Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u Splitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u Splitu

    Evo pita sam, kako ti je kolega reka, trebas dovest roditelja koji ce potpisat da treniras na vlastitu odgovornost i to je to.

    Inace i mene cudi koliko momaka ima u teretani sa 17 god a vec su stigli odradit i masu i defku prije lita

    Comment


    • Re: Teretane u Splitu

      Originally posted by sicusni View Post
      Evo pita sam, kako ti je kolega reka, trebas dovest roditelja koji ce potpisat da treniras na vlastitu odgovornost i to je to.

      Inace i mene cudi koliko momaka ima u teretani sa 17 god a vec su stigli odradit i masu i defku prije lita
      Aha, super onda .

      Comment


      • Re: Teretane u Splitu

        Radi li teretana joker na prvi maja?

        Comment


        • Re: Teretane u Splitu

          zna li iko oce li ona teretana u ulimpijskon centru na gripama bit za sve ili samo za clanove kluba?

          Comment


          • Re: Teretane u Splitu

            Mačak na mertojaku najbolja

            Comment


            • Re: Teretane u Splitu

              Originally posted by karlući View Post
              Mačak na mertojaku najbolja
              Premala
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: Teretane u Splitu

                Jeli ide ko u top tena u podstrani?

                Comment


                • Re: Teretane u Splitu

                  Pozdrav svima, ovu godinu krecem na faks u Splitu (tocnije "Poslovna ekonomija" ), ne znam tocno gdje cu stan naci , ali vi koji poznajete Split , koja je "najbliza" teretana Ekonomskom fakultetu, i koliko je udaljena?

                  Comment


                  • Re: Teretane u Splitu

                    Ja mislim da je Quattro

                    Comment


                    • Re: Teretane u Splitu

                      quattro, tocno
                      udaljeno 500m
                      jos su ti i menze u blizini, tako da se ne moras puno ni misliti oko prehrane

                      Comment


                      • Re: Teretane u Splitu

                        Originally posted by Builty View Post
                        Pozdrav svima, ovu godinu krecem na faks u Splitu (tocnije "Poslovna ekonomija" ), ne znam tocno gdje cu stan naci , ali vi koji poznajete Split , koja je "najbliza" teretana Ekonomskom fakultetu, i koliko je udaljena?
                        LoL, vecina studenata sta tek dolazi u novi grad pita di su nocni klubovi.
                        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                        Comment


                        • Re: Teretane u Splitu

                          hvala vam, jos cu se ja informirati kad krenem , mozda se i vidimo
                          @Baky haha nije mi to prioritet, za to ako ostane vremena

                          Comment


                          • Re: Teretane u Splitu

                            I ja sam mislio krenuti u Quattro , pošto je blizu kampusa... Ali nitko od mojih frendova neželi u teretanu , malo mi je glupo samom ići, ili je to normalno u teretanama?

                            Ja sam inače radio dosad home workout...

                            Comment


                            • Re: Teretane u Splitu

                              Originally posted by Interet View Post
                              I ja sam mislio krenuti u Quattro , pošto je blizu kampusa... Ali nitko od mojih frendova neželi u teretanu , malo mi je glupo samom ići, ili je to normalno u teretanama?

                              Ja sam inače radio dosad home workout...
                              Samo ti kreni i sam, brzo ćeš tamo steći nove frendove.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Teretane u Splitu

                                Originally posted by kelly View Post
                                Samo ti kreni i sam, brzo ćeš tamo steći nove frendove.
                                Da njih tamo pitam šta da radim kao početnik ili da nađem ovdje na forumu neki program?

                                Jer iskreno ja ni neznam kako se koja sprava zove xD

                                Comment

                                Working...
                                X