Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u Slavonskom Brodu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretane u Slavonskom Brodu?

    Pozz.. cuo sam za par teretana neki kazu da je marsonia teretana kod bivseg valinora odlicna pa me zanima dali ko ide tamo,ili bilo gdje drugdje i kaka su iskustva sa ostalim teretanama kakve su opreme? Hvala na odgovorima.

  • #2
    Re: Teretane u SL.Brodu?

    Ja sam iz Sl Broda.Ne zivim u Brodu nego u "svabiji" naravno i treniram ovdje.Svaki moj godisnji odmor sam prvi tjedan u Splitu a ostala 2 tj u Brodu.
    Sto se tice Broda i teretane "Marsonija"... mislim da nema trenutno bolje ili jedino ako je nesta novo otvoreno.
    Moje misljenje:
    Teretana nije novog tipa(MODERNA)ali se covjek moze posluziti tj "OK" trenirati u nj jedino ako mu nije bitno je li novo napravljeno ili staro, jer "bolje nema"...ako me kuzis?

    U Splitu sam trenirao u "Joker"teretani sto je razlika NEBO I ZEMLJA"izmedu Brodske i Splitske od jedne od navedenih.
    Jedno vrijeme sam se nakanio otici u "GULIVERA Teretanu" ali nikako jer mi bilo mrsko tj malo podaleko ali kazu da je jos bolja nego "Joker"
    Ovo ljeto sam isao u jednu malu teretanu u Splitu jer mi je bila jako bliziu tako da sam isao pjeske jer sam bio na Kocunarski Prilaz III i znam da je bila mala teretana tj neki "penjacki klub" i u sklopu teretana.

    Comment


    • #3
      Re: Teretane u SL.Brodu?

      Hvala na odgovoru od mog brata punac ide u marsoniju teretanu i kaze da je sve mordenizirano i cijena je nekih 230 kn svaki dan mozes ic, to je prihvatljivo al nije bitna cijena mene bas zanima jel ko isao negdje drugdje cuo sam za HVIDRU tako se zove teretana kazu da nije nesto.Svaki odgovor je dobro dosao hvala.

      Comment


      • #4
        Re: Teretane u SL.Brodu?

        Pozdrav Brođani, da se nadobacim temu, jest da je iz 2012 ali et mora mmnegdje komentirat . Ja sam prošle godine krenuo u teretanu GYMNASIUM to je blizu bolnice , trening je trajo kratko jedno 3 mjeseca pa sam stao radi posla, no evo sad krećem ponovno u nove pobjede. Što se tiče teretane tojest prostorije ona je jako solidna nije velika ono ko u filmovima ali ima sprave koje pomažu a i ljudi su tu za pomoć, pa navratite možda vam se svidi.

        Comment

        Working...
        X