aronnax
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Aronnax View Post
    Jel' zna netko koju jeftiniju teretanu u zapadnome dijelu grada, tj. potez Spansko-Precko-Vrbani-Jarun?
    Hvala.
    Ispricavam se na double postu, no jel' itko iz tog dijela grada???
    Cuo sam za neki Sport GM, no nemam pojma gdje je to tocno i + ne radi im stranica pa ne znam niti kako tocno izgleda. A primjetio sam iz tramvaja da ima na jarunu preko puta crkve sv. mati slobode na jarunu neka teretanica? Ici cu ovih dana vidjeti, no jel' zna tko sta o njoj?
    Ako nista drugo, ici cu u ponedjeljak u Spartu... :/

    Leave a comment:

Working...
X