Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Teretane u ZG

    ok Bucko,pa di ti ideš u teretanu??? Poruči ti tom treneru da je folija dobra kad se omota oko glave pa ti onda izvanzemaljci neće moći čitat misli. Meni je trener rekao da je za vrijeme aerobnog dijela treninga najbolje da imam 70 otkucaja srca u minuti i da se onda najbolje topiš.70??????Al ovaj Buckov je još veća legenda,he,he,he.Ok,hvala svim na savjetima.Bacam se na čitanje a onda dalje na posao.

    Comment


    • #92
      Re: Teretane u ZG

      Kaj bih ja sad tebe trebal zvat Zeleni?
      Nisam baš tenki, al me bome nikad nitko nije zval bucko
      To ti je više kao titula, vezana uz broj postova, nick je Kempo
      BTW ja ne idem spavat bez alu folije na glavi, da mi ne isišu to malo pameti kaj imam
      Zagreb u <3

      Comment


      • #93
        Re: Teretane u ZG

        he he he,joj sory,tek sam sad skužila.A nisam čak ni plavuša Samo sam čorava

        Comment


        • #94
          Re: Teretane u ZG

          Originally posted by Kempo
          Ja ti preporučam da se uhvatiš ovog foruma i tu ćeš naći sve informacije, ako te još kaj zanima pitaj pa će ti neka iskusnjara sigurno pomoći, ima tu super ekipe, nisu svi hohštapleri kao nekolicina nas
          ...
          Upiši bilo koju teretanu, pronađi si program tu na forumu i pitaj ako nešto ne uspiješ naći vezano za prehranu i vježbe.
          Iako nije tema, želim samo reči, ovaj forum sam počela čitati tražeči drušvo i motivaciju, onda sam se uhvatila iščitavanja foruma i članaka te pronašla gomilu super savjeta. Izvukla programe i načine prehrane (najviše pomogao članak o osnovama BB), te zadnjih 10tak dana mjenjam prehranu. Tu apsolutna pohvala svima

          No, odabir teretane ipak nije tako jednostavno. Najprije, mi žene moramo održati mit o ženama, da su žene komplicirane , no osim toga imamo malo drugačiju kostituciju. Tako je meni sa vrlo kratkim podkoljenicama vrlo teško nači npr, spravu za ekstenziju (mislim da se tak nekak zove ta vježba), a da pritom mi opterečenje nije na stopalu, nego iznad. Pa ili ne radim neku vježbu ili je radim sa malom težinom da nebi napravila neku ozljedu. Izvođenje vježbi sa bučicama je super, no u nekim tertanama nema bučica sa dovoljno malom težinom za nas, ili ima jedan par od 1kg i onda je slijedeći 5kg. A i treneri ti samo pokažu vježbu na nekoj spravi, a kada kažeš da bi ti u "odjel" sa utezima te uvjerava da su sprave sigurnije. Što se ubiti slažem, jel ako nitko ne prati što radiš, možeš se "ozljediti". Tako da za sve manje iskusne mislim da je odabir teretane vrlo bitna stvar. A o motivaciji da i ne pričam

          Pozdrav

          Comment


          • #95
            Re: Teretane u ZG

            Ja ustvari gađam termine kad nema tog hohštaplera tamo jer stalno nešto pametuje (nekad opravdano, u većini slučajeva neopravdano)
            Zagreb u <3

            Comment


            • #96
              Re: Teretane u ZG

              Jel netko zna koju teretanu na mirogoju? i cijene...

              Comment


              • #97
                Re: Teretane u ZG

                Pozdrav! Pretpostavljam da postavljam pitanje u pravoj temi.

                Što mi preporučate, koju od sljedeće dvije teretane da izaberem - DSR Omega na Kvatriću ili Sporting Gym Gladiator na Šalati? Čuo sam da je za potpunog početnika najbolje uzeti paket od 3x tjedno, slažete li se s time?

                Comment


                • #98
                  Re: Teretane u ZG

                  dajte mi preporučite neku teretanu u istočnom djelu grada...po mogućnosti Sesvete...išao sam u Vivu ali me zanima promjena teretane....pa ako netko zna bio bi mu zahvalan

                  Comment


                  • #99
                    Re: Teretane u ZG

                    Originally posted by bilder18
                    dajte mi preporučite neku teretanu u istočnom djelu grada...po mogućnosti Sesvete...išao sam u Vivu ali me zanima promjena teretane....pa ako netko zna bio bi mu zahvalan
                    Fitnes Point, to ti je tamo kod Toša (suzuki auto salon). Jedno duže vrijeme sam išao u tu teretanu i bio sam skroz zadovoljan. Teretana ti je super opremljena i dosta je velika. Ljudi ti počinju dolazit tek tamo poslije 5, do tad si skoro sam u teretani i možeš sve na miru odraditi

                    P:S, nemoj se uplašit kad vidiš da su skoro svi mrcine od nekih 100+ kg
                    Chill bro

                    Comment


                    • Re: Teretane u ZG

                      e vidiš sviđa mi se.....mogao bi dolaziti biciklom lijepo(treba mi 5min)...a još me zanima kolika je članarina...zanima me prvenstveno neograničeno....ako ima popust za studente...

                      Comment


                      • Re: Teretane u ZG

                        Originally posted by bilder18
                        e vidiš sviđa mi se.....mogao bi dolaziti biciklom lijepo(treba mi 5min)...a još me zanima kolika je članarina...zanima me prvenstveno neograničeno....ako ima popust za studente...
                        Neograničeno ti je 260 kn.

                        Ako misliš ići duže vrijeme, uzmi si ovu godišnju iskaznicu, baš sam neki dan vidio na pultu, ispadne te oko 150 kn mjesečno, brijem da se može platit u par rata
                        Chill bro

                        Comment


                        • Re: Teretane u ZG

                          e hvala na informacijama...vjerojatno ću uzeti godišnju

                          Comment


                          • Re: Teretane u ZG

                            Jel Worldclass opravdava svoju cijenu?

                            Comment


                            • Re: Teretane u ZG

                              čitam ovu temu i primjecujem da nitko ne spominje teretanu na Borčecu?
                              http://www.rg-sportcentar.com/site/Nasl ... lovna.html
                              nitko nezna za nju ili ?
                              www.rg-sportcentar.hr

                              Comment


                              • Re: Teretane u ZG

                                Originally posted by Rgsport
                                čitam ovu temu i primjecujem da nitko ne spominje teretanu na Borčecu?
                                http://www.rg-sportcentar.com/site/Nasl ... lovna.html
                                nitko nezna za nju ili ?
                                Ja sada znam...

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X