Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Aronnax View Post
    Ispricavam se na double postu, no jel' itko iz tog dijela grada???
    Cuo sam za neki Sport GM, no nemam pojma gdje je to tocno i + ne radi im stranica pa ne znam niti kako tocno izgleda. A primjetio sam iz tramvaja da ima na jarunu preko puta crkve sv. mati slobode na jarunu neka teretanica? Ici cu ovih dana vidjeti, no jel' zna tko sta o njoj?
    Ako nista drugo, ici cu u ponedjeljak u Spartu... :/
    imaš jednu stanicu prije remize kod tcoma teretanu gibigib nove sve sprave, za studente je 250 neograniceno mislim
    a top line je ova kaj si spomenuo na jarunu, mislim da su cijene iste al je teretana stara 10-15 god mislim

    Comment


    • Re: Teretane u ZG

      Originally posted by Denny View Post
      imaš jednu stanicu prije remize kod tcoma teretanu gibigib nove sve sprave, za studente je 250 neograniceno mislim
      a top line je ova kaj si spomenuo na jarunu, mislim da su cijene iste al je teretana stara 10-15 god mislim
      Da, to je ta. A sprave jesu mozda malo starije ali sve radi pa mi ne smeta taj dio nego mislim da cu se morat prebacit jer ne rade nedjeljom a radno vrijeme je od 9-13 i 18-21. Mislio sam prvo da je to samo ljetno al' ocito nije. Teretana je super, ima relativno malo ljudi, nikada jos u guzvu nisam naisao, ima dosta sprava i slobodnih tezina, ljudi su super.... No kad imam skolu ujutro rado bih odma otisao u teretanu, sto je neizvedivo. A nedjelja bi mi bila savrsen dan za teretanu.

      Tak' da sad trazim neku na potezu Vrbani - Savski most a da je blizu tramvaja.
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • Re: Teretane u ZG

        ja upisao http://www.mofit.hr/ na tresnjevci...

        jako zadovoljan teretanom, prostrano, puno sprava i bucica, puno girjica, pilates lopti, guma za istezanje, imaju i zid za penjanje...
        puno kardio sprava...
        prozracno je i stalno osvjezavaju prostor...
        velika svlacionica....
        sve novo..
        300kn mj/neograniceno....

        imaju jos dosta u ponudi grupnih treninga i svaceg neceg...
        There is a price to pay for everything you gain.

        Comment


        • Re: Teretane u ZG

          Može preporuka teretane koja je na visokom nivou, kvalitetne sprave i da su što novije itd. I da nije pre skupa.

          Comment


          • Re: Teretane u ZG

            Originally posted by arianko View Post
            Može preporuka teretane koja je na visokom nivou, kvalitetne sprave i da su što novije itd. I da nije pre skupa.
            Prošao nekoliko teretana i imam preporuku, ali zavisi u kojem si djelu grada...

            Comment


            • Re: Teretane u ZG

              Negdje u centru zg... sve jdno mi je gdije. Mislio sam XXL teretanu ali ako ima neka bolja mogu i u nju.

              Comment


              • Re: Teretane u ZG

                Orlando u Kaptol Centru je dobra... sad imaju nove cijene, spustili su ih, pa pogledaj!

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • Re: Teretane u ZG

                  Može preporuka neke teretane u ZG na Dubravi ili u blizini, za samo jedan ili dva treninga uplatiti, da nije previsoka cijena, ne treba mi neki previsoki standard (osnovne stvari - tegovi, bučice, razboj, šipke, možda sajle) i da po mogućnosti nije potrebna osobna (lična) karta za uplatiti, jer je nemam, radi se o tome da sam za vikend u zg, pa da ne propuštam treninge, a i dobro će mi doći malo upoznavanja jer planiram za 2 godine na faks u ZG.

                  Hvala puno unaprijed

                  Comment


                  • Re: Teretane u ZG

                    imaš wipe off dubrava, stanica ljubijska tramvajska, preko puta lidla zgrada

                    Comment


                    • Re: Teretane u ZG

                      Ide netko u VITU-hypo centar?
                      -> treba mi gym buddy za motivaciju

                      Comment


                      • Re: Teretane u ZG

                        novi sam na Jarunu pa me zanima koje sve teretane imaju u blizini?
                        jel ide tko i moze li preporuciti koju?

                        Comment


                        • Re: Teretane u ZG

                          Originally posted by FcB View Post
                          novi sam na Jarunu pa me zanima koje sve teretane imaju u blizini?
                          jel ide tko i moze li preporuciti koju?
                          Kod crkve Sv. Mati slobode imas jednu teretanu, ravno preko puta crkve, mslm 250kn neograniceno ali je starija malo. I imas u zgradi di je Baschiera 2 na savskom mostu u podrumu jednu glanc novu teretanu, 350kn mjesecno ako se ne varam.
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • Re: Teretane u ZG

                            Ili ti je najlakše sjest 5min na tramvaj, imaš par stanica do Velesajma, i odeš u onaj XXL?
                            To mi jedino pada na pamet bliže tebi, a da je ljudi donekle hvale...

                            EDIT:

                            Ili još bolje, imaš Vitu i Core Gym kod rotora...a tamo vjerujem da je predobro (a i cijena je sigurno preseksi)
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • Re: Teretane u ZG

                              Originally posted by vea View Post
                              Orlando u Kaptol Centru je dobra... sad imaju nove cijene, spustili su ih, pa pogledaj!
                              Jel si bila ikad u toj teretani?
                              Meni je bilo dovoljno što sam jednom ušao da pogledam malo i na kraju vidio kakvi ljudi treniraju u njoj!
                              Trening u majicama Armani, Guess i sl. Kao da dođeš na modnu pistu, a ne na trening!
                              Brijem da bi me odmjeravali kad bi došao u bijeloj majici i običnim kratkim hlačama.
                              Uglavnom, fensi-šmensi teretana za elitu!

                              Comment


                              • Re: Teretane u ZG

                                Originally posted by Aronnax View Post
                                Kod crkve Sv. Mati slobode imas jednu teretanu, ravno preko puta crkve, mslm 250kn neograniceno ali je starija malo. I imas u zgradi di je Baschiera 2 na savskom mostu u podrumu jednu glanc novu teretanu, 350kn mjesecno ako se ne varam.
                                ne smeta mi ako je starija, jedino ako ima mali broj sprava
                                a 350kn mjesecno mi je puno dati za teretanu

                                Comment

                                Working...
                                X