Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u ZG

    bio neki dan u dubravi kod tržnice teretana 300 kn kaj mi je previše, kod lidla je wipe off i oni daju studentima kao 230 neograničeno, ima možda još di koja tak jeftinija u blizini dubrave?

    Comment


    • Re: Teretane u ZG

      Sesvete(VIVA) neograničeno za studente 200kn

      Comment


      • Re: Teretane u ZG

        to mi je daleko od retkovca do dole.

        Comment


        • Re: Teretane u ZG

          Ima tko iskustva sa bodyart by colonia? Na Heinzlovoj ulici je..

          Comment


          • Re: Teretane u ZG

            evo krenuo sam u fitness Forma u Hebrangovoj mogu imati samo riječi hvale za one koji rade tamo, ako ih nešto upitaš vrlo ljubazno ti pomognu. a što se tiče sprava ima sve potrebno plus jedna velika dovorana (i još jedna dodatna za boks).
            6 treadmilla
            pun k*** tegova (nikad nisu svi zauzeti)
            bicikli, ergometar
            strunjače
            gume
            3 klupice (slobodne)
            ma svašta nešto.

            jedina zamjerka mi je, što je tamo dosta hladno sada...kao da im grijanje ne radi baš kako treba,a prozori su im otvoreni, pa se dosta teško zagrijem i oznojim. radje bi da je jedno 5 stupnjeva više.

            Comment


            • Re: Teretane u ZG

              Bok svima,
              Dali netko išao/ide u "Fit by Life Fitness", teretana u sklopu Getroa u Novom zagrebu...??
              Komentari, savjeti??
              Thnx.

              Comment


              • Re: Teretane u ZG

                XXL na Zag. Velesajmu. Prostrana, čista, prozračna, kulturna. Sprava napretek i više sma nego zadovoljan. Cijena je vrlo zadovoljavajuća, a kako koristim jutarnji termin komotna za kvalitetno treniranje.
                Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                Comment


                • Re: Teretane u ZG

                  koju teretanu u dubravi bi preporucili,osim vive u kojoj sam dosad bio....?
                  slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                  Comment


                  • Re: Teretane u ZG

                    Originally posted by stipedinamit View Post
                    koju teretanu u dubravi bi preporucili,osim vive u kojoj sam dosad bio....?
                    A nemaš niš bolje od Vive u dubravi bar po meni. Znam doć tamo jer je moguće treniranje u sve tri teretane Vive i ona je najbolja od svih . Ova u Sesvetama je daleko najgora.

                    Comment


                    • Re: Teretane u ZG

                      Jel' zna netko koju jeftiniju teretanu u zapadnome dijelu grada, tj. potez Spansko-Precko-Vrbani-Jarun?
                      Hvala.
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • Re: Teretane u ZG

                        Originally posted by Aronnax View Post
                        Jel' zna netko koju jeftiniju teretanu u zapadnome dijelu grada, tj. potez Spansko-Precko-Vrbani-Jarun?
                        Hvala.
                        Ispricavam se na double postu, no jel' itko iz tog dijela grada???
                        Cuo sam za neki Sport GM, no nemam pojma gdje je to tocno i + ne radi im stranica pa ne znam niti kako tocno izgleda. A primjetio sam iz tramvaja da ima na jarunu preko puta crkve sv. mati slobode na jarunu neka teretanica? Ici cu ovih dana vidjeti, no jel' zna tko sta o njoj?
                        Ako nista drugo, ici cu u ponedjeljak u Spartu... :/
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • Re: Teretane u ZG

                          jel zna tko kaj se desilo sa Virtus wellness&fitness centrom kod Cibone?
                          evo danas dolazim i vidim da su unutra radovi, a na ulazu pise da je otvorenje pocetkom 9.mj, ali s obzirom na stanje unutra sumnjam da ce otvorit jos bar mjesec dana?
                          na netu ne mogu nac nikakve informacije..?
                          There is a price to pay for everything you gain.

                          Comment


                          • Re: Teretane u ZG

                            i da... jel XXL ima parking? ako nema, ima li gdje u blizini besplatan
                            There is a price to pay for everything you gain.

                            Comment


                            • Re: Teretane u ZG

                              Originally posted by pekizggs View Post
                              i da... jel XXL ima parking? ako nema, ima li gdje u blizini besplatan
                              Kolko ja znam ima, odnosno nisam ziher jel bas od XXLa, no ugl. imaas na velesajmu gdje parkirat.
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment


                              • Re: Teretane u ZG

                                Originally posted by pekizggs View Post
                                i da... jel XXL ima parking? ako nema, ima li gdje u blizini besplatan
                                Parking unutar velesajma je ja mislim 50 kn mjesečno, a ako imaš godišnju članarinu za xxl onda dobiješ parking gratis.

                                Ali kod zapadnog ulaza na velesajam je besplatni parking inače. Jest da je blato kad padne kiša, al jbg.
                                Originally posted by magarac
                                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                                dzaba mu sve

                                Comment

                                Working...
                                X