Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u ZG


    drago mi je...
    www.rg-sportcentar.hr

    Comment


    • Re: Teretane u ZG

      ima ko kakva iskustva sa Dream Gym-om u Novom ZG??
      planiram ic tamo jer mi je pored faxa,dosadilo mi doma trenirat

      Comment


      • Re: Teretane u ZG

        Ja imam frendice koje su išle jer je dosta povoljno, a lijepo uređeno.
        Ugl.bile su zadovoljne, posebno što se tiče onih grupnih aktivnosti.

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • Re: Teretane u ZG

          jedan decko mi je rekao da su im sprave previse natiskane te da nemas di posteno odradit cucnjeve il mrtvo..al otici cu sutra pogledat,jer mi je cijena prihvatljiva (180kn) a udaljeno 2 min od faxa i 15 min biciklom od doma

          Comment


          • Re: Teretane u ZG

            Trenira li itko mozda u Giryatriji? Izgleda mi jako zanimljivo...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: Teretane u ZG

              Da li netko zna teretanu u Zagrebu (Dugave i bliža okolica) koja je opremljena sa Power Rack-ovima i hrpom slobodnih utega (Powerlifting je u igri)?

              Comment


              • Re: Teretane u ZG

                to zanima i mene ali nisam baš siguran .. ne znam kakav je gymnasium sad kad su ga malo sredili, ali ne vjerujem, a fit na velesajmu ima hrpetinu slobodnih utega (ne znam za kavez, čini mi se da ne) .. xxl (tu vježbam trenutno): hrpa utega da, kavez ne
                lift BIG, eat BIG, get BIG

                Comment


                • Re: Teretane u ZG

                  zna ko za teretanu koju da je blizu retkovca ili u retkovcu?

                  Comment


                  • Re: Teretane u ZG

                    U Gymnasiumu u Novom Zagrebu imaju neku akciju koja traje još 7 dana i neograničeno vježbanje mjesec dana dođe 110kn.
                    Dali zna netko neku dobru i povoljnu teretanu na području Medveščaka, Maksimira ili centra?

                    Comment


                    • Re: Teretane u ZG

                      Zna li itko neku teretanu u centru, zg, Cijene nebi trebala biti preko 200 kn.

                      Comment


                      • Re: Teretane u ZG

                        Originally posted by brandjo
                        zna ko za teretanu koju da je blizu retkovca ili u retkovcu?

                        dođi do sesveta

                        VIVA ili Point

                        U Vivu danas stiglo gro novih sprava,utega,šipki.Neznam koji im je klinac ali stvarno pohvalno

                        Comment


                        • Re: Teretane u ZG

                          http://www.cityfitness.hr/galerija.html

                          jel trenirao ko u cityfitnessu? za mjesec dana planiram tu upisati pa ako imate nekih kritika u vezi te teretane da čujem

                          Comment


                          • Re: Teretane u ZG

                            Originally posted by cro-cop
                            http://www.cityfitness.hr/galerija.html

                            jel trenirao ko u cityfitnessu? za mjesec dana planiram tu upisati pa ako imate nekih kritika u vezi te teretane da čujem
                            isto pitanje i za fitness centar JUMP

                            Comment


                            • Re: Teretane u ZG

                              Išao sam par puta u JUMP dok mi je teretana skraćeno radila tijekom godišnjeg.

                              Veliki plus joj je što rano otvara (mislim već u pola 6).
                              Neograničen trening do 17 h je 220 kn,a za kasnije ne znam.
                              Hrpetina sprava,ugodan ambijent,dobra ekipa.

                              Ponesi lokot,jer ormarići nemaju bravu,na pultu ti posude lokot uz napomenu da nabaviš svoj radi sigurnosti.
                              Tuširanje je kao u vojsci : imaju 2 tuša ali ništa između njih.
                              Parking nemaju,a to je bio razlog što sam se nakon godišnjih vratio u svoju teretanu jer mi je duplo bliža,i ako sam došao sa autom imam ga gdje parkirati (osim ako nije gužva,onda zažalim što nisam čarobnjak ili King mtf Kong!) .
                              Whey (sirutka) k'o whey (sirutka)...koji špek da kupim?!?!

                              Comment


                              • Re: Teretane u ZG

                                recite mi jel ima itko iskustva s teratanom smještenom u tzv. 'malom domu' u markuševcu?
                                P.S. ne znam da li ima specifično ime ili vuče ime 'mali dom' od cijelog centra.
                                Originally posted by darios
                                Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                                __________________________________________________

                                there is no progress without struggle!

                                Comment

                                Working...
                                X