Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u ZG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • igor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Originally posted by Marijan
    jel bio onaj sa ogromnim prsima, onak malo smješan lik?
    E to ti nebi znao reči...
    Nisam baš zagledo a ni upratio da neko ima ogromne prste...
    Bio neki lik, rwko mi kako se prwziva i ja zaboravio...mislim da je on kao pomočnik u teretani...onako višlji tip i prebildan, ima kratku kosu onako sjedije boje (LEGENDA)

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: Teretane u ZG

    jel bio onaj sa ogromnim prsima, onak malo smješan lik?

    ja sam tam išo par puta...odlično osoblje stvarno što se ljudskosti tiče

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    E...bio sam u omegi...odlična teretana, sve pohvale!! Pogotovo onom tipu najnabildanijem koj me pustio da uđem đabe...svaka mu čast, legenda je...preporučujem ovu teretanu, tko ima priliku naiči

    Leave a comment:


  • Black_Angel
    replied
    Re: Teretane u ZG

    da...kvatrić taj ... !!! e tnx ... hvala !!!

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: Teretane u ZG

    misliš kvatrić?

    imaš đim pokraj tržnice kvatrić, zove se omega, nije ga teško nać

    Leave a comment:


  • Black_Angel
    replied
    Re: Teretane u ZG

    U kvartu je "kvartić" ... pa et ako ko šta zna

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: Teretane u ZG

    to i je najgore što nisam pito...tjeo sam na karti provjeriti fitnes centre ali šta mi vrijedi kad neznam di je to...Kako mi je tip objasnio kad sam ga pito jel ima di teretana, reko je da nezna, ali da smo blizu maksimiru

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: Teretane u ZG

    u koji kvart ideš i to?

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: Re:

    Ej ljudi, sutra idem u zg i tamo ču biti idučih tjedan dana! Nažalost idem tamo samo da radim, ne odmarat! Zanima me dali netko ima kartu zg-a sa označenim teretanam da se znam snač...Poludit ču tjedan dana bez teretane...pomagajte

    Leave a comment:


  • eex
    replied
    Re:

    Originally posted by fadeaway
    Imam pitanje, selim se ubrzo u zg i imam stan u blizini Tkalčićeve, dakle centar grada. Zanima me koja bi mi dobro opremljena teretana bila najbliza. Po mogucnosti da bude nesto gdje se moze i dobr zensku vidjet.
    Hvala unaprijed!
    ja se isto selim bas u tkalcicevu uskoro pa me isto zanima hehe , fadeaway mozemo zajedno

    Leave a comment:


  • shiljo86
    replied
    Re: Teretane u ZG

    Pozz ljudi da se i ja malo priključim temi...
    Što se tiče teretana u ZG.
    moja preporuka za ljude koji nisu baš sa iskustvom i nemaju zahtjevne treninge definitivno FUTURA-školovano osoblje i vlasnici znači nema toga što neznaju kad je u pitanju fitness..
    Moj izbor broj 1 je "TREND"- trenutno teretana koja ima najbolje sprave koja radi kroz cijelu godinu, klimatizirana, čista, mogućnost zahtjevnig treninga, uvjek topla voda..... Profesionalno osoblje....
    Jedino je problem lokacija Novi zagreb, Velikopoljska prema Velikoj Gorici...
    Najbitnije od svega je omjer uloženog i dobivenog........
    pozz

    Leave a comment:


  • Error
    replied
    Re:

    Originally posted by fadeaway
    Iako ti je odgovor duhovit, nije istinit. Treniram vec godinama sam samcat. Ali nije da se pravdam.
    Mislim da bi mi dobro doslo okruzenje u kojem nije sve nabijeno testosteronima.

    Btw. ne pijem cak ni šejkove.

    Dakle, zna netko neku teretanu koja odgovara mojoj molbi?
    Forma, Hebrangova (Zeleni val) - http://www.fitness-forma.com
    Zavrtnica (istina, ova ti je malo dalje) - link
    Imas u Sheratonu teretanu.

    Nadam se da sam pomogao.

    *tek sad vidim datum posta

    Leave a comment:


  • endurance
    replied
    Re: Teretane u ZG

    zanima me jel ima koja dobra teretana negdje oko vrapča? pod dobra mislim da nije neka šupa sa 3 sprave i 2 utega, znači nešto normalno i nije uvjet da tamo idu samo trebice 90-60-90

    Leave a comment:


  • fadeaway
    replied
    Iako ti je odgovor duhovit, nije istinit. Treniram vec godinama sam samcat. Ali nije da se pravdam.
    Mislim da bi mi dobro doslo okruzenje u kojem nije sve nabijeno testosteronima.

    Btw. ne pijem cak ni šejkove.

    Dakle, zna netko neku teretanu koja odgovara mojoj molbi?

    Leave a comment:


  • dombo123
    replied
    Originally posted by fadeaway
    Imam pitanje, selim se ubrzo u zg i imam stan u blizini Tkalčićeve, dakle centar grada. Zanima me koja bi mi dobro opremljena teretana bila najbliza. Po mogucnosti da bude nesto gdje se moze i dobr zensku vidjet.
    Hvala unaprijed!

    tipičan primjer picolovca.Dolazi u teretanu radit bicepse popije koji shake i više vremena provodi odmarajući se i gledajući okolo nego vježbajući.

    Leave a comment:

Working...
X