Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • domagoj
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Vježba li netko u Elit fitu u Sesvetama, ili Dubravi.. Ali da sam vježba, po svom programu, a ne one grupne treninge što oni nude ??

    Leave a comment:


  • sipa117
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Pozdrav svima. Oval moglo bi se rec da Sam se doselio u Zagreb pa me zanima gdje mogu u tetetanu trenutno se nalazim u petrusevcu. Znam cestu heinclovu pa gore do lisinskog I od lisinskog do onog otoka gdje staje bus tiu blizu radim

    Leave a comment:


  • gavran
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Imas i Vivu

    Leave a comment:


  • FcB
    replied
    Re: Teretane u ZG

    ide li tko u kakvu teretanu u Sesvetama ili okolici?
    vidio sam da postoje Fitness Point i Top fit, pa ako moze pomoc

    Leave a comment:


  • Nao Paco
    replied
    Re: Teretane u ZG

    super ali daleko su

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Ja sam bio na probnom, solidan gym, nista specijalno. Za te pare vrh

    Leave a comment:


  • abac
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Ide li netko u SAZ fitness, što se nalazi u sklopu autosajma u Zagrebu? Vidim da je za studente 100 mjesečno, neograničeno

    Leave a comment:


  • cicifujcic
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Ja sam se nedavno upisao u XXl 2 pa sam pitao frajera koji tamo radi u čemu je razlika i rekao mi je da je XXL 1 nešto veći, ima valjda jednu vrstu sprave više i nekakav prostor za sprinteve, iskorak i to. Puno je više grupnih treninga dostupno tamo ali sama teretana je valjda 95% ista.

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Jel ide netko od vas u XXL u Zagrebu na velesajmu, zanima me koja je razlika između xxl1 i xxl2 budući da imaju dvije dvorane i dvije mjesečne karte, jedna je 200kn, druga 180kn?

    Leave a comment:


  • cicifujcic
    replied
    Teretane u ZG

    Cucnjevi se rade na dips postolju. Nemas postolje za deadlift nego neke gume. Najteza ploca 15 kg. I svlacionice nikakve, veci je moj wc. Ugl ja se selin u xxl

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Bilo je par likova unutra sa masivnim rukama i prsima, ali noge baš i nisam vidio hhhhh. Zar nije bilo 80kn?
    Mislim da ja i jos par likova cucanj rade i to na onom dips postolju...

    Deadlift isto zaboravi,nema te platforme svi bi te cudno gledali kad bi lupao i uvijek uzme te sipke da radi biceps pregibe hahah nema ni trake za trcanje

    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Bilo je par likova unutra sa masivnim rukama i prsima, ali noge baš i nisam vidio hhhhh. Zar nije bilo 80kn?

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Oduvijek je cijena bila tolika i to sve stoji bucice ide 10 kg i odjednom 20 kg lol kad nitko noge tamo ne radi niti ne treba squat rack hahaha

    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Sad sam išao osobno pogledati teretanu u sklopu studentskog doma Ante Starčević (Šara). K-A-T-A-S-T-R-O-F-A! Nema squat rack niti slobodnu šipku za deadlift, nema gume na podu da bi mogao raditi deadlift, ploče su neke prastare, a najveća ima promjer možda 35cm (original je 45cm), bučice su dizajna od prije 100 godina, jedan ravni bench, ez šipka i rimska klupa. Neke bezvezne sprave koje me uopće ne zanimaju. I još su digli cijenu na 100kn. Hvala lijepa, tu me nećete vidjeti hh

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Da i ja sam gledao ali cijena najvise ubija ima onaj first fitness kod lidla kad ides zagrebackom od sare ali 3-4 sata za studente i to vise od 250 kn mislim...

    Aj javim ti se u inbox danas poslijepodne ako ti ne smeta u vezi gyma...

    I da pitao sam jednog decka za Savu dvije sipke imaju jedna savijena,jedan benc ravni i kosi i bucice do 25 kg,uz to guzve navecer...

    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
    Last edited by emperor; 01-10-14, 13:30.

    Leave a comment:

Working...
X