Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u ZG

    Bio sam par puta u JUMP-u, odlicna teretana, na kat, dolje imas fino kardio sprave, gore fitness sprave, atmosfera odlicna + ovo ostalo sto je Tarik napisao
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: Teretane u ZG

      Originally posted by hardstyle91
      Bio sam par puta u JUMP-u, odlicna teretana, na kat, dolje imas fino kardio sprave, gore fitness sprave, atmosfera odlicna + ovo ostalo sto je Tarik napisao
      odlično, hvala vam obojici

      Comment


      • Re: Teretane u ZG

        Pozdrav. Zanima me dali ima neka teretana u Zagrebu (centar, trnje, novi zagreb i tako to u blizni) za negdje oko 150-200 kn. Ili snekim popustom za ucenike? hvala

        Comment


        • Re: Teretane u ZG

          Da sad ne citam...dali neko ima iskustvo sa teretanom XXL?

          Comment


          • Re: Teretane u ZG

            Najbolja teretana u kojoj sam bio je XXL. Ako misliš na zagrebački XXL.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • Re: Teretane u ZG

              Da je zagrebacki.A zna netko teretanu u zagrebu di je clanarina 200 kuna za neograniceno treniranje?

              Comment


              • Re: Teretane u ZG

                Ima li negdje u Zagrebu teratana koja izgleda kao ova na slici + da ima olimpijske utege?



                Comment


                • Re: Teretane u ZG

                  olimpijski utezi i ista sipka se mogu naci u teretani studentski dok stjepan radic,al tam je uzas guzva da sam prestao ic. al neizgleda tak,nazovimo to pravo muski,jedna takva ima u virovitici,eh

                  Zanima me zna li itko teretane u krugu Črnomerca,naime planiram krenut napokon u neku blizu,a neznam koje su sve u blizini,onaj popis na internetu bas i nije pouzdan,a bome ni optimistican

                  zguglao sam jedino AEROfitness club by FILA na svetom duhu i internet ljudi kazu da je premalen prostor i uzas guzva za pare koje traze

                  HALP!!!
                  Last edited by ThrashAbaddon; 01-10-11, 21:49.

                  Comment


                  • Re: Teretane u ZG

                    Najviše postolja za powerlifting i weightlifting te najviše oly utega ima sigurno teretana Metalac, mada kaveze, kao ova teretana na slici, nema.
                    Originally posted by magarac
                    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                    dzaba mu sve

                    Comment


                    • Re: Teretane u ZG

                      Kakva je teretana u SC stjepan radic?Idem sutra pa me zanima dali ima za tusiranje tamo?Posto moram ic radi faxa 1 tjedno tamo.

                      Comment


                      • Re: Teretane u ZG

                        nema takav, ima puno bolji

                        Comment


                        • Re: Teretane u ZG

                          Originally posted by jurazg View Post
                          Kakva je teretana u SC stjepan radic?Idem sutra pa me zanima dali ima za tusiranje tamo?Posto moram ic radi faxa 1 tjedno tamo.
                          ima,imas 2 tusa i to je to,ak je guzva cekas svoj red ak nije tusiras se,ormarice imaju ali ako je guzva ili ostavis stvari ili cekas hvatat nekog kog odlazi da odmah preuzmes kljuc,ja sam odustao bas zbog guzve,isao sam tamo predvecer oko 19h otprilike,oko 9 vec postane ok,vec ces sam vidjet kak ti najbolje pase

                          Comment


                          • Re: Teretane u ZG

                            Idem tamo zbog faxa radi potpisao za tjelesni jer je obavezan ove godine

                            Comment


                            • Re: Teretane u ZG

                              cujte decki el jos guzva tamo i dal znate kad nije? imate redovan termin ili kad stignete? vi koji idete u sd stjepan radic,razmisljam ponovno krenut s obzirom da nitko nist nezna o teretanama oko crnomerca,valjda ih i nema poslovna prilika ak netko razmislja di otvorit koju

                              Comment


                              • Re: Teretane u ZG

                                jel radi Core Gym danas?

                                Comment

                                Working...
                                X