Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretane u ZG

    Cucnjevi se rade na dips postolju. Nemas postolje za deadlift nego neke gume. Najteza ploca 15 kg. I svlacionice nikakve, veci je moj wc. Ugl ja se selin u xxl

    Comment


    • Re: Teretane u ZG

      Jel ide netko od vas u XXL u Zagrebu na velesajmu, zanima me koja je razlika između xxl1 i xxl2 budući da imaju dvije dvorane i dvije mjesečne karte, jedna je 200kn, druga 180kn?

      Comment


      • Re: Teretane u ZG

        Ja sam se nedavno upisao u XXl 2 pa sam pitao frajera koji tamo radi u čemu je razlika i rekao mi je da je XXL 1 nešto veći, ima valjda jednu vrstu sprave više i nekakav prostor za sprinteve, iskorak i to. Puno je više grupnih treninga dostupno tamo ali sama teretana je valjda 95% ista.

        Comment


        • Re: Teretane u ZG

          Ide li netko u SAZ fitness, što se nalazi u sklopu autosajma u Zagrebu? Vidim da je za studente 100 mjesečno, neograničeno

          Comment


          • Re: Teretane u ZG

            Ja sam bio na probnom, solidan gym, nista specijalno. Za te pare vrh
            https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
            https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

            Instagram: @shredded_dario

            Comment


            • Re: Teretane u ZG

              super ali daleko su

              Comment


              • Re: Teretane u ZG

                ide li tko u kakvu teretanu u Sesvetama ili okolici?
                vidio sam da postoje Fitness Point i Top fit, pa ako moze pomoc

                Comment


                • Re: Teretane u ZG

                  Imas i Vivu

                  Comment


                  • Re: Teretane u ZG

                    Pozdrav svima. Oval moglo bi se rec da Sam se doselio u Zagreb pa me zanima gdje mogu u tetetanu trenutno se nalazim u petrusevcu. Znam cestu heinclovu pa gore do lisinskog I od lisinskog do onog otoka gdje staje bus tiu blizu radim

                    Comment


                    • Re: Teretane u ZG

                      Vježba li netko u Elit fitu u Sesvetama, ili Dubravi.. Ali da sam vježba, po svom programu, a ne one grupne treninge što oni nude ??
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment

                      Working...
                      X