Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Vladebisi
    Originally posted by Marijan
    http://www.dsromega.hr/

    mislim da je 200 kuna 3put tjedno il tak neš, al znam da frend ide i češće
    Ak je to ovaj sjedi lik kaj je na stranicama onda je to Rac,to mu je nadimak inače je radio u OTV domu kao redar dok sam ja tamo radio,Vukovarac,bivši vojni policajac,brijem da sad radi u Gjuri.
    E je...RAC...legenda je čovjek...slavonac, rodom iz bogdanovaca
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #32
      Re: Teretane u ZG

      Point Sesvete.

      Comment


      • #33
        Re: Teretane u ZG

        Daklem, zbog posla se selim u Zg, je li netko zna di je najbliza teretana u Dugavama, tamo sam dobio stan na koristenje.
        Zene meni kazu Rambo ti si Car

        Comment


        • #34
          Re: Teretane u ZG

          Originally posted by Car
          Daklem, zbog posla se selim u Zg, je li netko zna di je najbliza teretana u Dugavama, tamo sam dobio stan na koristenje.
          Znam, Kinezis u Dugavama pokraj Oktogona, upiso sam se tamo prije tjedan dana to mi je najbliža teretana ja sam u Sloboštini, prije sam išo u Gymnasium ali su je renovirali dost dugo pa sam našo ovu. Google-aj za Kinezis, imaju web pa tamo vidiš sve.
          lift BIG, eat BIG, get BIG

          Comment


          • #35
            Re: Teretane u ZG

            ...Stanujem na Malešnici.A. Topića Mimare..jel netko može preporučiti teretanu u blizini...sve znate da je ok i da nije klaustofobična...

            Comment


            • #36
              Povoljna i kvalitetna teretana

              Pozdrav svima

              Dakle mene interesira ponajvise prostor dobro opremljen osnovnim spravama, za kvalitetno vjezbanje.

              S obzirom da mi nije bitno kakvih cura ima i koliko (za razliku od nekih kojima je to bitno za sto ne treba uopce traziti nimalo zamjerke , mene ponajvise interesira vjezbanje.

              Ipak sam i u nekim zrelijim godinama Salu na stranu.

              Molio bih za sugestiju neke teretane u podrucju Novog Zagreba ili podrucje Savska pa i do grada (jer sam u Remetincu) a da bi zadovoljavala navedene parametre i da nije neka guzva. Osobito da nije sminkerska, ako takva postoji.

              Dakle cijena i kvaliteta

              Unaprijed zahvaljujem

              Amin
              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

              Comment


              • #37
                Re: Teretane u ZG

                Imaš na velesajmu ti je otvorena nova teretana,navodno največa u gradu,zove ti se XXL.Da sam u remetincu ja bi tam išao

                Comment


                • #38
                  Re: Teretane u ZG

                  ...ja hodam u gl fitness na ravnicama jermi je najblize...dost dobra...275 kuna mjesecno,da li je to puno??...ako ko zna negdje u blizini jeftiniju,dobrodosao je odgovor...

                  Comment


                  • #39
                    Re: Teretane u ZG

                    Originally posted by Vladebisi
                    Imaš na velesajmu ti je otvorena nova teretana,navodno največa u gradu,zove ti se XXL.Da sam u remetincu ja bi tam išao
                    Thnx , raspitat cu se
                    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                    Comment


                    • #40
                      Re: Teretane u ZG

                      ovako, da i ja nesto priupitam.....teretana Metalac...cuo sam da od Nove godine traze novog trenera pa me zanima ukoliko mi neko moze dati kakav kontakt, gazde ili gyma..mozda mail...naravno moja malenkost je zainteresirana za posao...
                      member of MVP team......

                      Comment


                      • #41
                        Re: Teretane u ZG

                        ak dobis poso tamo, prekidam trening doma i dolazim tam vjezbat
                        sretno
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Teretane u ZG

                          Odlična teretana,jedna od najbolje opremljenih u Zagrebu.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Teretane u ZG

                            Jel netko pozna vlasnika Metalca, treba mi hitno. Javite na PM, hvala.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #44
                              Re: Teretane u ZG

                              Originally posted by Šimun
                              ak dobis poso tamo, prekidam trening doma i dolazim tam vjezbat
                              sretno
                              takodjer Metalac je inace i prva teretana u kojoj sam bio ali zbog daljene sam bio samo 3 mj
                              "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                              Comment


                              • #45
                                Re: Teretane u ZG

                                Jel zna netko neku dobru, a po mogucnosti i jeftinu teretanu u istocnom dijelu grada(pescenica, heinzelova, i bliza okolica)
                                I dali itko ide u ovu teretanu, jer me zanima kako to da im je cijena za 3mj. niza od cijene za 1mj.?????

                                http://www.cityfitness.hr/cjenik.html

                                Comment

                                Working...
                                X