Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Teretane u ZG

    bok ljudi... postoji super otvorena teretana na remizi,samo okretište,radi već par mjeseci i dobro je opremljena,prostrana..Fortis se zove

    Comment


    • #77
      Re: Teretane u ZG

      Ima ko iskustva s teretanom u Zavrtnici - First Fitness ?

      Mislio sam da bih tamo išao jer mi je manje od minute hoda.

      Comment


      • #78
        Re: Teretane u ZG

        Originally posted by mario91
        Ima ko iskustva s teretanom u Zavrtnici - First Fitness ?

        Mislio sam da bih tamo išao jer mi je manje od minute hoda.
        Ajde purgeri, ne morate se sramit.

        Comment


        • #79
          Re: Teretane u ZG

          fitness centar fortis na okretištu remize!!! mrak teretana na 500m2 i imaju baš sve sprave,prostrano,čisto i predobro za napraviti kvalitetan trening,mi idemo tamo i stvarno je super!

          Comment


          • #80
            Re: Teretane u ZG

            Originally posted by mario91
            Originally posted by mario91
            Ima ko iskustva s teretanom u Zavrtnici - First Fitness ?

            Mislio sam da bih tamo išao jer mi je manje od minute hoda.
            Ajde purgeri, ne morate se sramit.
            Trenirala sam tamo oko 2 godine, jako lijepa i uredna teretana.Sve što ti treba za trening, oni imaju.
            Cijena, preskupo!
            Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

            Comment


            • #81
              Re: Teretane u ZG

              Za studente je 150 mjesecno, svaki dan od 7 do 15h.. jako dobro

              Comment


              • #82
                Re: Teretane u ZG

                Originally posted by mario91
                Ima ko iskustva s teretanom u Zavrtnici - First Fitness ?

                Mislio sam da bih tamo išao jer mi je manje od minute hoda.
                Si otišao tamo? I ja razmišljam o toj teretani.

                Jel netko ide tamo?

                Comment


                • #83
                  Re: Teretane u ZG

                  Bok ljudovi!!Imam jedno pitanjce,možda bi bilo bolje da odgovori koja cura ako ima kakvih iskustva u tom području.Idem već više od godine dana na aerobik i uspjela sam skresat dobrih 15 kg.No na žalost ima toga još.Svjesna sam da pod hitno trebam krenut u teretanu ali muku mučim s tom odlukom jer baš zbog tih kilograma ne pucam od samopouzdanja pa mi odlazak u teretanu predstavlja savršeni horor scenarij.Spremna sam se znojiti,truditi i upijati svaku korisnu informaciju bez zabušavanja samo da znam da je osoblje dobro i educirano i da se ne osijećam ko zadnji frik u društvu nabildanih tipova i zategnutih treba.Pa eto,ako ima koja cura da je prošla takvu torturu,neka preporuka nebi bila na odmet.Jednostavno mi taj aerobik više ne pomaže iako se dosta radi i na vježbama snage.Izgleda da mi se organizam naviknuo i pod hitno mi treba promjena.Hvala unaprijed!!!!

                  Comment


                  • #84
                    Re: Teretane u ZG

                    Već u startu imaš pogrešno viđenje na posjetitelje teretana. Tamo ne hodaju samo nabildani likovi i utegnute trebe. Dapače takvih je u manjem broju. Mnogo više ima žgoljavih, debelih i sličnih tipova i muškaraca i žena.
                    Važno je da imaš volju i da treniraš i kao takva sigurno ćeš postići svoj cilj. I kako god bilo nisu važni pogledi drugih.
                    Pozdrav i sretno.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #85
                      Re: Teretane u ZG

                      Točno tako!
                      Tamo gdje ja idem su likovi većinom žgoljavci (jedini frend i ja debeli), osim par nabildanih, a cure većinom debele (osim par komada)
                      Kaj te briga, nemoj se sekirat s glupostima i općenito kaj te briga kaj drugi misle, to radiš za sebe i svoje tijelo
                      Zagreb u <3

                      Comment


                      • #86
                        Re: Teretane u ZG

                        Ok ,ljudi,moja isprika,nisam zbilja imala namjeru nikoga uvrijediti.Nije da nikad nisam bila u teretani,bila sam ali eto.Iskusila sam neke osuđujuće poglede pa sam se osijećala kao slon u fićeku.Valjda od tuda imam neke predrasude.Inače,nemam ništa protiv nabildanih tipova. Samo me zanimalo dal je netko prošao torturu koju ja sad prolazim i da mi preporuči neku dobru teretanu.Ma zapravo mi je najbitnije da tamo bude neki dobar trener koji zna šta treba.U ovoj teretani gdje sam ja išla radi tip koji nema nikakvo obrazovanje po tom pitanju pa svima dijeli iste programe.Žalosno ali istinito.Tako da se ispričavam još jednom ako sam nekog uvrijedila.I da,ne bi se svakako trebalo obraćat na tuđe komentare.

                        Comment


                        • #87
                          Re: Teretane u ZG

                          Ja ti preporučam da se uhvatiš ovog foruma i tu ćeš naći sve informacije, ako te još kaj zanima pitaj pa će ti neka iskusnjara sigurno pomoći, ima tu super ekipe, nisu svi hohštapleri kao nekolicina nas
                          Inače, tam kam ja idem, trener baljezga takve yebene idiotarije da to nije za vjerovat... Npr. za proteine govori da su kemija, veli da si je super oko trbuha zamotat foliju (tako može doći do insuficijencije bubrega npr.) i dalje da ne nabrajam, ja koji sam u ovome tek koji mjesec sam se potrudio više educirati oko cijele ove priče, a on je u tome kakti cijeli život, a skoro sve što lik govori je kontradiktorno nekakvim standardima koje možeš pronaći diljem internetova , a neke stvari su kontradiktorne i zdravom razumu
                          Upiši bilo koju teretanu, pronađi si program tu na forumu i pitaj ako nešto ne uspiješ naći vezano za prehranu i vježbe.
                          Zagreb u <3

                          Comment


                          • #88
                            Re: Teretane u ZG

                            Originally posted by emma2emily
                            Ok ,ljudi,moja isprika,nisam zbilja imala namjeru nikoga uvrijediti.Nije da nikad nisam bila u teretani,bila sam ali eto.Iskusila sam neke osuđujuće poglede pa sam se osijećala kao slon u fićeku.Valjda od tuda imam neke predrasude.Inače,nemam ništa protiv nabildanih tipova. Samo me zanimalo dal je netko prošao torturu koju ja sad prolazim i da mi preporuči neku dobru teretanu.Ma zapravo mi je najbitnije da tamo bude neki dobar trener koji zna šta treba.U ovoj teretani gdje sam ja išla radi tip koji nema nikakvo obrazovanje po tom pitanju pa svima dijeli iste programe.Žalosno ali istinito.Tako da se ispričavam još jednom ako sam nekog uvrijedila.I da,ne bi se svakako trebalo obraćat na tuđe komentare.
                            Ma ne. Nitko se nije našao uvrijeđenim. Samo sam ti dao savjet kako da lakše se uklopiš u teretanu.
                            Pozdrav.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #89
                              Re: Teretane u ZG

                              Originally posted by Kempo
                              Ja ti preporučam da se uhvatiš ovog foruma i tu ćeš naći sve informacije, ako te još kaj zanima pitaj pa će ti neka iskusnjara sigurno pomoći, ima tu super ekipe, nisu svi hohštapleri kao nekolicina nas
                              Inače, tam kam ja idem, trener baljezga takve yebene idiotarije da to nije za vjerovat... Npr. za proteine govori da su kemija, veli da si je super oko trbuha zamotat foliju (tako može doći do insuficijencije bubrega npr.) i dalje da ne nabrajam, ja koji sam u ovome tek koji mjesec sam se potrudio više educirati oko cijele ove priče, a on je u tome kakti cijeli život, a skoro sve što lik govori je kontradiktorno nekakvim standardima koje možeš pronaći diljem internetova , a neke stvari su kontradiktorne i zdravom razumu
                              Upiši bilo koju teretanu, pronađi si program tu na forumu i pitaj ako nešto ne uspiješ naći vezano za prehranu i vježbe.
                              Bože sačuvaj tog "trenera"!!!!!!!!!
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • #90
                                Re: Teretane u ZG

                                Da, KATASTROFA!

                                Da nije bilo ovog foruma, i ja bih ga sada slušao kao hrpa ostalih ljudi koji dolaze tamo (a stvarno ih ima od 15 godina do 55, muških i ženskih)...
                                Jednom dečku od nekih 15-16 godina je rekao da ni u ludilu ne smije piti whey, jer će prestat rast ( ), da ne smije raditi bench press itd. itb.
                                A što je najbolje, taj trener je mlad dečko...
                                Zagreb u <3

                                Comment

                                Working...
                                X