Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u ZG

    Koliko je cijena mjesečne karte u Metalcu i ima li na Trešnjevci još neka teretana, a da je jeftinija?

    Comment


    • Re: Teretane u ZG

      Metalac 250kn.



      Originally posted by 50-kilas View Post
      Koliko je cijena mjesečne karte u Metalcu i ima li na Trešnjevci još neka teretana, a da je jeftinija?

      Comment


      • Re: Teretane u ZG

        Vidio sam negdje da je u metalcu 240kn pa sam ostao pafff, reko´ skupo to brate (sad plačam 140kn). Kad sam malo bolje pogledao, Metalac je zapravo jeftin jer su cijene i po 300kn, a negdje se plača i upisnina od 60kn. Dolazim na fax u ZG na jesen i već se vidim kako treniram s Eleiko opremom.

        Comment


        • Re: Teretane u ZG

          Ma Metalac je mrak! Velika dvorana (ne čekaš dugo na red) i za 250kn imaš neograničen dolazak.

          Sumnjam da u Zg. ima bolji deal sa takvim uvjetima.

          Originally posted by 50-kilas View Post
          Vidio sam negdje da je u metalcu 240kn pa sam ostao pafff, reko´ skupo to brate (sad plačam 140kn). Kad sam malo bolje pogledao, Metalac je zapravo jeftin jer su cijene i po 300kn, a negdje se plača i upisnina od 60kn. Dolazim na fax u ZG na jesen i već se vidim kako treniram s Eleiko opremom.

          Comment


          • Re: Teretane u ZG

            Imaju u Metalcu neke rekvizite za zagrijavanje tipa gume i foam roller te kakva je situacija s bučicama? Pregledao sam sve slike na internetu, ali nisam vidio ništa osim ogromnog podija za dizanje, kavez, tri stalka kakve koriste olimpijski dizaći utega, jedan squat rack i par bencheva. Nemoguće da je to sva oprema koju imaju...

            Comment


            • Re: Teretane u ZG

              Pozz , za mjesec dana dolazim studirat u zg pa me zanima me neka bolja teretana a da nije pre daleko od "ravnica" ... onako novije uređenje sprave i tako

              Comment


              • Re: Teretane u ZG

                Na Ravnicama je GL Fitness u Radauševoj, mala je ali 185kn za studente. Nešto lošija je kod teniskih terena, neznam cijenu.

                Comment


                • Re: Teretane u ZG

                  Upisao sam Tonus fitness Gazda mi je dao popust za studente i neograničene dolaske (7x tjedno) jer imam predavanja do 17h za samo 170kn mjesečno. Svaka mu čast. Teretanica je dosta dobro opremljena, malo me samo šipke *ebu jer su neke laganije od 20kg, a ne znam koliko su točno teške, jedna samo ima grip u sredini (ostale su glatke i skližu se kod čučnja), a nijedna mi ne odgovara za sumo deadlift kod kojeg je hvat uzak pa mi se skližu ruke. Ma, smislit ćemo nešto. Bučice su one crne šesterokutne do 50kg, a ploče klasične gumirane do 20kg. Ima netko da tamo trenira?

                  Comment


                  • Re: Teretane u ZG

                    Originally posted by 50-kilas View Post
                    Upisao sam Tonus fitness Gazda mi je dao popust za studente i neograničene dolaske (7x tjedno) jer imam predavanja do 17h za samo 170kn mjesečno. Svaka mu čast. Teretanica je dosta dobro opremljena, malo me samo šipke *ebu jer su neke laganije od 20kg, a ne znam koliko su točno teške, jedna samo ima grip u sredini (ostale su glatke i skližu se kod čučnja), a nijedna mi ne odgovara za sumo deadlift kod kojeg je hvat uzak pa mi se skližu ruke. Ma, smislit ćemo nešto. Bučice su one crne šesterokutne do 50kg, a ploče klasične gumirane do 20kg. Ima netko da tamo trenira?
                    Meni je blizu,sad si me zainteresirao posto ova domska di treniram nije bas nesto....

                    Viditi cu,samo je eto problem sto je do 5 sati :S
                    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                    BB AND THIS !

                    Comment


                    • Re: Teretane u ZG

                      Kako imaš predavanja? Možda će te pustiti da dođeš bilo kad. Ja sam bio jučer poslije 5, neka cura je radila (ljubazna je da ne povjeruješ) pa bi možda trebao pogoditi baš kad gazda radi pa direktno njega pitati. Ja sam mislio ići u Savu ali mi je daleko, gubim vrijeme u tramvaju i riskiram ZET- kontrolu jer nemam kartu. Kod trešnjevačkog placa sam na stanu pa mi je ova blizu. Skoro sam otišao u metalac ali bi mi odlazilo pola mjesečnog džeparca samo na teretanu, a to si ne mogu priuštiti.

                      Comment


                      • Re: Teretane u ZG

                        Da i ja sam gledao ali cijena najvise ubija ima onaj first fitness kod lidla kad ides zagrebackom od sare ali 3-4 sata za studente i to vise od 250 kn mislim...

                        Aj javim ti se u inbox danas poslijepodne ako ti ne smeta u vezi gyma...

                        I da pitao sam jednog decka za Savu dvije sipke imaju jedna savijena,jedan benc ravni i kosi i bucice do 25 kg,uz to guzve navecer...

                        Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                        Last edited by emperor; 01-10-14, 13:30.
                        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                        BB AND THIS !

                        Comment


                        • Re: Teretane u ZG

                          Sad sam išao osobno pogledati teretanu u sklopu studentskog doma Ante Starčević (Šara). K-A-T-A-S-T-R-O-F-A! Nema squat rack niti slobodnu šipku za deadlift, nema gume na podu da bi mogao raditi deadlift, ploče su neke prastare, a najveća ima promjer možda 35cm (original je 45cm), bučice su dizajna od prije 100 godina, jedan ravni bench, ez šipka i rimska klupa. Neke bezvezne sprave koje me uopće ne zanimaju. I još su digli cijenu na 100kn. Hvala lijepa, tu me nećete vidjeti hh

                          Comment


                          • Re: Teretane u ZG

                            Oduvijek je cijena bila tolika i to sve stoji bucice ide 10 kg i odjednom 20 kg lol kad nitko noge tamo ne radi niti ne treba squat rack hahaha

                            Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                            BB AND THIS !

                            Comment


                            • Re: Teretane u ZG

                              Bilo je par likova unutra sa masivnim rukama i prsima, ali noge baš i nisam vidio hhhhh. Zar nije bilo 80kn?

                              Comment


                              • Re: Teretane u ZG

                                Originally posted by 50-kilas View Post
                                Bilo je par likova unutra sa masivnim rukama i prsima, ali noge baš i nisam vidio hhhhh. Zar nije bilo 80kn?
                                Mislim da ja i jos par likova cucanj rade i to na onom dips postolju...

                                Deadlift isto zaboravi,nema te platforme svi bi te cudno gledali kad bi lupao i uvijek uzme te sipke da radi biceps pregibe hahah nema ni trake za trcanje

                                Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                                BB AND THIS !

                                Comment

                                Working...
                                X