Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u Splitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u Splitu

    Originally posted by ThornNox View Post
    Ja lagano pješke do tamo i nazad (osim ako je kiša onda se auton zaletin ), a nije mi baš blizu jer živin na drugom kraju sela Solin hahah.. mislija san se jedno vrime krenit i u jokera, ali neznan baš :S ... koliko je tamo članarina?
    Studentska 230kn - neograniceno

    1662691_10152175417706539_1990181247_n.jpg
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: Teretane u Splitu

      Jel ima koji gym da radi od 6?
      Originally posted by Songoku
      najbolji pwm je burek

      Comment


      • Re: Teretane u Splitu

        Koliko sam upoznat quattro radi do 10 svakim radnim danom a subotom od 8 do 12 pa od 4 do 8.

        Comment


        • Re: Teretane u Splitu

          Mislio sam od 6 ujutro?
          Vjerovatno đoker prvi počinje...
          Originally posted by Songoku
          najbolji pwm je burek

          Comment


          • Re: Teretane u Splitu

            Prvi pocinje guliver, pon-pet 06-23
            sub 09-21 ned (radi predvecer, neznam tocno kad)

            Comment


            • Re: Teretane u Splitu

              Ljudi, ima li tko u gulivera? Gledao sam malo po intenetu, cini mi dosta dobra teretana, nije mi daleko, cijena studentska 200 kn neograničeno...

              Ima li prevelike gužve (kad treniram volim imati kakav-takav mir)?

              Comment


              • Re: Teretane u Splitu

                Ima li koja teretana da radi i nedjeljom, tj. sutra?

                Comment


                • Re: Teretane u Splitu

                  Kralju, sutra je Uskrs.

                  Comment


                  • Re: Teretane u Splitu

                    Zna netko za ok (tj. bilo kakvu ) teretanu na Braču? Preko ljeta da radi bar?

                    Comment


                    • Re: Teretane u Splitu

                      Znan da u supetru ima jedna...

                      Comment


                      • Re: Teretane u Splitu

                        Ja san u gilevera evo ima godinu ipo. i vise. al tija bi prominit.

                        20 i neki petoga mi istice clanstvo i gledan di sad ic. Pomak na stinicama
                        , joker il nesto trece. jel ko zna kakvi su sa cijenama?
                        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                        Comment


                        • Re: Teretane u Splitu

                          Pozdrav ekipa, zna li tko gdje se nalazi teretana na baćama? Ne pronalazim nikakav info na intenetu.
                          Originally posted by Songoku
                          najbolji pwm je burek

                          Comment


                          • Re: Teretane u Splitu

                            Teretana na samim bacama je zatvorena vece duze vrime, bia je neki pokusaj ponovnog otvaranja i neslavno je propa.

                            Koliko ja znan "Marjan" ti je najblizi bacama trenutno, na Gripama, kod Cukarina.

                            Comment


                            • Re: Teretane u Splitu

                              Šteta, za bace sam cuo da su jedno vrijeme radili od 6:30 no koga god sam pitao nitko nema blage veze.

                              Tek sad čujem za ovu teretanu Marjan, a vidim da su do nedavno radili i nedjeljom.
                              Originally posted by Songoku
                              najbolji pwm je burek

                              Comment


                              • Re: Teretane u Splitu

                                Originally posted by david22 View Post
                                Šteta, za bace sam cuo da su jedno vrijeme radili od 6:30 no koga god sam pitao nitko nema blage veze.

                                Tek sad čujem za ovu teretanu Marjan, a vidim da su do nedavno radili i nedjeljom.
                                Bace su zatvorile ima 2-3 godine ako se ne varam.

                                Ja sam u Marjana od 1. mjeseca 2014. i mogu ti rec da je teretana izvrsna. Cijena je 250kn misecno,za bilokad. Ukljucen sugaman u cijenu. Osoblje je tip-top,2-3 tipa i cura koji su ultra susretljivi i pomoc ce ti za sve, cak i sastavit trening i trenirat s tobom.
                                Imaju bucice do 30kg ( odbijaju vece iz znanih razloga ) i sipke kvalitetne na koje mozes slagat ekstra ako si jaci. 2 bencha i 1 kosi bench, 3 kaveza i jedan kavez s 2 lata , 2 veslanja i 4 razlicite sajle + sipkom za zgibove. Utega u teretani ne fali, imaju prave powerlifterske utege koje mozes bacit na pod bez da te netko maltretira da budes tisi. Smith masina,5 traka,3 bicikle,2 orbitreka, 3 strunjace, imaju rollere za ledja, pilates balune, sprave za sve nozne ekstenzije i izolacije koje naumis, girje od 1-4-8-12-16-20 kg i neke sprave za trbusne. Teretana se siri, taman se gradi sportski bar uz recepciju di ce imat i suplemente,shakeove itd. Jedina mana citave teretane je zagusljivost. Ventilacija je problem, imaju klime i sve ali slabo cirkulira zrak pa se znojis ko pas,cak i u svlacioni cim je vise ljudi ( sto je u jednu ruku dobro jer se cijedis ). To samo liti doduse od 6 do kraja 9 miseca. Iako se trude svim silama to popravit . Prije ovoga sam bia u CAF na sucidru,par godina u Championa ( solidna teretana, puna pocetnika , meni su super bili svi unutra jer nema *****a ), godinu u Filomene, godinu u Jokera ( no comment, najkvalitetnija teretana u gradu,ali mi nema dobar feel) i Quattra ( nema utega, nemos uvatit spravu, krcato jer je kraj faks kampusa i 2 studentska doma i cila hercegovina trenira unutra). Ako biras biraj izmedju Marjana,Jokera i Championa u Splitu, ako ste van Splita Gulliver je super izbor.
                                What do you do in between sets to pass the time ?

                                LURK AND STARE

                                I'd rather wear out than rust out!

                                Comment

                                Working...
                                X